|
Бөлім: |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Музыкадағы көңіл-күй (мұңды). (жалғасы) |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
3.1.1.2 музыкалық шығарманы негізгі интонациясы, әуені арқылы танып ажырату |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (5 минут) |
Оқушыларға музыка тыңдау ниетін түсіндіру және сабақтың тақырыбы мен мақсаттарын таныстыру. |
Музыка тыңдауға дайындалу және пәннің
тақырыбына көңіл бөлу. |
Оқушылардың тыңдауға дайындығын бақылау. |
Музыкалық шығарма жазылған аудио немесе видео материал. |
|
Сабақтың ортасы (35 минут) |
Музыкалық
шығарманың негізгі интонациясы мен әуенін түсіндіру және әрбір
бөлігін тыңдату. |
Музыканы тыңдау және негізгі
элементтерді танып ажыратуға тырысу. |
Тиісті
жауаптар арқылы оқушылардың түсінгенін бағалау. |
Музыкалық
шығарма жазылған аудио жазба, көрнекі материалдар (ноталары). |
|
Сабақтың соңы (5 минут) |
Сабақтың қорытындысын шығару және рефлексия жасауға негізделген сұрақтар қою. |
Жеке немесе топта сабақтың рефлексиясын
жасау: не үйренді, қандай қиындықтар болды. |
Оқушылардың жауаптарын тыңдау арқылы олардың түсінігін бағалау. |
Рефлексия жасау үшін қажетті сұрақтар тізімі, мүмкін болса, оқу күнделіктері. |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Музыкадағы көңіл-күй (мұңды). (жалғасы)
|
Бөлім: |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Музыкадағы көңіл-күй (мұңды). (жалғасы) |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
3.1.1.2 музыкалық шығарманы негізгі интонациясы, әуені арқылы танып ажырату |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (5 минут) |
Оқушыларға музыка тыңдау ниетін түсіндіру және сабақтың тақырыбы мен мақсаттарын таныстыру. |
Музыка тыңдауға дайындалу және пәннің
тақырыбына көңіл бөлу. |
Оқушылардың тыңдауға дайындығын бақылау. |
Музыкалық шығарма жазылған аудио немесе видео материал. |
|
Сабақтың ортасы (35 минут) |
Музыкалық
шығарманың негізгі интонациясы мен әуенін түсіндіру және әрбір
бөлігін тыңдату. |
Музыканы тыңдау және негізгі
элементтерді танып ажыратуға тырысу. |
Тиісті
жауаптар арқылы оқушылардың түсінгенін бағалау. |
Музыкалық
шығарма жазылған аудио жазба, көрнекі материалдар (ноталары). |
|
Сабақтың соңы (5 минут) |
Сабақтың қорытындысын шығару және рефлексия жасауға негізделген сұрақтар қою. |
Жеке немесе топта сабақтың рефлексиясын
жасау: не үйренді, қандай қиындықтар болды. |
Оқушылардың жауаптарын тыңдау арқылы олардың түсінігін бағалау. |
Рефлексия жасау үшін қажетті сұрақтар тізімі, мүмкін болса, оқу күнделіктері. |
шағым қалдыра аласыз





