№ орта мектеп МКМ
(білім беру ұйымының атауы)
Орта білім беру ұйымдарының педагогіне Қазақ тілі пәніне арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Ортақ тақырып: «Саяхат» |
|||||||
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
|
|||||||
|
Күні: |
|
|||||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспаған саны |
||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
133– сабақ. «Өзіңді тексер» ( Қазақ тілі 2 -бөлім. Оқулық 120–121 бет Алматы «Атамұра» баспасы, 2022ж. ) |
|||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.4.2.5* дара және күрделі зат есім/сын есім/сан есім/етістікті анықтау. |
|||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушы:
|
|||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||
|
Сабақтың кезеңі\уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы 1 минут |
«Шаттық шеңбері» тренингін ұйымдастыру |
Оқушылар сұрақ-жауап тренингіне түгел қатысады |
Керемет! |
|
||||
|
Сабақтың басы Алдыңғы білімді тексеру 6 минут
Сабақтың ортасы
35 минут
|
Терме диктантын алу Тапсырма:
Шаян, жүз екі, сары, құрылысшы, екі мың бес, жазушы, алтыншы,талапкер, он-оннан, сап-сары, тоқсан тоғыз, оқушымен, бес, биік-биік, мың, алғыр, сыныпта, тәп-тәтті, тоғыз.
Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады. Өздік жұмыс. Оқулықпен жұмыс
ЕББҚЕО – мұғалімнің көмегімен тапсырманы орындайды.
ЕББҚЕО – өз бетімен бір затын сипаттайды.
ЕББҚЕО – тапсырманы өз мұғалімнің көмегімен орындайды.
Зат есімдер: күнделік,құрт,ірімшік,кенші; Сын есім: жаман,кең,ащы; Етістік: жиналды, ұмыта алмады; Сан есім: мың,алтыншы, екі, бесеу.
|
Балалар терме диктантты қатесіз, сауатты, көркем жазады. Сан есімдерді табады.
Тапсырмаларды өз беттерімен орындайды.
Жаңылтпашты жатқа айтады. Сан есім мен зат есімнің байланысын анықтайды. |
ФБ-2 балл
Дескриптор -терме диктантты сауатты жазады; -сан есімдерді табады; -дара сан есімдерді ажыратады; -күрделі сан есімдерді ажыратады. ФБ-2 балл Дескриптор -зат есімнің алдына сын есімді қояды; - екі бағандағы сөздерді салыстырады; -сөйлемді анықтайды; -сөз тіркесін анықтайды. ФБ-2 балл -өзінің бір затын таңдайды; -атауын жазады; -түсін жазады; -пішінін жазады; -көлемін жазады. ФБ-2 балл Дескриптор -жаңылтпашты жаттайды; - сан есім мен зат есімнің байланысын анықтайды; ФБ-2 балл Дескриптор -зат есімдерді табады; - сын есімдерді жазады; -етістіктерді жазады; -сан есімдеді жазады. |
Оқулық 120-121 бет дәптер
Оқулық 120-121 бет дәптер
|
||||
|
Үйге тапсырма |
121-бет, 5-жаттығу. Ережелерді қайталау; |
|
|
|
||||
|
Бағалау критерийлері |
Дескрипторлар: Барлық оқушы:
|
|||||||
|
Рефлексия 1 минут |
Рефлексия (жеке,жұпта,топта, ұжымда) Кері байланыс. «Үш сұрақ» әдісі
|
Рефлексия «Үш сұрақ» әдісі Сұрақ – жауап арқылы жауап береді Дескриптор : Оқушылар сабақтан алған әсерлерін кері байланысын білдіре алады |
Қ.Б. Тамаша! |
Рефлексия «үш сұрақ» |
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Өзіңді тексер
Өзіңді тексер
№ орта мектеп МКМ
(білім беру ұйымының атауы)
Орта білім беру ұйымдарының педагогіне Қазақ тілі пәніне арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Ортақ тақырып: «Саяхат» |
|||||||
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
|
|||||||
|
Күні: |
|
|||||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспаған саны |
||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
133– сабақ. «Өзіңді тексер» ( Қазақ тілі 2 -бөлім. Оқулық 120–121 бет Алматы «Атамұра» баспасы, 2022ж. ) |
|||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.4.2.5* дара және күрделі зат есім/сын есім/сан есім/етістікті анықтау. |
|||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушы:
|
|||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||
|
Сабақтың кезеңі\уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы 1 минут |
«Шаттық шеңбері» тренингін ұйымдастыру |
Оқушылар сұрақ-жауап тренингіне түгел қатысады |
Керемет! |
|
||||
|
Сабақтың басы Алдыңғы білімді тексеру 6 минут
Сабақтың ортасы
35 минут
|
Терме диктантын алу Тапсырма:
Шаян, жүз екі, сары, құрылысшы, екі мың бес, жазушы, алтыншы,талапкер, он-оннан, сап-сары, тоқсан тоғыз, оқушымен, бес, биік-биік, мың, алғыр, сыныпта, тәп-тәтті, тоғыз.
Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады. Өздік жұмыс. Оқулықпен жұмыс
ЕББҚЕО – мұғалімнің көмегімен тапсырманы орындайды.
ЕББҚЕО – өз бетімен бір затын сипаттайды.
ЕББҚЕО – тапсырманы өз мұғалімнің көмегімен орындайды.
Зат есімдер: күнделік,құрт,ірімшік,кенші; Сын есім: жаман,кең,ащы; Етістік: жиналды, ұмыта алмады; Сан есім: мың,алтыншы, екі, бесеу.
|
Балалар терме диктантты қатесіз, сауатты, көркем жазады. Сан есімдерді табады.
Тапсырмаларды өз беттерімен орындайды.
Жаңылтпашты жатқа айтады. Сан есім мен зат есімнің байланысын анықтайды. |
ФБ-2 балл
Дескриптор -терме диктантты сауатты жазады; -сан есімдерді табады; -дара сан есімдерді ажыратады; -күрделі сан есімдерді ажыратады. ФБ-2 балл Дескриптор -зат есімнің алдына сын есімді қояды; - екі бағандағы сөздерді салыстырады; -сөйлемді анықтайды; -сөз тіркесін анықтайды. ФБ-2 балл -өзінің бір затын таңдайды; -атауын жазады; -түсін жазады; -пішінін жазады; -көлемін жазады. ФБ-2 балл Дескриптор -жаңылтпашты жаттайды; - сан есім мен зат есімнің байланысын анықтайды; ФБ-2 балл Дескриптор -зат есімдерді табады; - сын есімдерді жазады; -етістіктерді жазады; -сан есімдеді жазады. |
Оқулық 120-121 бет дәптер
Оқулық 120-121 бет дәптер
|
||||
|
Үйге тапсырма |
121-бет, 5-жаттығу. Ережелерді қайталау; |
|
|
|
||||
|
Бағалау критерийлері |
Дескрипторлар: Барлық оқушы:
|
|||||||
|
Рефлексия 1 минут |
Рефлексия (жеке,жұпта,топта, ұжымда) Кері байланыс. «Үш сұрақ» әдісі
|
Рефлексия «Үш сұрақ» әдісі Сұрақ – жауап арқылы жауап береді Дескриптор : Оқушылар сабақтан алған әсерлерін кері байланысын білдіре алады |
Қ.Б. Тамаша! |
Рефлексия «үш сұрақ» |
||||
шағым қалдыра аласыз
















