___________________________________________
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Мультимедианы енгізу (1 сабақ)
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
Веб-жобалау |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Мультимедианы енгізу (1 сабақ) |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.2.4 веб -бетте мультимедиа нысандарын енгізу үшін HTML (аш ти эм эл) тегтерін қолдану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Веб -бетте мультимедиа нысандарын енгізу үшін HTML (аш ти эм эл) тегтерін қолдану |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу, оқушылардың сабаққа қатысуын түгендеу. "Жақсы қасиеттерді сипаттау" әдісі Оқушылардың аты-жөні жазылған парақшалар таратылады. Оқушының аты-жөні жазылған парақша түскен оқушы оның жағымды қасиеттері туралы жазады. Ал басқа оқушылар бұл сипаттам кімге қатысты екенін табу керек. Үй тапсырмасын тексеру Жаңа тақырыпқа кіріспе. "Идеялар себеті" әдісі - Графикалық нысандар дегеніміз не? - Құжаттардағы графикалық нысандар не үшін қолданылады? - Веб-беттерде графикалық нысандарды қолданудың мақсаты қандай? |
Балалар сабаққа дайындалады. Психологиялық тұрғыдан қолайлы атмосфера құру Сұрақтарға жауап береді |
Мақтау |
Интер белсенді тақта, презентация |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпты меңгеру Оқулықпен жұмыс. Мұғалім оқушыларды жаңа ақпаратпен таныстырады, бірге талқылайды (бейнежазба, презентация, флипчарт қолдануға болады). Тапсырма: 1. Мультимедиа деген не? 2. Фрейм қайда орналасады? 3. Тегінің қандай атрибуттары бар? 4. Тегінің атрибутта рықандай? Білімді бекіту
Сергіту сәті.
|
Оқушылар оқулықтағы жаңа білім бөлімімен танысады Тапсырманы орындайды Дескрипторлар: - анықтаманы жазады - жауабын жазады - кестені толтырады Көз жаттығуларын орындайды - интерактивті тапсырманы орындайды - тәжірибелік жұмысты орындайды |
ФБ |
Презентация, оқулық, жұмыс дәптерлері Жұмыс парағы, |
|
Сабақтың соңы |
Үй тапсырмасы: HTML тілінің графикалық мүмкіндіктерін пайдалана отырып, тағы қандай жобаларды жасауға болатынын зерттеңіз. Рефлексия.
|
Ү/т жазады. Өз жұмыстарын бағалайды |
Өзін өзі бағалау |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Мультимедианы енгізу (1-сабақ) ҚМЖ 10-сынып инфрматика
Мультимедианы енгізу (1-сабақ) ҚМЖ 10-сынып инфрматика
___________________________________________
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Мультимедианы енгізу (1 сабақ)
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
Веб-жобалау |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Мультимедианы енгізу (1 сабақ) |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.2.4 веб -бетте мультимедиа нысандарын енгізу үшін HTML (аш ти эм эл) тегтерін қолдану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Веб -бетте мультимедиа нысандарын енгізу үшін HTML (аш ти эм эл) тегтерін қолдану |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу, оқушылардың сабаққа қатысуын түгендеу. "Жақсы қасиеттерді сипаттау" әдісі Оқушылардың аты-жөні жазылған парақшалар таратылады. Оқушының аты-жөні жазылған парақша түскен оқушы оның жағымды қасиеттері туралы жазады. Ал басқа оқушылар бұл сипаттам кімге қатысты екенін табу керек. Үй тапсырмасын тексеру Жаңа тақырыпқа кіріспе. "Идеялар себеті" әдісі - Графикалық нысандар дегеніміз не? - Құжаттардағы графикалық нысандар не үшін қолданылады? - Веб-беттерде графикалық нысандарды қолданудың мақсаты қандай? |
Балалар сабаққа дайындалады. Психологиялық тұрғыдан қолайлы атмосфера құру Сұрақтарға жауап береді |
Мақтау |
Интер белсенді тақта, презентация |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпты меңгеру Оқулықпен жұмыс. Мұғалім оқушыларды жаңа ақпаратпен таныстырады, бірге талқылайды (бейнежазба, презентация, флипчарт қолдануға болады). Тапсырма: 1. Мультимедиа деген не? 2. Фрейм қайда орналасады? 3. Тегінің қандай атрибуттары бар? 4. Тегінің атрибутта рықандай? Білімді бекіту
Сергіту сәті.
|
Оқушылар оқулықтағы жаңа білім бөлімімен танысады Тапсырманы орындайды Дескрипторлар: - анықтаманы жазады - жауабын жазады - кестені толтырады Көз жаттығуларын орындайды - интерактивті тапсырманы орындайды - тәжірибелік жұмысты орындайды |
ФБ |
Презентация, оқулық, жұмыс дәптерлері Жұмыс парағы, |
|
Сабақтың соңы |
Үй тапсырмасы: HTML тілінің графикалық мүмкіндіктерін пайдалана отырып, тағы қандай жобаларды жасауға болатынын зерттеңіз. Рефлексия.
|
Ү/т жазады. Өз жұмыстарын бағалайды |
Өзін өзі бағалау |
|
шағым қалдыра аласыз

















