|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 5.3ВОндық бөлшектер және оларға амалдар қолдану |
|
|
|
Күні:06.09.2023 Сынып:5А Сабақтың тақырыбы Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
Ондық бөлшек. Ондық бөлшек-терді оқу және жазу. 5.1.1.13 ондық бөлшек ұғымын меңгеру; 5.5.2.5 ондық бөлшектерді оқу және жазу; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Ондық бөлшектердің қалай оқылуы мен жазылуын үйренеді Жай бөлшектер мен ондық бөлшектерді түрлендіре отырып есеп шығаруда қолдана алады. |
|
|
Құндылықтар: |
Білуге жаңаны тануға құштар болу |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы( 5мин) |
Ұйымдастыру кезеңі.Оқушылармен амандасу, түгендеу. |
Психологиялық ахуал «Көңілді күн» видео арқылы оқушылар билейді |
|
видео |
||||||||||||||||||||||||||||
|
Негізгі бөлім 10 мин Сергіту сәті: |
Математикалық диктант. (1мин) Жеке жұмыс
1.Ондық бөлшектерді жазыңдар: а) отыз бүтін оннан үш ; ә) бес бүтін жүзден он алты; б) нөл бүтін мыңнан он үш; 2.Оңдық бөлшекті аралас сан түрінде жазыңдар; а)үш бүтін жүзден он жеті; (3,17) ә) бес бүтін мыңнан жиырма жеті; (5,027) б) алты бүтін оңнан үш; (6,3)
Топтық жұмыс Padlet тақтасы арқылы суретті құрастыру
Жасырын сөзді дұрыс жауапты тапса, онда әлемдегі ең кішкентай кұстың аты табылады.
Тест тапсырмасы |
Цифрлық платформа арқылы жұмыс жасайды
Дәптерде орындайды 1.Ондық бөлшектерді жазыңдар: (30,3); (5,16) ; 0,013) 2.Ондық бөлшекті аралас сан түрінде жазыңдар;
3,17=
5,027=
Қағаз қиындыларынан (пазл)
суретті
құрастыру
Видео арқылы математикалық фигура қимылын салу
Оқушылар интернет желісі арқылы тапсырманы ашып интербелсенді тақтада орындайды
|
Өзін-өзі бағалау
Бір-бірін бағалау
Өзара бағалау |
https://quizizz.com/join?gc=077328
Слайд
Сурет,қағаз қиымдары
Синхронды байланыс (бір уақытта оқумен айналысу)
видео
https://quizizz.com/admin/quiz/64f7d7e3d3a0e40c7f8e7b77?source=quiz_share
|
||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы Қортындылау 5мин
Үйге тапсырма |
Кері байланыс |
|
Оқушылардың белсенділіген байланысты бағаланады |
|

жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ондық бөлшек. Ондық бөлшектерді оқу және жазу
Ондық бөлшек. Ондық бөлшектерді оқу және жазу
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 5.3ВОндық бөлшектер және оларға амалдар қолдану |
|
|
|
Күні:06.09.2023 Сынып:5А Сабақтың тақырыбы Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
Ондық бөлшек. Ондық бөлшек-терді оқу және жазу. 5.1.1.13 ондық бөлшек ұғымын меңгеру; 5.5.2.5 ондық бөлшектерді оқу және жазу; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Ондық бөлшектердің қалай оқылуы мен жазылуын үйренеді Жай бөлшектер мен ондық бөлшектерді түрлендіре отырып есеп шығаруда қолдана алады. |
|
|
Құндылықтар: |
Білуге жаңаны тануға құштар болу |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы( 5мин) |
Ұйымдастыру кезеңі.Оқушылармен амандасу, түгендеу. |
Психологиялық ахуал «Көңілді күн» видео арқылы оқушылар билейді |
|
видео |
||||||||||||||||||||||||||||
|
Негізгі бөлім 10 мин Сергіту сәті: |
Математикалық диктант. (1мин) Жеке жұмыс
1.Ондық бөлшектерді жазыңдар: а) отыз бүтін оннан үш ; ә) бес бүтін жүзден он алты; б) нөл бүтін мыңнан он үш; 2.Оңдық бөлшекті аралас сан түрінде жазыңдар; а)үш бүтін жүзден он жеті; (3,17) ә) бес бүтін мыңнан жиырма жеті; (5,027) б) алты бүтін оңнан үш; (6,3)
Топтық жұмыс Padlet тақтасы арқылы суретті құрастыру
Жасырын сөзді дұрыс жауапты тапса, онда әлемдегі ең кішкентай кұстың аты табылады.
Тест тапсырмасы |
Цифрлық платформа арқылы жұмыс жасайды
Дәптерде орындайды 1.Ондық бөлшектерді жазыңдар: (30,3); (5,16) ; 0,013) 2.Ондық бөлшекті аралас сан түрінде жазыңдар;
3,17=
5,027=
Қағаз қиындыларынан (пазл)
суретті
құрастыру
Видео арқылы математикалық фигура қимылын салу
Оқушылар интернет желісі арқылы тапсырманы ашып интербелсенді тақтада орындайды
|
Өзін-өзі бағалау
Бір-бірін бағалау
Өзара бағалау |
https://quizizz.com/join?gc=077328
Слайд
Сурет,қағаз қиымдары
Синхронды байланыс (бір уақытта оқумен айналысу)
видео
https://quizizz.com/admin/quiz/64f7d7e3d3a0e40c7f8e7b77?source=quiz_share
|
||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы Қортындылау 5мин
Үйге тапсырма |
Кері байланыс |
|
Оқушылардың белсенділіген байланысты бағаланады |
|

шағым қалдыра аласыз

















