|
Бөлім: |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Музыка және мүсін. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
3.2.1.2 музыканың көркемдеуші құралдарын: нота ұзақтығы, пауза, темп, ырғақ, динамикалық белгілерді қолдана отырып қарапайым ырғақтық суреттемелер ойлап шығару |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (5 минут) |
Оқушыларды ықыласпен қарсы алып, сабақты бастайды. Музыка тақырыбындағы сұрақтар қояды. |
Мұғалімнің сұрақтарына жауап
береді. |
Оқушылардың сұрақтарға берген жауаптары арқылы бағалау. |
Интерактивті тақта, музыка жазбалары. |
|
Сабақтың ортасы (35 минут) |
Музыканы
толық тыңдатып, музыкадағы негізгі элементтерді: нота ұзақтығы,
пауза, темп, ырғағына назар аудартады. Оқушыларға өз ырғағын жасау
тапсырмасын береді. |
Музыка тыңдайды, музыка элементтерін
талдайды. Өз ырғағын жасайды. |
Оқушылардың
құрған ырғақтарын тыңдап, сипаттама беру арқылы бағалау. |
Ноталар,
музыкалық аспаптар, жұмыс дәптері. |
|
Сабақтың соңы (5 минут) |
Сабақты қорытындылап, оқушылармен рефлексия жүргізеді. |
Сабақ бойынша өз ойларын айтып,
рефлексияға қатысады. |
Топтық жұмыс нәтижелері бойынша өзара бағалау жүргізу. |
Рефлексия парақтары. |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Музыка және мүсін.
Музыка және мүсін.
|
Бөлім: |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Музыка және мүсін. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
3.2.1.2 музыканың көркемдеуші құралдарын: нота ұзақтығы, пауза, темп, ырғақ, динамикалық белгілерді қолдана отырып қарапайым ырғақтық суреттемелер ойлап шығару |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (5 минут) |
Оқушыларды ықыласпен қарсы алып, сабақты бастайды. Музыка тақырыбындағы сұрақтар қояды. |
Мұғалімнің сұрақтарына жауап
береді. |
Оқушылардың сұрақтарға берген жауаптары арқылы бағалау. |
Интерактивті тақта, музыка жазбалары. |
|
Сабақтың ортасы (35 минут) |
Музыканы
толық тыңдатып, музыкадағы негізгі элементтерді: нота ұзақтығы,
пауза, темп, ырғағына назар аудартады. Оқушыларға өз ырғағын жасау
тапсырмасын береді. |
Музыка тыңдайды, музыка элементтерін
талдайды. Өз ырғағын жасайды. |
Оқушылардың
құрған ырғақтарын тыңдап, сипаттама беру арқылы бағалау. |
Ноталар,
музыкалық аспаптар, жұмыс дәптері. |
|
Сабақтың соңы (5 минут) |
Сабақты қорытындылап, оқушылармен рефлексия жүргізеді. |
Сабақ бойынша өз ойларын айтып,
рефлексияға қатысады. |
Топтық жұмыс нәтижелері бойынша өзара бағалау жүргізу. |
Рефлексия парақтары. |
шағым қалдыра аласыз

















