|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3D баспа |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Нусипалиева А.А |
|||
|
Күні |
11.12.2024ж |
|||
|
Сынып 6 «А» |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Объектілердің 3D модельдері |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.1.5 3D-редактордағы объектілердің модельдерін құру |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
«Кірістірген объектілер» анықтамасын біледі |
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
Материал, Компонеттер, Стильдер диалогті терезелерінің қызметін біледі |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
Құралдар мен кірістірілген объектілердің ұқсастығы мен айырмашылығын атайды |
||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Үй тапсырмасы: 3. Жаңа сабақтың тақырыбын ашу 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. |
1.Мұғаліммен амандасады. Топтық жұмыс Анаграмманы шешіп, жаңа сабақтың тақырыбын анықтайды. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
Стикер 3балл |
Wordwall https://wordwall.net/resource/83265881/sketchup Wordwall https://wordwall.net/resource/83609762 Презентация |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырып. Әртүрлі программалар өнімінің тартымды әрі көрнекі болуын қамтамасыз ететін объектілер бар. Мысалы, мәтіндік редакторға мәтінмен қоса дыбыс, анимация, сурет, диаграмма объектілерін енгізуге болады. Міне осындай объектілерді программаға енгізетін модульдерді кірістірілген объектілер немесе программа деп атайды. Мұндай программалар SketchUp-та да бар. Көрсетілім. SketchUp программасының мәзіріндегі Окно бөлімінде орналасқан Материалдар, Компоненттер және Стильдер диалогті терезелерінің қызметімен танысамыз. Мұғалім интерактивті тақтадан объектіні салудың бейнеролигін көрсетеді. Жеке жұмыс. § 2.4 , 56-бет «Практикада қолдану» тапсырмасы
Малға арналған «Жайылым» қоршауының моделін құрастыр (оқулықтан 57-бет).
Дескриптор:
Қ 2-тапсырма. Жеке жұмыс Жеке жұмыс. Автокөлікті бөлшектеу (оқулықтан 58-бет).
Дескриптор: 1.Окно Компоненты командасының көмегімен модульді іске қосады. 2.Редактировать(түзету) компонент командасын шертіп, автокөлікті басқа түске бояйды. 3.Разъединить (ажырату) мен Перместить (жылжыту) батырмасын шертіп автокөлікті бөліктерге бөледі. ҚБ: стикер /3 балл/ |
Мұғалімді тыңдайды Материалдар Компоненттер Стильдер диалогті терезелерінің қызметімен танысады SketchUp программасының құралдарын пайдаланып моделін құрастырады SketchUp программасының құралдарын пайдаланып моделін құрасытарады Сұраққа жауап береді |
Стикер 3балл Стикер 3балл |
Интерактивтітақта/компьютер нтерактивтітақта/компьютер Компьютер Компьютер |
|
Сабақтың соңы Сабақты бекіту |
«Шабандоздар» ойынын
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады.
2.Кері байланыс: «Табыс сатысы»
1.Менде бәрі орындалды. 2.Менде кемшіліктер болды, бірақ мен орындай алмадым. 3.Мен тырыстым, бірақ орындай алмадым. |
1.Компоненты 2. Материалы. 3. Стили Өзін-өзі бағалау парағынан әр оқушы қанша балл алғанын айтады. |
Стикер 3 балл |
Презентация Интерактивті тақта/ компьютер
https://learningapps.org/watch?v=pue1fpabc24 Бағалау парағы |
|
Үй тапсырмасы |
57-бет Талдау тапсырмасы
|
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Объектілердің 3D модельдері
Объектілердің 3D модельдері
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3D баспа |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Нусипалиева А.А |
|||
|
Күні |
11.12.2024ж |
|||
|
Сынып 6 «А» |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Объектілердің 3D модельдері |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.1.5 3D-редактордағы объектілердің модельдерін құру |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
«Кірістірген объектілер» анықтамасын біледі |
||||
|
Көптеген оқушылар: |
||||
|
Материал, Компонеттер, Стильдер диалогті терезелерінің қызметін біледі |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
Құралдар мен кірістірілген объектілердің ұқсастығы мен айырмашылығын атайды |
||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Үй тапсырмасы: 3. Жаңа сабақтың тақырыбын ашу 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. |
1.Мұғаліммен амандасады. Топтық жұмыс Анаграмманы шешіп, жаңа сабақтың тақырыбын анықтайды. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
Стикер 3балл |
Wordwall https://wordwall.net/resource/83265881/sketchup Wordwall https://wordwall.net/resource/83609762 Презентация |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырып. Әртүрлі программалар өнімінің тартымды әрі көрнекі болуын қамтамасыз ететін объектілер бар. Мысалы, мәтіндік редакторға мәтінмен қоса дыбыс, анимация, сурет, диаграмма объектілерін енгізуге болады. Міне осындай объектілерді программаға енгізетін модульдерді кірістірілген объектілер немесе программа деп атайды. Мұндай программалар SketchUp-та да бар. Көрсетілім. SketchUp программасының мәзіріндегі Окно бөлімінде орналасқан Материалдар, Компоненттер және Стильдер диалогті терезелерінің қызметімен танысамыз. Мұғалім интерактивті тақтадан объектіні салудың бейнеролигін көрсетеді. Жеке жұмыс. § 2.4 , 56-бет «Практикада қолдану» тапсырмасы
Малға арналған «Жайылым» қоршауының моделін құрастыр (оқулықтан 57-бет).
Дескриптор:
Қ 2-тапсырма. Жеке жұмыс Жеке жұмыс. Автокөлікті бөлшектеу (оқулықтан 58-бет).
Дескриптор: 1.Окно Компоненты командасының көмегімен модульді іске қосады. 2.Редактировать(түзету) компонент командасын шертіп, автокөлікті басқа түске бояйды. 3.Разъединить (ажырату) мен Перместить (жылжыту) батырмасын шертіп автокөлікті бөліктерге бөледі. ҚБ: стикер /3 балл/ |
Мұғалімді тыңдайды Материалдар Компоненттер Стильдер диалогті терезелерінің қызметімен танысады SketchUp программасының құралдарын пайдаланып моделін құрастырады SketchUp программасының құралдарын пайдаланып моделін құрасытарады Сұраққа жауап береді |
Стикер 3балл Стикер 3балл |
Интерактивтітақта/компьютер нтерактивтітақта/компьютер Компьютер Компьютер |
|
Сабақтың соңы Сабақты бекіту |
«Шабандоздар» ойынын
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады.
2.Кері байланыс: «Табыс сатысы»
1.Менде бәрі орындалды. 2.Менде кемшіліктер болды, бірақ мен орындай алмадым. 3.Мен тырыстым, бірақ орындай алмадым. |
1.Компоненты 2. Материалы. 3. Стили Өзін-өзі бағалау парағынан әр оқушы қанша балл алғанын айтады. |
Стикер 3 балл |
Презентация Интерактивті тақта/ компьютер
https://learningapps.org/watch?v=pue1fpabc24 Бағалау парағы |
|
Үй тапсырмасы |
57-бет Талдау тапсырмасы
|
|
|
|
шағым қалдыра аласыз

















