|
Бөлім |
Уақытыңды бағала |
||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
||||
|
Күні: |
25.11.2024ж |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Дусбаева Нуржамал |
||||
|
Сынып: 3 «Ә» |
Қатысқандар саны: 15 Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Нəтиже сабақ. Мен не үйрендім? Мазмұндама «Қайырымдылық» |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.1.4.1 тірек сөздер мен жоспарды пайдалана отырып, берілген тақырып бойынша әңгіме құрау 3.3.6.1 кең жолды дәптер бас əріп пен кіші əріптің биіктігі мен мөлшерін сақтап көлбеу, үзбей жəне біркелкі жазу, жазу қарқынын жеделдету; |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
тірек сөздер мен жоспарды пайдалана отырып, берілген тақырып бойынша әңгіме құрау |
||||
|
Құндылық |
Әр ісіне, қадамына жауапкершілікпен қарайды, әдепті және мейірімді, сөзіне берік, ісіне адал, кішіге ізет, үлкенге құрмет көрсетеді, ар-ұятты жоғары бағалайды |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|
|
Сабақтың басы (3 мин) |
Ұйымдастыру кезеңі: Психологиялық ахуал орнату. Қуанамын менде Қуанасың сен де Қуанайық достарым Арайлап атқан таңға |
Өзін көрсетеді Көршісін көрсетеді Қолдарынан ұстайды Қолдарын көтереді |
Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! |
|
|
|
Сабақ тың ортасы (5 мин) 10 мин |
Үй тапсырмасын тексеру 43-жаттығу 92 -бет Сөйлемдерді мәтін шығатындай ретпен жаз.
«Серпілген сауал» әдісі 1.Қосымша деген не? 2.Түбір сөз деген не? 3.Туынды сөз деген не? 4.Түбір сөзге қосымша жалғанғанда сөздің түбірі өзгере ме? Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау
1-тапсырма ФС Ұжымдық жұмыс «Біліміңді қолдан» әдісі Мәтінді түсініп оқы. Мәтін мазмұны бойынша сұрақтар құрастырып жаз «Серпілген сауал» әдісі Мәтін не туралы? ЕББҚ Мәтін не туралы? Талқылау сұрақтары: 1. Араб тілінде сабақ сөзі қандай мағына береді? |
Сөйлемдерді мәтін шығатындай ретпен жазады
Сұрақтарға жауап береді
Мәтін мазмұны бойынша сұрақтар құрастырып жазады
Сұраққа жауап береді |
Дескриптор: -сөйлемді ретпен жазады Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! Құмсағат «Отшашу» арқылы бір-ірін бағалау Дескриптор: -мәтіннің негізгі ойын анықтайды(1б) -сұрақтар құрастырып жазады-1б ЕББҚ Дескриптор: -сұраққа жауап береді |
Доп Оқулық 1-жаттығу 93-бет Дәптер қаламсап |
|
|
18 мин Сергіту сәті 2 минут |
2- тапсырма Жеке жұмыс Мазмұндама жаз. Қайырымдылық Жоспар 1.Алдияр мен Әлидің сабаққа шығуы 2.Балалардың әжейге көмектесуі 3.Әжейдің балаларға алғыс айтуы ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: 1.Алдияр мен Әлидің орнында сен болсаң, не істер едің? «Бұзылған телефон» ойыны |
Мазмұндама жазады Сұраққа жауап береді Бастаушы келесі оқушының құлағына бір сөз сыбырлайды. Ол келесі оқушыға сыбырлайды.Соңында бастаушыға қайта келгенде сол сөз жету керек.Кейін сөзді ауыстырып жіберген адам анықталады. |
«Комментарий» арқылы Жұлдызшалар Дескриптор: - мәтінді бұрмалаусыз жазады-1б - ой бірізділігін сақтай біледі -1б -әріптерді қоспай, ауыстырмай, тастамай жазады-1б -әріптер мен дыбыстар арақатынасын белгілей біледі-1б - оқылған материал бойынша тыныс белгілерін қояды -1б - жазу кезінде сөздерді дұрыс жазады-1б - сөздерді жазу барысында орфографиялық нормаларды сақтай біледі-1б - сөйлемдерді жазу кезінде емле ережелерін қолданады-1б Дескриптор: -тапсырманы орындайды Жарайсыңдар! Керемет! |
Мазмұндамалар жинағы 3-сынып |
|
|
Сабақтың соңы 7 мин |
Рефлексия «Құмсағат» әдісі (Бағалау) Бүгінгі сабақты толық түсіндім (9,10 теңге) Бүгінгі сабақты түсіндім, сұрағым бар(7,8 теңге ) Бүгінгі сабақты түсінбедім (5,6 теңге ) Үйге тапсырма 2-жаттығу 93 - бет |
Бүгінгі сабақтан алған білімдерін сабақ бойына орындаған тапсырмасының нәтижесіне қарай құмсағаттың құм таяқшасын жылжыту арқылы анықтайды. |
Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! |
Құмсағат жылжы малы құм таяқшасы |
|
|
|
|
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Нəтиже сабақ. Мазмұндама. ҚМЖ 3 сынып 25.11.2024
Нəтиже сабақ. Мазмұндама. ҚМЖ 3 сынып 25.11.2024
|
Бөлім |
Уақытыңды бағала |
||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
||||
|
Күні: |
25.11.2024ж |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Дусбаева Нуржамал |
||||
|
Сынып: 3 «Ә» |
Қатысқандар саны: 15 Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Нəтиже сабақ. Мен не үйрендім? Мазмұндама «Қайырымдылық» |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.1.4.1 тірек сөздер мен жоспарды пайдалана отырып, берілген тақырып бойынша әңгіме құрау 3.3.6.1 кең жолды дәптер бас əріп пен кіші əріптің биіктігі мен мөлшерін сақтап көлбеу, үзбей жəне біркелкі жазу, жазу қарқынын жеделдету; |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
тірек сөздер мен жоспарды пайдалана отырып, берілген тақырып бойынша әңгіме құрау |
||||
|
Құндылық |
Әр ісіне, қадамына жауапкершілікпен қарайды, әдепті және мейірімді, сөзіне берік, ісіне адал, кішіге ізет, үлкенге құрмет көрсетеді, ар-ұятты жоғары бағалайды |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|
|
Сабақтың басы (3 мин) |
Ұйымдастыру кезеңі: Психологиялық ахуал орнату. Қуанамын менде Қуанасың сен де Қуанайық достарым Арайлап атқан таңға |
Өзін көрсетеді Көршісін көрсетеді Қолдарынан ұстайды Қолдарын көтереді |
Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! |
|
|
|
Сабақ тың ортасы (5 мин) 10 мин |
Үй тапсырмасын тексеру 43-жаттығу 92 -бет Сөйлемдерді мәтін шығатындай ретпен жаз.
«Серпілген сауал» әдісі 1.Қосымша деген не? 2.Түбір сөз деген не? 3.Туынды сөз деген не? 4.Түбір сөзге қосымша жалғанғанда сөздің түбірі өзгере ме? Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау
1-тапсырма ФС Ұжымдық жұмыс «Біліміңді қолдан» әдісі Мәтінді түсініп оқы. Мәтін мазмұны бойынша сұрақтар құрастырып жаз «Серпілген сауал» әдісі Мәтін не туралы? ЕББҚ Мәтін не туралы? Талқылау сұрақтары: 1. Араб тілінде сабақ сөзі қандай мағына береді? |
Сөйлемдерді мәтін шығатындай ретпен жазады
Сұрақтарға жауап береді
Мәтін мазмұны бойынша сұрақтар құрастырып жазады
Сұраққа жауап береді |
Дескриптор: -сөйлемді ретпен жазады Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! Құмсағат «Отшашу» арқылы бір-ірін бағалау Дескриптор: -мәтіннің негізгі ойын анықтайды(1б) -сұрақтар құрастырып жазады-1б ЕББҚ Дескриптор: -сұраққа жауап береді |
Доп Оқулық 1-жаттығу 93-бет Дәптер қаламсап |
|
|
18 мин Сергіту сәті 2 минут |
2- тапсырма Жеке жұмыс Мазмұндама жаз. Қайырымдылық Жоспар 1.Алдияр мен Әлидің сабаққа шығуы 2.Балалардың әжейге көмектесуі 3.Әжейдің балаларға алғыс айтуы ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: 1.Алдияр мен Әлидің орнында сен болсаң, не істер едің? «Бұзылған телефон» ойыны |
Мазмұндама жазады Сұраққа жауап береді Бастаушы келесі оқушының құлағына бір сөз сыбырлайды. Ол келесі оқушыға сыбырлайды.Соңында бастаушыға қайта келгенде сол сөз жету керек.Кейін сөзді ауыстырып жіберген адам анықталады. |
«Комментарий» арқылы Жұлдызшалар Дескриптор: - мәтінді бұрмалаусыз жазады-1б - ой бірізділігін сақтай біледі -1б -әріптерді қоспай, ауыстырмай, тастамай жазады-1б -әріптер мен дыбыстар арақатынасын белгілей біледі-1б - оқылған материал бойынша тыныс белгілерін қояды -1б - жазу кезінде сөздерді дұрыс жазады-1б - сөздерді жазу барысында орфографиялық нормаларды сақтай біледі-1б - сөйлемдерді жазу кезінде емле ережелерін қолданады-1б Дескриптор: -тапсырманы орындайды Жарайсыңдар! Керемет! |
Мазмұндамалар жинағы 3-сынып |
|
|
Сабақтың соңы 7 мин |
Рефлексия «Құмсағат» әдісі (Бағалау) Бүгінгі сабақты толық түсіндім (9,10 теңге) Бүгінгі сабақты түсіндім, сұрағым бар(7,8 теңге ) Бүгінгі сабақты түсінбедім (5,6 теңге ) Үйге тапсырма 2-жаттығу 93 - бет |
Бүгінгі сабақтан алған білімдерін сабақ бойына орындаған тапсырмасының нәтижесіне қарай құмсағаттың құм таяқшасын жылжыту арқылы анықтайды. |
Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! |
Құмсағат жылжы малы құм таяқшасы |
|
|
|
|
|
|
|
шағым қалдыра аласыз














