|
Бөлім: |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Музыкадағы жанды табиғат көріністері. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
3.1.1.1 тыңдалған әннің немесе музыкалық шығарманың көңіл-күйін, мазмұнын, жанрын, көркемдік құралдарын және көркем бейнесін салыстыру; |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (5 минут) |
Музыкалық шығарманы тыңдату арқылы сабақ тақырыбын таныстыру. |
Музыка тыңдап, бастапқы әсерлерін
бөлісу. |
Оқушылардың қызығушылық таныту деңгейін бақылау. |
Музыкалық жазба, аудиожүйе. |
|
Сабақтың ортасы (35 минут) |
Табиғат
көріністерін бейнелейтін музыкалық шығармаларды талдау. |
Оқушылар музыканың көңіл-күйін, жанрын
анықтау және көркем бейнені салыстыру. |
Қатысуды
және белсенділікті бағалау, сұрақтар қою. |
Музыкалық
шығармалардың жазбалары, бейнематериалдар. |
|
Сабақтың соңы (5 минут) |
Сабақтың қорытындысын жасау, рефлексия ұйымдастыру. |
Оқушылар алған әсерлері мен білімдері
туралы кері байланыс береді. |
Рефлексия нәтижелерін талдау. |
Сұрақтарға арналған карточкалар. |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Музыкадағы жанды табиғат көріністері.
|
Бөлім: |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Музыкадағы жанды табиғат көріністері. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
3.1.1.1 тыңдалған әннің немесе музыкалық шығарманың көңіл-күйін, мазмұнын, жанрын, көркемдік құралдарын және көркем бейнесін салыстыру; |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (5 минут) |
Музыкалық шығарманы тыңдату арқылы сабақ тақырыбын таныстыру. |
Музыка тыңдап, бастапқы әсерлерін
бөлісу. |
Оқушылардың қызығушылық таныту деңгейін бақылау. |
Музыкалық жазба, аудиожүйе. |
|
Сабақтың ортасы (35 минут) |
Табиғат
көріністерін бейнелейтін музыкалық шығармаларды талдау. |
Оқушылар музыканың көңіл-күйін, жанрын
анықтау және көркем бейнені салыстыру. |
Қатысуды
және белсенділікті бағалау, сұрақтар қою. |
Музыкалық
шығармалардың жазбалары, бейнематериалдар. |
|
Сабақтың соңы (5 минут) |
Сабақтың қорытындысын жасау, рефлексия ұйымдастыру. |
Оқушылар алған әсерлері мен білімдері
туралы кері байланыс береді. |
Рефлексия нәтижелерін талдау. |
Сұрақтарға арналған карточкалар. |
шағым қалдыра аласыз








