Бекітемін
|
Білім беру ұйымының атауы |
Елек орта мектебі |
||||||
|
Пәні: |
қазақ тілі |
||||||
|
Бөлім: |
7-бөлім. Спорт. Белгілі спорт жұлдыздары. Морфология |
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Бухарбаева Мариямгуль Кырыкбаевна |
||||||
|
Күні: |
10.02.25 |
||||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Олимпиада ойындары |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
6.1.2.1 әлеуметтік-мәдени, ресми-іскери тақырыптарға байланысты диалог, монологтердегі (нұсқаулық, өмірбаян) көтерілген мәселені талдау; 6.4.4.2 етістіктің етіс түрлері мен салт-сабақты етістіктердің тіркесімдік мүмкіндігін ауызша және жазбаша тілдесім барысында қолдану |
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Әлеуметтік-мәдени, ресми-іскери тақырыптарға байланысты диалог, монологтердегі (нұсқаулық, өмірбаян) көтерілген мәселені талдайды. Етістіктің етіс түрлері мен салт-сабақты етістіктердің тіркесімдік мүмкіндігін ауызша және жазбаша тілдесім барысында қолданады. |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Білім алушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
Ұйымдастыру Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы Кері байланыс Үй тапсырмасы Бағалау |
Сәлемдесу. Класты түгендеу ТЫҢДАЛЫМ АЛДЫ ТАПСЫРМАСЫ Суретте не бейнеленген?
Суретте олимпиада ойындарының белгілері берілген. Допты ұстап тұрған грек адамының мүсіні мен олимпиада алауы бейнеленеген. ТЫҢДАЛЫМ ТАПСЫРМАСЫ 1-тапсырма. Мәтінді тыңда Адамдар неге спортпен айналысады? Себебi спорт адамдарға қуаныш сыйлайды. Өзің ойлашы, кез келген жарысқа қатысып, жеңiп шықсаң қандай қуаныш! Сонымен бірге спортпен айналысқан адам сымбатты, қайратты эрi денсаулығы мықты болады. Спорттың қанша түрі бар? Әркім өз калаған спорт түрiмен айналыса алады. Айталық, суда жүзу, жеңіл атлетика, гимнастика, садақ ату сияқты спорт түрiнде спортшылар өзара сайысқа түседі. Шындығында, спорт жарыстарына қатысу тек кана жеңiп шығу емес екенін есiңнен шығарма. Спорт бізге адамдармен жақсы танысып, достасуға да мүмкiндiк береді. 2-тапсырма. Сұрақтарға жауап бер.
3-тапсырма. 1. Әсел гимнастикамен айналысты. 2. Арман жүзуден жарысқа қатысты. Ол бірінші орын жеңіп алды. 3. Аяулым теннистен ең үздік ойыншы атанды.
Негізгі етістік: үйрен, отыр, төсе, қара, жүгір,кел, ал, жаз Туынды етістік: қоюланып, ағарды, жеткіз, аула, баратын, көмектес, таран 10-тапсырма, 132-бет. Сабақта белсенділік танытқан оқушылар бағаланады. |
Сурет бойынша ойларын айтады Дескриптор -мәтінді тыңдайды -1б -көтерілген мәселені талдайды – 2б - диалогке қатысады -2б Сұрақтарға жауап береді Сөйлемдерді жазады. Дескриптор -ережемен танысады -1б -етістіктің жасалу түрлерін айтады- 2б - берілген мысалдарды ажырата алады -2б |
Мұғалімнің мадақтауы ҚБ Жарайсың! ҚБ |
Оқулық Диск Слайд Оқулық |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Олимпиада ойындары
Олимпиада ойындары
Бекітемін
|
Білім беру ұйымының атауы |
Елек орта мектебі |
||||||
|
Пәні: |
қазақ тілі |
||||||
|
Бөлім: |
7-бөлім. Спорт. Белгілі спорт жұлдыздары. Морфология |
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Бухарбаева Мариямгуль Кырыкбаевна |
||||||
|
Күні: |
10.02.25 |
||||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Олимпиада ойындары |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
6.1.2.1 әлеуметтік-мәдени, ресми-іскери тақырыптарға байланысты диалог, монологтердегі (нұсқаулық, өмірбаян) көтерілген мәселені талдау; 6.4.4.2 етістіктің етіс түрлері мен салт-сабақты етістіктердің тіркесімдік мүмкіндігін ауызша және жазбаша тілдесім барысында қолдану |
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Әлеуметтік-мәдени, ресми-іскери тақырыптарға байланысты диалог, монологтердегі (нұсқаулық, өмірбаян) көтерілген мәселені талдайды. Етістіктің етіс түрлері мен салт-сабақты етістіктердің тіркесімдік мүмкіндігін ауызша және жазбаша тілдесім барысында қолданады. |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Білім алушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
Ұйымдастыру Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы Кері байланыс Үй тапсырмасы Бағалау |
Сәлемдесу. Класты түгендеу ТЫҢДАЛЫМ АЛДЫ ТАПСЫРМАСЫ Суретте не бейнеленген?
Суретте олимпиада ойындарының белгілері берілген. Допты ұстап тұрған грек адамының мүсіні мен олимпиада алауы бейнеленеген. ТЫҢДАЛЫМ ТАПСЫРМАСЫ 1-тапсырма. Мәтінді тыңда Адамдар неге спортпен айналысады? Себебi спорт адамдарға қуаныш сыйлайды. Өзің ойлашы, кез келген жарысқа қатысып, жеңiп шықсаң қандай қуаныш! Сонымен бірге спортпен айналысқан адам сымбатты, қайратты эрi денсаулығы мықты болады. Спорттың қанша түрі бар? Әркім өз калаған спорт түрiмен айналыса алады. Айталық, суда жүзу, жеңіл атлетика, гимнастика, садақ ату сияқты спорт түрiнде спортшылар өзара сайысқа түседі. Шындығында, спорт жарыстарына қатысу тек кана жеңiп шығу емес екенін есiңнен шығарма. Спорт бізге адамдармен жақсы танысып, достасуға да мүмкiндiк береді. 2-тапсырма. Сұрақтарға жауап бер.
3-тапсырма. 1. Әсел гимнастикамен айналысты. 2. Арман жүзуден жарысқа қатысты. Ол бірінші орын жеңіп алды. 3. Аяулым теннистен ең үздік ойыншы атанды.
Негізгі етістік: үйрен, отыр, төсе, қара, жүгір,кел, ал, жаз Туынды етістік: қоюланып, ағарды, жеткіз, аула, баратын, көмектес, таран 10-тапсырма, 132-бет. Сабақта белсенділік танытқан оқушылар бағаланады. |
Сурет бойынша ойларын айтады Дескриптор -мәтінді тыңдайды -1б -көтерілген мәселені талдайды – 2б - диалогке қатысады -2б Сұрақтарға жауап береді Сөйлемдерді жазады. Дескриптор -ережемен танысады -1б -етістіктің жасалу түрлерін айтады- 2б - берілген мысалдарды ажырата алады -2б |
Мұғалімнің мадақтауы ҚБ Жарайсың! ҚБ |
Оқулық Диск Слайд Оқулық |
|
||
шағым қалдыра аласыз
















