Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
1-бөлім . І бөлім. Кеңістік пен уақыт |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Абдраимова М. Т. |
|
|
Күні: |
03.12.24ж |
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Б. Мұқай «Өмірзая» романы. 52-тарау |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
11.3.1. –шығарманы әлем әдебиеті үлгілерімен салыстырып, тарихи және көркемдік құндылығын бағалау. |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
- көркем шығармадағы тарихи құндылықты талдайды; - көркем шығармадағы көркемдік құндылықты талдайды; -өмір шындығына өз бағасын береді; |
|
|
Құндылықтарға баулу |
«Мәңгілік ел» жалпыұлттық идеясы бойынша «Жалпыға бірдей еңбек қоғамы» құндылығына баулу. Өмір бойы оқуға, еңбек етуге, Қазақстандық патриотизм және азаматтық жауапкершілікке деген дағдысы қалыптасады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Білім алушының іс-әрекеті әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||
|
Сабақтың басы |
І.Ұйымдастыру |
|
|
|
||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
ІІ. Жаңа білімді игерту Тақырып бойынша сұрақтар. 52-тарауды еске түсірейік. 1. Аяғанның Ес қарияға не деді? 2. Мұса әрекетіне қандай баға бересіңдер? (дәстүрге, халқына жасалған қиянат) 1-тапсырма.
2-тапсырма. Шығарманың көркемдік құндылығына талдау жасаңыз.
3-тапсырма. Ақылдан, ардан жаралған адамдар қандай болады? ойыңызды шығармадан дәлел келтіре, бүгінмен сабақтастыра баға беріңіз.
|
-өткен сабақты еске түсіреді; - сұрақтарға жауап береді.
- көркем шығармадағы тарихи құндылықты талдайды;
- көркем шығармадағы көркемдік құндылықты талдайды;
-өмір шындығына өз бағасын береді; |
ҚБ. Дұрыс! Жарайсың! Дескриптор:
Дескриптор: көркемдегіш құралдар 4 ұпай
Дескриптор: -баға беру1ұ; -дәлел келтіру1 ұ |
Оқулық «Мектеп» 92-бет . |
||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия Сабақтың екі сәтті тұсын ата, бір ұсыныс айту. Үйге тапсырма 96-беттегі 2-тапсырманы орындау. |
Екі жұлдыз, бір тілек. |
|
96-бет |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"Өмірзая" романы 52 тарау.
"Өмірзая" романы 52 тарау.
Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
1-бөлім . І бөлім. Кеңістік пен уақыт |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Абдраимова М. Т. |
|
|
Күні: |
03.12.24ж |
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Б. Мұқай «Өмірзая» романы. 52-тарау |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
11.3.1. –шығарманы әлем әдебиеті үлгілерімен салыстырып, тарихи және көркемдік құндылығын бағалау. |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
- көркем шығармадағы тарихи құндылықты талдайды; - көркем шығармадағы көркемдік құндылықты талдайды; -өмір шындығына өз бағасын береді; |
|
|
Құндылықтарға баулу |
«Мәңгілік ел» жалпыұлттық идеясы бойынша «Жалпыға бірдей еңбек қоғамы» құндылығына баулу. Өмір бойы оқуға, еңбек етуге, Қазақстандық патриотизм және азаматтық жауапкершілікке деген дағдысы қалыптасады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Білім алушының іс-әрекеті әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||
|
Сабақтың басы |
І.Ұйымдастыру |
|
|
|
||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
ІІ. Жаңа білімді игерту Тақырып бойынша сұрақтар. 52-тарауды еске түсірейік. 1. Аяғанның Ес қарияға не деді? 2. Мұса әрекетіне қандай баға бересіңдер? (дәстүрге, халқына жасалған қиянат) 1-тапсырма.
2-тапсырма. Шығарманың көркемдік құндылығына талдау жасаңыз.
3-тапсырма. Ақылдан, ардан жаралған адамдар қандай болады? ойыңызды шығармадан дәлел келтіре, бүгінмен сабақтастыра баға беріңіз.
|
-өткен сабақты еске түсіреді; - сұрақтарға жауап береді.
- көркем шығармадағы тарихи құндылықты талдайды;
- көркем шығармадағы көркемдік құндылықты талдайды;
-өмір шындығына өз бағасын береді; |
ҚБ. Дұрыс! Жарайсың! Дескриптор:
Дескриптор: көркемдегіш құралдар 4 ұпай
Дескриптор: -баға беру1ұ; -дәлел келтіру1 ұ |
Оқулық «Мектеп» 92-бет . |
||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия Сабақтың екі сәтті тұсын ата, бір ұсыныс айту. Үйге тапсырма 96-беттегі 2-тапсырманы орындау. |
Екі жұлдыз, бір тілек. |
|
96-бет |
шағым қалдыра аласыз













