Материалдар / Ондық бөлшектерді 10;100;1000;... және 0,1; 0,01; 0,001;... сандарына көбейту және бөлу

Ондық бөлшектерді 10;100;1000;... және 0,1; 0,01; 0,001;... сандарына көбейту және бөлу

Материал туралы қысқаша түсінік
Ашық сабақ
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
24 Мамыр 2024
104
0 рет жүктелген
225 ₸ 250 ₸
Бүгін алсаңыз 10% жеңілдік
беріледі
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Тексерілді: П.Шалаев


Күні: 21.02.2023жыл.

Мектеп:Ы.Алтынсарин атындағы мектеп жанындағы интернаты бар жалпы білім беретін мектеп КММ--і

Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: 5.3В

Ондық бөлшектер және оларға амалдар қолдану.

Мұғалімнің аты-жөні: Тогысбаева Гүлнур


Сынып: 5 «А»

Қатысқандар :

Қатыспағандар:

Сабақтың тақырыбы:

Ондық бөлшектерді 10;100;1000;... және 0,1; 0,01; 0,001;... сандарына көбейту және бөлу

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

5.1.2.29 ондық бөлшектерді 10, 100, 1000;... және 0,1; 0,01; 0,001;... көбейту ережелерін қолдана алу;


Сабақ мақсаттары

-ондық бөлшектерді 10;100;1000;... сандарына көбейтy ережесін қолданады;

-oндық бөлшектерді 0,1; 0,01; 0,001;... сандарына көбейту ережесін қолданады;

Сабақ барысы


Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Педагогтың іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар



Сабақтың басы


І.Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу. Оқушыларды психологиялық дайындау, өзін-өзі реттеу;


Топқа бөлу:







Үй тапсырмасын сұрақ-жауап арқылы тексеру

Оқушылар мұғаліммен сәлемдеседі, сабаққа дайындалады

Оқушылар 3 топқа бөлінеді

1-топ «Ондық бөлшектер» тобы

2-топ «Натурал сандар» тобы

3-топ «Жай бөлшектер» тобы




Барлық топтарға сұрақтар: Сұрақтарға жауап береді

Топта бірін-бірі бағалайды. Кері байланыс жасайды.



Оқушылардың белсенділігі үшін «Жарайсың», «Тамаша», «Керемет» сөздерімен әр тапсырманы орындау барысында бағалап отыру





Оқулық,жұмыс дәптері

Слайд 1

кеспе қағаздары

Слайд 2




Слайд 3


Сабақтың ортасы

(Ойлау дағдысының деңгейі)

Түсіну





























Қолдану









Жаңа сабақ. Оқушылармен бірге сабақ мақсаттарын айқындау және сабақ соңында күтілетін нәтижелерді анықтау

Ережені түсіндіруОбъект 1

Мысалдар келтіру




«Қас қағым сәт»әдісі







Топтық жұмыс:





Сергіту сәті:


Оқулықпен жұмыс:№936-есеп


















Ережелерді ,мысалдарды дәптерлеріне жазады







Барлық топтар берілген тапсырманы топтарында бірлесе орындайды

Берілген тапсырманы топтарында бірлесе орындайды













Оқулықтағы №936-есепті орындайды

























Дескрипторлар:

Білім алушы

-ондық бөлшектерді 10;100;1000;... сандарына көбейтy ережесін қолданады;

-oндық бөлшектерді 0,1; 0,01; 0,001;... сандарына көбейту ережесін қолданады; Дескрипторлар:

Білім алушы

-ондық бөлшектерді 10;100;1000;... сандарына көбейтy ережесін қолданады;

-oндық бөлшектерді 0,1; 0,01; 0,001;... сандарына көбейту ережесін қолданады; Дескрипторлар:

Білім алушы

-ондық бөлшектерді 10;100;1000;... сандарына көбейтy ережесін қолданады;

-oндық бөлшектерді 0,1; 0,01; 0,001;... сандарына көбейту ережесін қолданады

Слайд4


























Кеспе қағаздары



Кеспе қағазы





Қима қағаздары



5 сынып.

Оқулық

Алдамұратова

Сабақтың соңы




Бағалау


Кері байланыс




Топтық бағалау

«Неліктен» әдісі бойынша кері байланыс жасайды

Үйге тапсырма: №937есеп ереже жаттау



Бағалау парағы

АКТ



Материал жариялап тегін
сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!