|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Веб-жобалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 10 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Мультимедианы енгізу. №2-сабақ. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.2.4 веб-бетте мультимедиа нысандарын енгізу үшін HTML тегтерін қолдану |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
веб-бетте мультимедиа нысандарын енгізу үшін HTML тегтерін қолданады |
|||
|
Жасампаздық пен жаңашылдық құндылығы |
• Әлемнің қазіргі ғылыми бейнесі, ғылым мен техниканың жетістіктері туралы білу • Ғылымның қоғам өміріндегі маңыздылығын дәлелдеу • Себеп-салдарлық және құрылымдық-функционалдық талдау элементтерін қолдана білу, неғұрлым күрделі нақты байланыстар мен олардың тәуелділіктерін зерттеу |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1 Сәлемдесу, оқушыларды түгелдеу. 2.Психалогиялық ахуалл. Оқушылар шаттық шеңбер құрып, бір-біріне тілек тілейді 3. «Мозайка құрастыру» арқылы топқа бөлінеді
Өткен сабақты пысықтау «Иә, жоқ» әдісі Әр топқа сұрақтар қойылады. Оқушылар «иә, жоқ» деп жылдам жауап береді. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. шаттық шеңбер арқылы тілек айтады. 3. мозайка құрасытру арқылы 3 топқа бөлінеді 4.«Ия, жоқ » әдісі бойынша үй тапсырмасының дұрыс, қателегін айтады |
Дескриптор: -Үй тапсырмасына жауап береді 2балл |
Оқулық «Арман ПВ» Мозайка, суреттер |
|
Сабақтың ортасы
|
Қайталау жұмыс Топтық жұмыс
«Ойлан, бірік, бөліс!» 1-топ:
2- топ:
3-топ:
Жұптық жұмыс 2-тапсырма «Ойлан. Жұптас.Бөліс» әдісі арқылы жұптарымен берілген тапсырманы орындайды Керекті мәліметті дәптерге жазады
Жеке жұмыс. 3-тапсырма «Миға шабуыл» әдісі арқылы оқушылар компьютермен жұмыс жасайды
Сергіту сәті: «Әріптер мен сандар» Мұғалім сандар мен әріптерден тұратын фишкалар береді Қатысушыларға мұғалім қалаған әріп не сан айтады. Қай топ 10 санағанша, әртүрлі тәсілмен бірінші құрастырып болса, солар жеңімпаз. EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма Мультимедиа не үшін қолданылады? Сабақты бекіту 4- тапсырма «Wordwall» платформасында сұрақтарға жауап береді |
1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды 3- тасырманы орындайды Сергіту сәтін орындайды Сұраққа жауап береді 4- тасырманы орындайды |
Дескриптор Не себепті HTML құжатында гипермәтіндік сілтемелерді құру жеңіл екендігін айтады Несебепті мультимедиаға қажетті материалдар жеке файлда сақталатынын айтады 2 балл Дескриптор: Web –бетке мультимедиа орналастыру тегтерін салыстырып, талдап , кестеге толтырады 2 балл Дескриптор: Компьютерде жасаған Web-беттерді талқылап ой бөліседі 2 балл Дескриптор: Сұраққа жауап береді Дескриптор: 2 балл |
Оқулық, А-4 парақша, маркер, стикер Дәптер, оқулық, Компьютер, оқулық Сандар мен әріптерден тұратын фишкалар https://wordwall.net/resource/68098846 |
|
Сабақтың соңы 5 мин Бағалау Үй тапсырмасы |
«Рефлексия «Шеринг»
Сабақ 10 балдық жүйемен бағаланады &46-47 оқу. 168-172 бет |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Мультимедианы енгізу. №2-сабақ. 10-сынып. Қысқа мерзімді сабақ жоспары.
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Веб-жобалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 10 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Мультимедианы енгізу. №2-сабақ. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.2.4 веб-бетте мультимедиа нысандарын енгізу үшін HTML тегтерін қолдану |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
веб-бетте мультимедиа нысандарын енгізу үшін HTML тегтерін қолданады |
|||
|
Жасампаздық пен жаңашылдық құндылығы |
• Әлемнің қазіргі ғылыми бейнесі, ғылым мен техниканың жетістіктері туралы білу • Ғылымның қоғам өміріндегі маңыздылығын дәлелдеу • Себеп-салдарлық және құрылымдық-функционалдық талдау элементтерін қолдана білу, неғұрлым күрделі нақты байланыстар мен олардың тәуелділіктерін зерттеу |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1 Сәлемдесу, оқушыларды түгелдеу. 2.Психалогиялық ахуалл. Оқушылар шаттық шеңбер құрып, бір-біріне тілек тілейді 3. «Мозайка құрастыру» арқылы топқа бөлінеді
Өткен сабақты пысықтау «Иә, жоқ» әдісі Әр топқа сұрақтар қойылады. Оқушылар «иә, жоқ» деп жылдам жауап береді. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. шаттық шеңбер арқылы тілек айтады. 3. мозайка құрасытру арқылы 3 топқа бөлінеді 4.«Ия, жоқ » әдісі бойынша үй тапсырмасының дұрыс, қателегін айтады |
Дескриптор: -Үй тапсырмасына жауап береді 2балл |
Оқулық «Арман ПВ» Мозайка, суреттер |
|
Сабақтың ортасы
|
Қайталау жұмыс Топтық жұмыс
«Ойлан, бірік, бөліс!» 1-топ:
2- топ:
3-топ:
Жұптық жұмыс 2-тапсырма «Ойлан. Жұптас.Бөліс» әдісі арқылы жұптарымен берілген тапсырманы орындайды Керекті мәліметті дәптерге жазады
Жеке жұмыс. 3-тапсырма «Миға шабуыл» әдісі арқылы оқушылар компьютермен жұмыс жасайды
Сергіту сәті: «Әріптер мен сандар» Мұғалім сандар мен әріптерден тұратын фишкалар береді Қатысушыларға мұғалім қалаған әріп не сан айтады. Қай топ 10 санағанша, әртүрлі тәсілмен бірінші құрастырып болса, солар жеңімпаз. EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма Мультимедиа не үшін қолданылады? Сабақты бекіту 4- тапсырма «Wordwall» платформасында сұрақтарға жауап береді |
1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды 3- тасырманы орындайды Сергіту сәтін орындайды Сұраққа жауап береді 4- тасырманы орындайды |
Дескриптор Не себепті HTML құжатында гипермәтіндік сілтемелерді құру жеңіл екендігін айтады Несебепті мультимедиаға қажетті материалдар жеке файлда сақталатынын айтады 2 балл Дескриптор: Web –бетке мультимедиа орналастыру тегтерін салыстырып, талдап , кестеге толтырады 2 балл Дескриптор: Компьютерде жасаған Web-беттерді талқылап ой бөліседі 2 балл Дескриптор: Сұраққа жауап береді Дескриптор: 2 балл |
Оқулық, А-4 парақша, маркер, стикер Дәптер, оқулық, Компьютер, оқулық Сандар мен әріптерден тұратын фишкалар https://wordwall.net/resource/68098846 |
|
Сабақтың соңы 5 мин Бағалау Үй тапсырмасы |
«Рефлексия «Шеринг»
Сабақ 10 балдық жүйемен бағаланады &46-47 оқу. 168-172 бет |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз









