|
Бөлім: |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Музыка және қозғалыс |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
3.2.1.2 музыканың көркемдеуші құралдарын: нота ұзақтығы, пауза, темп, ырғақ, динамикалық белгілерді қолдана отырып қарапайым ырғақтық суреттемелер ойлап шығару |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (5 минут) |
Мұғалім тақырыпты таныстырады, музыка мен қозғалыс арасындағы байланыс туралы қысқаша түсінік береді. |
Оқушылар мұғалімді тыңдайды, музыкаға
байланысты алғашқы пікірлерін ортаға салады. |
Қысқаша сұрақтар арқылы тақырыпты қаншалықты түсінгенін бағалау. |
Интерактивті тақта. |
|
Сабақтың ортасы (35 минут) |
Мұғалім
музыканың көркемдеуші құралдарын түсіндіреді және ноталар, ырғақтар
туралы мағлұмат береді. Қарапайым ырғақты сұреттемелерді құру
арқылы практика жүргізеді. |
Оқушылар музыканың негізгі
элементтерімен танысып, қарапайым ырғақты сұреттемелерді
жасайды. |
Жасалған
сұреттемелерді мұғалім тексереді және түзетулер енгізеді. |
Музыкалық
аспаптар, қағаз, қаламдар. |
|
Сабақтың соңы (5 минут) |
Мұғалім сабақты қорытындылайды және оқушылардан рефлексия сұрайды. |
Оқушылар бүгінгі сабақты қалай
түсінгендерін және алған әсерлерін айтады. |
Оқушылардың жауаптары мен пікірлері негізінде кері байланысты бағалау. |
Мұғалімнің қорытынды жазбалары, ауызша пікір алмасу. |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Музыка және қозғалыс.
Музыка және қозғалыс.
|
Бөлім: |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Музыка және қозғалыс |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
3.2.1.2 музыканың көркемдеуші құралдарын: нота ұзақтығы, пауза, темп, ырғақ, динамикалық белгілерді қолдана отырып қарапайым ырғақтық суреттемелер ойлап шығару |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (5 минут) |
Мұғалім тақырыпты таныстырады, музыка мен қозғалыс арасындағы байланыс туралы қысқаша түсінік береді. |
Оқушылар мұғалімді тыңдайды, музыкаға
байланысты алғашқы пікірлерін ортаға салады. |
Қысқаша сұрақтар арқылы тақырыпты қаншалықты түсінгенін бағалау. |
Интерактивті тақта. |
|
Сабақтың ортасы (35 минут) |
Мұғалім
музыканың көркемдеуші құралдарын түсіндіреді және ноталар, ырғақтар
туралы мағлұмат береді. Қарапайым ырғақты сұреттемелерді құру
арқылы практика жүргізеді. |
Оқушылар музыканың негізгі
элементтерімен танысып, қарапайым ырғақты сұреттемелерді
жасайды. |
Жасалған
сұреттемелерді мұғалім тексереді және түзетулер енгізеді. |
Музыкалық
аспаптар, қағаз, қаламдар. |
|
Сабақтың соңы (5 минут) |
Мұғалім сабақты қорытындылайды және оқушылардан рефлексия сұрайды. |
Оқушылар бүгінгі сабақты қалай
түсінгендерін және алған әсерлерін айтады. |
Оқушылардың жауаптары мен пікірлері негізінде кері байланысты бағалау. |
Мұғалімнің қорытынды жазбалары, ауызша пікір алмасу. |
шағым қалдыра аласыз

















