Бекітемін: Қаралды:
Мектеп директоры: ОІЖО:
Қысқамерзімді жоспар
|
Бөлім |
Ондық бөлшектер және оларға амалдар қолдану |
|
|
Күні |
18.01.2024 |
|
|
Педагогтің Тегі, Аты, Әкесінің аты (бар болса) |
Буламбаева Б. Т. |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Ондық бөлшектерді оқу және жазу.. |
|
|
Сынып: 5 «А» |
Сабаққа қатысқан оқушылар саны: |
Сабаққа қатыспаған оқушылар саны: |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.1.1.13ондық бөлшек ұғымын меңгеру; 5.5.2.5ондық бөлшектерді оқу және жазу; |
|
|
Сабақтың мақсаттары |
Ондық бөлшектерді оқу, жазу тақырыбын тиянақтау, білімдерін тексеру, есеп шығару арқылы ойлау қабілеттерін дамыту, пәнге деген қызығушылықтарын арттыру ЕБҚ: жай бөлшектермен ондық бөлшектерді ажыратады |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 3 мин Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 5 минут |
Сәлемдесу, оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру Топқа бөлу QR код арқылы
Жеке жұмыс: І. «Графикалық диктант» иә, жоқ
|
Графикалық диктант: __- иә, — жоқ (оқушылар А4 бетке маркермен жауаптарын сызып отырады)
|
Оқушылар тапсырмаларды дұрыс орындау арқылы қораптардағы дәрумендерді жинау арқылы өздеріне балл жинайды соңында жиналған дәрумендердің санын жазып, мұғалімге өткізеді |
Т |
|
А Сабақтың ортасы
25 минут ЕБҚ (Зияты төмен) 7мин |
Жеке жұмыс (Тақта орындалатын тапсырмалар (Киндер сюрприз) 1. Ондық бөлшек түрінде жаз:
51,007
=
Топтық жұмыс «Математикалық приамида»
Сәйкестендіру тапсырмасы «Қазақ үй» Жұптық жұмыс «LearningApps» платформасында тест тапсырмасын орындау |
Қызықты тапсырма 8 минут Мұғалім оқушыларға қораптан киндер таратады Киндердің ішінен 6 оқушыға ғана есеп шығады, қалған оқушылар киндер ішіндегі тәттілерге ие болады Математикалық пирамида топта есептер шығарып, пирамида құрайды
|
Окушылар тақтаға шыққан оқушылардың жұмыстарын тексеріп отырады. Оқушылардың белсенділіген байланысты бағаланады (топ басшысы белсенді отырған оқушыға бір дәруменнен береді) |
Презентация
|
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Рефлексия «Google» парақша әдісі Үй тапсырмасы № 721 |
QR (телефон суреті) жазылған парақшаның артына бүгінгі сабақтан алған әсерлерін жазады |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ондық бөлшектерді оқу және жазу
Ондық бөлшектерді оқу және жазу
Бекітемін: Қаралды:
Мектеп директоры: ОІЖО:
Қысқамерзімді жоспар
|
Бөлім |
Ондық бөлшектер және оларға амалдар қолдану |
|
|
Күні |
18.01.2024 |
|
|
Педагогтің Тегі, Аты, Әкесінің аты (бар болса) |
Буламбаева Б. Т. |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Ондық бөлшектерді оқу және жазу.. |
|
|
Сынып: 5 «А» |
Сабаққа қатысқан оқушылар саны: |
Сабаққа қатыспаған оқушылар саны: |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.1.1.13ондық бөлшек ұғымын меңгеру; 5.5.2.5ондық бөлшектерді оқу және жазу; |
|
|
Сабақтың мақсаттары |
Ондық бөлшектерді оқу, жазу тақырыбын тиянақтау, білімдерін тексеру, есеп шығару арқылы ойлау қабілеттерін дамыту, пәнге деген қызығушылықтарын арттыру ЕБҚ: жай бөлшектермен ондық бөлшектерді ажыратады |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 3 мин Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 5 минут |
Сәлемдесу, оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру Топқа бөлу QR код арқылы
Жеке жұмыс: І. «Графикалық диктант» иә, жоқ
|
Графикалық диктант: __- иә, — жоқ (оқушылар А4 бетке маркермен жауаптарын сызып отырады)
|
Оқушылар тапсырмаларды дұрыс орындау арқылы қораптардағы дәрумендерді жинау арқылы өздеріне балл жинайды соңында жиналған дәрумендердің санын жазып, мұғалімге өткізеді |
Т |
|
А Сабақтың ортасы
25 минут ЕБҚ (Зияты төмен) 7мин |
Жеке жұмыс (Тақта орындалатын тапсырмалар (Киндер сюрприз) 1. Ондық бөлшек түрінде жаз:
51,007
=
Топтық жұмыс «Математикалық приамида»
Сәйкестендіру тапсырмасы «Қазақ үй» Жұптық жұмыс «LearningApps» платформасында тест тапсырмасын орындау |
Қызықты тапсырма 8 минут Мұғалім оқушыларға қораптан киндер таратады Киндердің ішінен 6 оқушыға ғана есеп шығады, қалған оқушылар киндер ішіндегі тәттілерге ие болады Математикалық пирамида топта есептер шығарып, пирамида құрайды
|
Окушылар тақтаға шыққан оқушылардың жұмыстарын тексеріп отырады. Оқушылардың белсенділіген байланысты бағаланады (топ басшысы белсенді отырған оқушыға бір дәруменнен береді) |
Презентация
|
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Рефлексия «Google» парақша әдісі Үй тапсырмасы № 721 |
QR (телефон суреті) жазылған парақшаның артына бүгінгі сабақтан алған әсерлерін жазады |
|
|
шағым қалдыра аласыз
аныстырылым,
оқулықпен жұмыс




















