|
Бөлім: |
4 бөлімМӘҢГІЛІК ЕЛ -МӘҢГІЛІК МҰРА |
|||||
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты : |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 9 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
4.1.Н. Айтұлы «Бәйтерек» поэмасы |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
9.1.1.1 әдеби шығармаға сюжеттік-композициялық талдау жасау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Әдеби шығармаға сюжеттік-композициялық талдау жасайды. |
|||||
|
Сабақта қамтылатын құндылықтар |
Өмір бойы оқу: білуге құштарлық, шығармашылық және оқылатын материалға сыни қарау арқылы оқуға құштарлыққа баулу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Білім алушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басталуы 7 минут |
Ұйымдастыру кезеңі. Ж/ЖЖ/Т «Ойлан, бөліс,талқыла!» «Бәйтерек» ненің символы? Сабақ тақырыбы, мақсаты, бағалау критерийі, күтілетін нәтижелер талқыланады.
|
Ойлан, бөліс,талқыла!» «Бәйтерек» ненің символы екнін анықтайды. Сабақ тақырыбы, мақсатын, бағалау критерийін, күтілетін нәтижелерін талқылайды.
|
Жарайсың! Керемет
шешім! Мұндай ойлы пікірлерді ешқашан естімеппін! |
Оқулық 9-сынып «Мектеп» баспасы 2019жыл Слайд |
||
|
Сабақтың ортасы минут |
Мағынаны тану «Жорға сұрақ» 1.Қазақстанның заманға лайық жаңа астанасын салу кімнің идеясы? 2.Елорданы Алматыдан Ақмолаға ауыстыру туралы шешімді Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесі қашан қабылдады? 3.Ақмоланың атауы Астана болып қай жылы ауысты?
1-тапсырма. Ж Н. Айтұлының «Бәйтерек» поэмасынан үзіндіні оқыңдар. 2-тапсырма. ЖЖ«Кафель» әдісі. Поэмадан алған ақпараттарыңды А3 парағына түсіріп, жұпта бір-біріне түсіндіріңдер. 3-тапсырма. Т Ә Шығарманың шешімі
Шығарманың шарықтау шегі
Шығарманың байланысуы
Дамуы
Басталуы
|
«Жорға сұрақ» әдісі арқылы сұрақтарға жауап береді. |
Кері байланыс «Бас бармақ» Дескрипторлар: Білім алушы
Жұптық бағалау және мұғалімнің кері байланысымен бағаланады. |
Оқулық 9-сынып «Мектеп» баспасы 2019жыл |
||
|
Сабақтың соңы 8 минут |
Рефлексия «Иә, жоқ, себебі»
Үйге тапсырма: поэманы оқу. |
|
|
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Несіпбек Айтұлы «Бәйтерек» поэмасы
Несіпбек Айтұлы «Бәйтерек» поэмасы
|
Бөлім: |
4 бөлімМӘҢГІЛІК ЕЛ -МӘҢГІЛІК МҰРА |
|||||
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты : |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 9 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
4.1.Н. Айтұлы «Бәйтерек» поэмасы |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
9.1.1.1 әдеби шығармаға сюжеттік-композициялық талдау жасау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Әдеби шығармаға сюжеттік-композициялық талдау жасайды. |
|||||
|
Сабақта қамтылатын құндылықтар |
Өмір бойы оқу: білуге құштарлық, шығармашылық және оқылатын материалға сыни қарау арқылы оқуға құштарлыққа баулу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Білім алушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басталуы 7 минут |
Ұйымдастыру кезеңі. Ж/ЖЖ/Т «Ойлан, бөліс,талқыла!» «Бәйтерек» ненің символы? Сабақ тақырыбы, мақсаты, бағалау критерийі, күтілетін нәтижелер талқыланады.
|
Ойлан, бөліс,талқыла!» «Бәйтерек» ненің символы екнін анықтайды. Сабақ тақырыбы, мақсатын, бағалау критерийін, күтілетін нәтижелерін талқылайды.
|
Жарайсың! Керемет
шешім! Мұндай ойлы пікірлерді ешқашан естімеппін! |
Оқулық 9-сынып «Мектеп» баспасы 2019жыл Слайд |
||
|
Сабақтың ортасы минут |
Мағынаны тану «Жорға сұрақ» 1.Қазақстанның заманға лайық жаңа астанасын салу кімнің идеясы? 2.Елорданы Алматыдан Ақмолаға ауыстыру туралы шешімді Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесі қашан қабылдады? 3.Ақмоланың атауы Астана болып қай жылы ауысты?
1-тапсырма. Ж Н. Айтұлының «Бәйтерек» поэмасынан үзіндіні оқыңдар. 2-тапсырма. ЖЖ«Кафель» әдісі. Поэмадан алған ақпараттарыңды А3 парағына түсіріп, жұпта бір-біріне түсіндіріңдер. 3-тапсырма. Т Ә Шығарманың шешімі
Шығарманың шарықтау шегі
Шығарманың байланысуы
Дамуы
Басталуы
|
«Жорға сұрақ» әдісі арқылы сұрақтарға жауап береді. |
Кері байланыс «Бас бармақ» Дескрипторлар: Білім алушы
Жұптық бағалау және мұғалімнің кері байланысымен бағаланады. |
Оқулық 9-сынып «Мектеп» баспасы 2019жыл |
||
|
Сабақтың соңы 8 минут |
Рефлексия «Иә, жоқ, себебі»
Үйге тапсырма: поэманы оқу. |
|
|
|
||
шағым қалдыра аласыз















