|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
01.04.2024 ж. |
|
Сыныбы: |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Отбасыммен бірге өткізген қуанышты күндерім |
|
Сабақтың мақсаты: |
Бала тәрбиесіндегі отбасының алатын орнының ерекше екендігін түсіндіру; отбасы мүшелерінің арасындағы бауырмалдық, қайырымдылық, достық қарым-қатынастың маңыздылығын, отбасындағы құнды дәстүрлерді сақтаудың маңыздылығын айқындату |
|
Құндылықтарға баулу: |
Отбасы мүшелеріне деген құрметін арттыру, ынтымақтастық, татулық |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту. 7 мин. |
(Ұ). Ұйымдастыру кезеңі: 1. Оқушылармен амандасу, түгендеу. 2. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру Мақсаты: Оқушылар бір-біріне тілек білдіреді, тыңдау дағдыларын дамытуға бағытталады, сондай-ақ барлық оқушылардың қатыстырылуы арқылы сабаққа белсенділігі артады. Тиімділігі: Оқушылар бір-біріне тілек айту арқылы жақындасады, көңіл-күйін көтереді және бауырмалдығын оятады. |
Оқулық, жұмыс дәптерлері ДК экраны |
||||
|
Жаңа сабаққа кіріспе
|
Оқушылар бір-бірімен ұсынылған сұрақтар аясында пікір алмасады. 1. «Отбасы» дегенді қалай түсінесіңдер? 2. «Отбасы» дегенде алғаш ойларыңа не келеді? |
Оқушылар ұсынылған сұрақтарға жауап бере отырып, отбасының алатын орнының ерекше екендігін түсінеді |
Мақсаты: Жылдам әрі функционалды түрде сыни ойлануды дамыту. |
ҚБ: Өз ойын дұрыс мағынада білдіріп, талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру. |
||
|
Топтық тапсырма
|
Оқушылар отырған реті бойынша 3 топқа бөлінеді Туыстық атауларды (сызба, кесте, топтастыру) арқылы жазады |
Туыстық атауларды жаза келіп, туысқанмен, нағашымен, ағайынмен қарым-қатынасты үзбеу керектегі туралы оқушылар өз ойларымен бөліседі. Өмірден мысалдар келтіреді |
«Жарайсыңдар!» |
дәптер |
||
|
Т |
«Отбасы» тақырыбына байланысты виртуалды платформа ұсынған сұрақтарға жауап беру |
Дұрыс нұсқаны табады Оқушылар сынып ішінде қорытынды-сын талдқылайды |
«Жарайсыңдар!» |
https://wordwall.net/ru/resource/28128573 |
||
|
Жұптық тапсырма
|
Жұпта ақылдаса отырып, отбасыңдағы бір мерекені ерекше есте қаларлықтай етіп өткізуге жоспар жасайды |
Оқушылар отбасылық мерекеге орай жоспар жасайды |
«Жарайсыңдар!» |
дәптер |
||
|
Сабақтың соңы Ой толғаныс. Рефлексия 8 мин.
|
«2 жұлдыз, 1 тілек» әдісі арқылы бағалау |
Топтар бір-бірін бағалайды. Жобаның ұтымды 2 жағын айтып, тілек білдіреді. |
«жарайсыңдар!» «керемет!» |
микрафон
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Отбасыммен бірге өткізген қуанышты күндерім сынып сағаты/тәрбие сағаты
Отбасыммен бірге өткізген қуанышты күндерім сынып сағаты/тәрбие сағаты
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
01.04.2024 ж. |
|
Сыныбы: |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Отбасыммен бірге өткізген қуанышты күндерім |
|
Сабақтың мақсаты: |
Бала тәрбиесіндегі отбасының алатын орнының ерекше екендігін түсіндіру; отбасы мүшелерінің арасындағы бауырмалдық, қайырымдылық, достық қарым-қатынастың маңыздылығын, отбасындағы құнды дәстүрлерді сақтаудың маңыздылығын айқындату |
|
Құндылықтарға баулу: |
Отбасы мүшелеріне деген құрметін арттыру, ынтымақтастық, татулық |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту. 7 мин. |
(Ұ). Ұйымдастыру кезеңі: 1. Оқушылармен амандасу, түгендеу. 2. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру Мақсаты: Оқушылар бір-біріне тілек білдіреді, тыңдау дағдыларын дамытуға бағытталады, сондай-ақ барлық оқушылардың қатыстырылуы арқылы сабаққа белсенділігі артады. Тиімділігі: Оқушылар бір-біріне тілек айту арқылы жақындасады, көңіл-күйін көтереді және бауырмалдығын оятады. |
Оқулық, жұмыс дәптерлері ДК экраны |
||||
|
Жаңа сабаққа кіріспе
|
Оқушылар бір-бірімен ұсынылған сұрақтар аясында пікір алмасады. 1. «Отбасы» дегенді қалай түсінесіңдер? 2. «Отбасы» дегенде алғаш ойларыңа не келеді? |
Оқушылар ұсынылған сұрақтарға жауап бере отырып, отбасының алатын орнының ерекше екендігін түсінеді |
Мақсаты: Жылдам әрі функционалды түрде сыни ойлануды дамыту. |
ҚБ: Өз ойын дұрыс мағынада білдіріп, талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру. |
||
|
Топтық тапсырма
|
Оқушылар отырған реті бойынша 3 топқа бөлінеді Туыстық атауларды (сызба, кесте, топтастыру) арқылы жазады |
Туыстық атауларды жаза келіп, туысқанмен, нағашымен, ағайынмен қарым-қатынасты үзбеу керектегі туралы оқушылар өз ойларымен бөліседі. Өмірден мысалдар келтіреді |
«Жарайсыңдар!» |
дәптер |
||
|
Т |
«Отбасы» тақырыбына байланысты виртуалды платформа ұсынған сұрақтарға жауап беру |
Дұрыс нұсқаны табады Оқушылар сынып ішінде қорытынды-сын талдқылайды |
«Жарайсыңдар!» |
https://wordwall.net/ru/resource/28128573 |
||
|
Жұптық тапсырма
|
Жұпта ақылдаса отырып, отбасыңдағы бір мерекені ерекше есте қаларлықтай етіп өткізуге жоспар жасайды |
Оқушылар отбасылық мерекеге орай жоспар жасайды |
«Жарайсыңдар!» |
дәптер |
||
|
Сабақтың соңы Ой толғаныс. Рефлексия 8 мин.
|
«2 жұлдыз, 1 тілек» әдісі арқылы бағалау |
Топтар бір-бірін бағалайды. Жобаның ұтымды 2 жағын айтып, тілек білдіреді. |
«жарайсыңдар!» «керемет!» |
микрафон
|
||
шағым қалдыра аласыз


оптық
тапсырма













