Қысқамерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Координация және реттелу |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә (болған жағдайда) |
Аблай Аружан Қайратқызы |
|
|
Күні: |
14.11.2024 |
|
|
Сынып: |
11 «Ә» Қатысушылар саны:20 |
Қатыспағандар саны:1 |
|
Сабақтың тақырыбы |
№25.Өсіргіш заттар |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.1.7.3 - өсімдіктердің өсуіне стимуляторлардың (өсіргіш заттар) әсер ету механизмін зерттеу |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Өсіргіш заттардың түрлерін, олардың әсерін және қолданылу салаларын түсіндіру. |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||
|
Сабақтың басы |
1.Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасу,түгендеу. Сынып тәртібін қадағалау. 2.Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру. |
(Оқушылар ұстазымен амандасады.Сынып тәртібін сақтайды) |
|
|
||||||||||||
|
|
«Wordwall» программасы арқылы өткен тақырыптар бойынша білімдерін жинақтау; Оқушыларға сұрақтар қою;
|
(Өткен сабақта өткен тақырыптар бойынша қобдиша әдісі арқылы білімдерін тексеремін) |
Кері байланыс «Мадақтау" әдісі «Керемет» «Жарайсың» «Керемет жауап» |
Дк экраны |
||||||||||||
|
II.Жаңа тақырыпты түсіндіру |
Мұғалім жаңа тақырып бойынша қысқаша ақпарат береді, топтық жұмыс ұйымдастырады. |
Оқушылар топтарда мұғалімнің бағыт берумен берілген тақырыпты талдап, жаттығу жұмыстарын орындайды. Жаңа тақырып бойынша білімдерін толықтыру мақсатында бейнефильм көреді. |
|
|
||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Сабақты бекіту тапсырмалары Мұғалім оқушыларға тақырыпты бекітуге арналған тапсырма береді. 1-тапсырма «Сәйкестендіру» әдісі Фитогормондарды қызметін сәйкестендір.
2-тапсырма «Адасқан әріптер» әдісі Сабаққа қатысы бар термин сөздерді тауып,оған анықтама беріңіз.
3-тапсырма «Шындық немесе жалған» Фитогормондар туралы ақпарат шындық немесе жалған екенін табыңдар.
4-тапсырма «Google test» арқылы оқушылардың осы сабақта алған білімдерін тексеру
Бағалау: 3-5 сұраққа дұрыс жауап берсе -2 балл 5-7 сұраққа дұрыс жауап берсе – 3 балл 9-10 сұраққа дұрыс жауап берсе – 4 балл
Кері байланыс « Ашық микрофон» тәсілі арқылы кері байланыс жасауды ұсынады
|
Онлайн платформаны қолдану арқылы фитогормондардың қызметін бір біріне сәйкестендеріп жауаптың дұрыс бұрысын тексереді.
Оқушылар сабақтан түсінген, түсінбеген нәрселерін ойын ашық жеткізу арқылы кері байланыс жасайды. |
ҚБ: «Бағалау парағы» арқылы бағалайды |
https://learningapps.org/display?v=pkjkbgxnk24
https://learningapps.org/display?v=przfc8vjc24
https://wordwall.net/ru/resource/38484285
https://forms.gle/nt1MT948pDQ7hzH99
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Өсіргіш заттар ҚМЖ 11 сынып
Өсіргіш заттар ҚМЖ 11 сынып
Қысқамерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Координация және реттелу |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә (болған жағдайда) |
Аблай Аружан Қайратқызы |
|
|
Күні: |
14.11.2024 |
|
|
Сынып: |
11 «Ә» Қатысушылар саны:20 |
Қатыспағандар саны:1 |
|
Сабақтың тақырыбы |
№25.Өсіргіш заттар |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.1.7.3 - өсімдіктердің өсуіне стимуляторлардың (өсіргіш заттар) әсер ету механизмін зерттеу |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Өсіргіш заттардың түрлерін, олардың әсерін және қолданылу салаларын түсіндіру. |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||
|
Сабақтың басы |
1.Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасу,түгендеу. Сынып тәртібін қадағалау. 2.Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру. |
(Оқушылар ұстазымен амандасады.Сынып тәртібін сақтайды) |
|
|
||||||||||||
|
|
«Wordwall» программасы арқылы өткен тақырыптар бойынша білімдерін жинақтау; Оқушыларға сұрақтар қою;
|
(Өткен сабақта өткен тақырыптар бойынша қобдиша әдісі арқылы білімдерін тексеремін) |
Кері байланыс «Мадақтау" әдісі «Керемет» «Жарайсың» «Керемет жауап» |
Дк экраны |
||||||||||||
|
II.Жаңа тақырыпты түсіндіру |
Мұғалім жаңа тақырып бойынша қысқаша ақпарат береді, топтық жұмыс ұйымдастырады. |
Оқушылар топтарда мұғалімнің бағыт берумен берілген тақырыпты талдап, жаттығу жұмыстарын орындайды. Жаңа тақырып бойынша білімдерін толықтыру мақсатында бейнефильм көреді. |
|
|
||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Сабақты бекіту тапсырмалары Мұғалім оқушыларға тақырыпты бекітуге арналған тапсырма береді. 1-тапсырма «Сәйкестендіру» әдісі Фитогормондарды қызметін сәйкестендір.
2-тапсырма «Адасқан әріптер» әдісі Сабаққа қатысы бар термин сөздерді тауып,оған анықтама беріңіз.
3-тапсырма «Шындық немесе жалған» Фитогормондар туралы ақпарат шындық немесе жалған екенін табыңдар.
4-тапсырма «Google test» арқылы оқушылардың осы сабақта алған білімдерін тексеру
Бағалау: 3-5 сұраққа дұрыс жауап берсе -2 балл 5-7 сұраққа дұрыс жауап берсе – 3 балл 9-10 сұраққа дұрыс жауап берсе – 4 балл
Кері байланыс « Ашық микрофон» тәсілі арқылы кері байланыс жасауды ұсынады
|
Онлайн платформаны қолдану арқылы фитогормондардың қызметін бір біріне сәйкестендеріп жауаптың дұрыс бұрысын тексереді.
Оқушылар сабақтан түсінген, түсінбеген нәрселерін ойын ашық жеткізу арқылы кері байланыс жасайды. |
ҚБ: «Бағалау парағы» арқылы бағалайды |
https://learningapps.org/display?v=pkjkbgxnk24
https://learningapps.org/display?v=przfc8vjc24
https://wordwall.net/ru/resource/38484285
https://forms.gle/nt1MT948pDQ7hzH99
|
шағым қалдыра аласыз


















