|
Бөлім: |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Музыка бейнелейді. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
3.2.1.2 музыканың көркемдеуші құралдарын: нота ұзақтығы, пауза, темп, ырғақ, динамикалық белгілерді қолдана отырып қарапайым ырғақтық суреттемелер ойлап шығару |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (5 минут) |
<Оқушылармен амандасу және сабақты бастау. Сабақтың мақсаты мен жоспарымен таныстыру. Музыканың суреттемелері туралы қысқаша түсінік беру>. |
<Оқушылар мұғалімді тыңдап, сабақтың
мақсатын анықтайды>. |
<Оқушылардың сабаққа дайындығын және зейіндерін тексеру>. |
<Жаңа тақырыпқа байланысты қысқаша бейнеролик немесе презентация>. |
|
Сабақтың ортасы (35 минут) |
<Музыканың көркемдеуші құралдары: нота
ұзақтығы, пауза, темп, ырғақ, динамикалық белгілерді таныстыру.
Тапсырма: қарапайым ырғақты суреттемелерді жасау. Оқушыларды
топтарға бөліп, шығармашылық жұмысқа бағыт беру>. |
<Берілген музыкалық элементтерді
қолданып, қарапайым суреттемелер ойлап шығару. Топпен жұмыс істеу.
Әр топ өз жұмыстарын таныстырады>. |
<Топтардың жұмыстарын тыңдау және кері
байланыс беру. Топтардың белсенділігі мен шығармашылығын
бағалау>. |
<Музыкалық аспаптар, постердер, флипчарттар,
маркерлер>. |
|
Сабақтың соңы (5 минут) |
<Сабақты қорыту, оқушылардың жұмыс нәтижелерін талқылау. Рефлексия жасау, сабақ туралы пікірлерін тыңдау>. |
<Өз жұмыстарын бағалау және сабақ
туралы ойларын ортаға салу>. |
<Оқушылардың сабақта қаншалықты жақсы түсінгендерін анықтау>. |
<Рефлексия парақтары немесе сабақ туралы пікір айту үшін ауызша сұрақтар>. |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Музыка бейнелейді.
|
Бөлім: |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Музыка бейнелейді. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
3.2.1.2 музыканың көркемдеуші құралдарын: нота ұзақтығы, пауза, темп, ырғақ, динамикалық белгілерді қолдана отырып қарапайым ырғақтық суреттемелер ойлап шығару |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (5 минут) |
<Оқушылармен амандасу және сабақты бастау. Сабақтың мақсаты мен жоспарымен таныстыру. Музыканың суреттемелері туралы қысқаша түсінік беру>. |
<Оқушылар мұғалімді тыңдап, сабақтың
мақсатын анықтайды>. |
<Оқушылардың сабаққа дайындығын және зейіндерін тексеру>. |
<Жаңа тақырыпқа байланысты қысқаша бейнеролик немесе презентация>. |
|
Сабақтың ортасы (35 минут) |
<Музыканың көркемдеуші құралдары: нота
ұзақтығы, пауза, темп, ырғақ, динамикалық белгілерді таныстыру.
Тапсырма: қарапайым ырғақты суреттемелерді жасау. Оқушыларды
топтарға бөліп, шығармашылық жұмысқа бағыт беру>. |
<Берілген музыкалық элементтерді
қолданып, қарапайым суреттемелер ойлап шығару. Топпен жұмыс істеу.
Әр топ өз жұмыстарын таныстырады>. |
<Топтардың жұмыстарын тыңдау және кері
байланыс беру. Топтардың белсенділігі мен шығармашылығын
бағалау>. |
<Музыкалық аспаптар, постердер, флипчарттар,
маркерлер>. |
|
Сабақтың соңы (5 минут) |
<Сабақты қорыту, оқушылардың жұмыс нәтижелерін талқылау. Рефлексия жасау, сабақ туралы пікірлерін тыңдау>. |
<Өз жұмыстарын бағалау және сабақ
туралы ойларын ортаға салу>. |
<Оқушылардың сабақта қаншалықты жақсы түсінгендерін анықтау>. |
<Рефлексия парақтары немесе сабақ туралы пікір айту үшін ауызша сұрақтар>. |
шағым қалдыра аласыз







