Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
М.Өтемісұлы "Мұнар күн"
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Оқу ісінің меңгерушісі: Есенбеков Б.
Қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: |
Махамбет Өтемісұлы. «Ереуіл атқа ер салмай», «Мұнар күн». |
||||
Күні: 10.11.2017 |
Мұғалімнің аты-жөні: Қамбарова Ж.Қ. |
||||
Сыныбы: 8 «А» |
Қатысқандар саны:12 |
Қатыспағаны: |
|||
Оқу мақсаты: |
|
||||
Ойлау деңгейі: |
Білу, түсіну, қолдану, талдау, жинақтау, бағалау. |
||||
Сабақ мақсаты: |
1.Барлық оқушылар: М.Өтемісұлының өмірі мен шығармашылығы туралы біледі. |
||||
2.Оқушылардың басым бөлігі: Махамбет өлеңдеріндегі тақырыпты аша біледі. |
|||||
3 . Кейбір оқушылар: Махамбет өлеңдерін мәнерлеп оқып, талдай алады.
|
|||||
Тілдік дағды |
|
||||
Ұлттық құндылықтарды дарыту. |
Елін қадірлеу. |
||||
Алдыңғы білім |
Сәйф Сараи хикметтері туралы біледі. |
||||
Бағалау критерийлері |
|
||||
Жоспар |
|||||
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) |
Ресурстар |
|||
Басталуы ұйымдастыру кезеңі |
Сәлемдесу, түгелдеу. Ынтымақтастық атмосферасын орнату. Стикерлер арқылы топтастыру. Үй тапсырмасын сұрау мақсатында «Қар көшкіні» әдісін қолданамын. |
Оқулық, плакат, стикер, маркер |
|||
Ортасы |
Жаңа сабақты меңгерту мақсатында «ДЖИГСО» әдісін қолданамын. Сабақты пысықтау мақсатында «Кластер» әдісін қолданамын. І. топ Өмірі мен шығармашылығы ІІ. топ Ереуіл атқа ер салмай ІІІ. топ Мұнар күн |
Оқулық, плакат, стикер, маркер |
|||
Аяқталуы |
Сабақты қорытындылау мақсатында «Миға шабуыл» әдісін қолданамын.
Кері байланысты стикерлер арқылы жазбаша аламын. Бағалау парағы арқылы өзін және өзгені бағалау. Үйге тапсырмасы Өмірі мен шығармашылығы, өлеңін жатқа айту. |
Оқулық, плакат, стикер, маркер |
|||
Қосымша ақпарат |
|||||
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз |
Бағалау - Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? |
Пәнаралық байланыс . Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКT-мен байланыс. Құндылықтардағы байланыс |
|||
«Қар көшкіні» әдісі, «ДЖИГСО» әдісі «Кластер», «Миға шабуыл» әдісінде айқын көрініс табады |
Бағалау парағы арқылы өзін және өзгені бағалайды |
Әдебиет, тарих |
Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз. |
Қорытынды бағамдау Сабақта қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2: Қандай екі нәрсе Сіздің сабағыңызды жақсарта алады (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2: Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім? 1: 2: |
Оқу ісінің меңгерушісі: Есенбеков Б.
Қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: |
Махамбет Өтемісұлы. «Мен құстан туған құмаймын», «Жалғыздық». |
||||
Күні: 15.11.2017 |
Мұғалімнің аты-жөні: Қамбарова Ж.Қ. |
||||
Сыныбы: 8 «А» |
Қатысқандар саны:12 |
Қатыспағаны: |
|||
Оқу мақсаты: |
|
||||
Ойлау деңгейі: |
Білу, түсіну, қолдану, талдау, жинақтау, бағалау. |
||||
Сабақ мақсаты: |
1.Барлық оқушылар: М.Өтемісұлының өмірі мен шығармашылығы туралы біледі. |
||||
2.Оқушылардың басым бөлігі: Махамбет өлеңдеріндегі тақырыпты аша біледі. |
|||||
3 . Кейбір оқушылар: Махамбет өлеңдерін мәнерлеп оқып, талдай алады.
|
|||||
Тілдік дағды |
|
||||
Ұлттық құндылықтарды дарыту. |
Елін қадірлеу. |
||||
Алдыңғы білім |
М.Өтемісұлының өмірі мен шығармашылы туралы біледі. |
||||
Бағалау критерийлері |
|
||||
Жоспар |
|||||
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) |
Ресурстар |
|||
Басталуы ұйымдастыру кезеңі |
Сәлемдесу, түгелдеу. Ынтымақтастық атмосферасын орнату. Стикерлер арқылы топтастыру. Үй тапсырмасын сұрау мақсатында «Жалғастыр» әдісін қолданамын. |
Оқулық, плакат, стикер, маркер |
|||
Ортасы |
Жаңа сабақты меңгерту мақсатында «ДЖИГСО» әдісін қолданамын. Сабақты пысықтау мақсатында «Аквариум» әдісін қолданамын. Талдау Қаршыға құсты// көп көрдім а Қайрылған қазға// қараған. б Қатын- бала, //қара орман- б Баршасын// жауға алдырған б
|
Оқулық, плакат, стикер, маркер |
|||
Аяқталуы |
Сабақты қорытындылау мақсатында «Сұрақ-жауап» әдісін қолданамын.
Кері байланысты стикерлер арқылы жазбаша аламын. Бағалау парағы арқылы өзін және өзгені бағалау. Үйге тапсырмасы Өмірі мен шығармашылығы, өлеңін жатқа айту. |
Оқулық, плакат, стикер, маркер |
|||
Қосымша ақпарат |
|||||
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз |
Бағалау - Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? |
Пәнаралық байланыс . Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКT-мен байланыс. Құндылықтардағы байланыс |
|||
«Жалғастыр» әдісі, «ДЖИГСО» әдісі «Аквариум», «Сұрақ-жауап» әдісінде айқын көрініс табады |
Бағалау парағы арқылы өзін және өзгені бағалайды |
Әдебиет, тарих |
Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз. |
Қорытынды бағамдау Сабақта қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2: Қандай екі нәрсе Сіздің сабағыңызды жақсарта алады (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2: Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім? 1: 2: |