|
Мектеп: |
№ 51 ЖОББМ |
|
|
Машықкердің аты-жөні: |
Асқарова Айсұлу |
|
|
Күні: |
03.03.2026 |
|
|
Сынып: 4 А |
Қатысушылар |
Қатыспағандар саны |
|
Сабақ тақырыбы: |
«Ана өмірдегі ұлы есім» |
|
|
«Адал азамат» біртұтас тәрбие бағдарламасының құндылығы: |
«Құрмет және ризашылық» Үлкенге құрмет, ата-анаға сыйластық көрсету |
|
|
Апта дәйексөзі |
«Талап бар жерде, тәртіп бар» |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Оқушыларға ананың өмірдегі орны мен қадірін түсіндіру, анаға деген сүйіспеншілік пен құрмет сезімін қалыптастыру. |
|
|
Қауіпсіздік сабағы: |
« Үйдегі қауіпсіздік ережелері» |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Сабақтың соңы |
I. Ұйымдастыру кезеңі 1. Сәлемдесу 2. Сыныпқа жағымды психологиялық ахуал орнату «Анаға арнау» атмосферасы
«Қауіпсіздік сабағы» «Үйдегі қауіпсіздік» – Үйде анамыз жоқ кезде не істеуге болмайды? – Электр құралдарын рұқсатсыз қолдануға бола ма?
«Сиқырлы сандықша» әдісі Мұғалім сандықшадан сөздер шығарады
«Анама хат» шағын тапсырма
«Егер ана болмаса…» ой қозғау
«Жақсылық гүлін құрастыру»
III. Қорытынды бөлім «Бір ауыз сөз»
Рефлексия 1. «Жүрек жылуы» – Сабақ маған қатты ұнады, анама деген махаббатымды қалай білдіру керек екенін түсіндім (Қызыл түсті жүрекше). 2. «Ойлану қажет...» – Сабақ жақсы өтті, бірақ анамды ренжіткен кездерім туралы ойланып қалдым (Сары түсті жүрекше).
|
Анасы туралы бір жылы сөз айтады.(Мейірімді, сұлу, қамқор, жанашыр…)
Сұрақтарға жауап береді.
Оқушылар жауап береді
Оқушылар анасына 3 сөйлем жазады: Рақмет айтамын – Мен сізді жақсы көремін, себебі…– Мен уәде беремін…
Балалар ойларын айтады.(Жылусыз,мейірімсіз, қамқорлықсыз…)
Оқушы жапырақшаға: «Мен анама көмектесемін…» деп жазады.
Әр оқушы ана туралы бір ғана сөз айтады.
Таңдау жасап, пікірін білдіреді
–
|
Ә
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Омоним
Омоним
|
Мектеп: |
№ 51 ЖОББМ |
|
|
Машықкердің аты-жөні: |
Асқарова Айсұлу |
|
|
Күні: |
03.03.2026 |
|
|
Сынып: 4 А |
Қатысушылар |
Қатыспағандар саны |
|
Сабақ тақырыбы: |
«Ана өмірдегі ұлы есім» |
|
|
«Адал азамат» біртұтас тәрбие бағдарламасының құндылығы: |
«Құрмет және ризашылық» Үлкенге құрмет, ата-анаға сыйластық көрсету |
|
|
Апта дәйексөзі |
«Талап бар жерде, тәртіп бар» |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Оқушыларға ананың өмірдегі орны мен қадірін түсіндіру, анаға деген сүйіспеншілік пен құрмет сезімін қалыптастыру. |
|
|
Қауіпсіздік сабағы: |
« Үйдегі қауіпсіздік ережелері» |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Сабақтың соңы |
I. Ұйымдастыру кезеңі 1. Сәлемдесу 2. Сыныпқа жағымды психологиялық ахуал орнату «Анаға арнау» атмосферасы
«Қауіпсіздік сабағы» «Үйдегі қауіпсіздік» – Үйде анамыз жоқ кезде не істеуге болмайды? – Электр құралдарын рұқсатсыз қолдануға бола ма?
«Сиқырлы сандықша» әдісі Мұғалім сандықшадан сөздер шығарады
«Анама хат» шағын тапсырма
«Егер ана болмаса…» ой қозғау
«Жақсылық гүлін құрастыру»
III. Қорытынды бөлім «Бір ауыз сөз»
Рефлексия 1. «Жүрек жылуы» – Сабақ маған қатты ұнады, анама деген махаббатымды қалай білдіру керек екенін түсіндім (Қызыл түсті жүрекше). 2. «Ойлану қажет...» – Сабақ жақсы өтті, бірақ анамды ренжіткен кездерім туралы ойланып қалдым (Сары түсті жүрекше).
|
Анасы туралы бір жылы сөз айтады.(Мейірімді, сұлу, қамқор, жанашыр…)
Сұрақтарға жауап береді.
Оқушылар жауап береді
Оқушылар анасына 3 сөйлем жазады: Рақмет айтамын – Мен сізді жақсы көремін, себебі…– Мен уәде беремін…
Балалар ойларын айтады.(Жылусыз,мейірімсіз, қамқорлықсыз…)
Оқушы жапырақшаға: «Мен анама көмектесемін…» деп жазады.
Әр оқушы ана туралы бір ғана сөз айтады.
Таңдау жасап, пікірін білдіреді
–
|
Ә
|
шағым қалдыра аласыз


















