|
Қысқа мерзімді сабақ жоспары |
||||
|
Бөлім |
ІV БӨЛІМ Веб-жобалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 10 Ә |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.2.3.2 мультимедианы веб-бетте орналастыру (дыбыс және бейне) |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
мультимедианы веб-бетте орналастыру (дыбыс және бейне) |
|||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|||
|
Жасампаздық және жаңашылдық құндылығы |
Дәйек сөз – Өнерлі бала өрге жүзер - мақсат қоя білу және оған қол жеткізу; -өзгерістер мен жаңашылдыққа дайын болу; - иновацияларды пайдалаудажауапкершілікпен қарау; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Білім алушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс |
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру (2 минут) Өткен білімді еске түсіру (5 минут) Жаңа білім (30 минут)
Бекіту. (5 минут) Үйге тапсырма
Сабақтың соңы (2 минут) |
Білім алушылармен амандасу, қатысуын түгендеу. 1.Жағымды психологиялық ахуал орнату. «Көңіл-күйің қалай»? Үй тапсырмасын сұрау. «Қар кесегі» әдісі арқылы үй тапсырмасын сұраймын. Сабақтың тақырыбы, оқу мақсаты таныстырылады. Жаңа сабақ: Жұмыстың мақсаты- сайт құру және интернет желісіне сайтты орналастыру. Таңдауға ұсынылатын сайт тақырыптары: *Білім беру *Спорт *Тағам *Шығармашылық *Демалыс *Ойын *Онлайын дүкен
Сұрақ –жауап әдісі. Оқушылар кездескен кедергілерін айтып ой бөліседі Үйге тапсырма. Сайт жасау Кері байланыс “3Қ” (Қызық, қиын, құнды) әдісі арқылы mentimeter.com серлері арқылы алынады.Сабақ барысында қызық, қиын, құнды болған тұстарын белгілейді,ойларыңды қорытыңдар. |
Психологиялық ахуал “Көңіл-күйің қалай?” «Қар кесегі» әдісі арқылы көрсетілген сұрақтарға жауап береді. Оқушылар интербелсенді тақтадан берілген бейнені көреді.Көрген видеодан ойын, пікірін айтады. Білім алушылардың берілген тапсырманы қосымша ақпарат көздері арқылы дәптерге тапсырманы орындайды. Білім алушылар берілген тапсырманы компьютерге орындайды. Оқушылар “Ақиқат-Жалған” тестін тақтадан шешеді. Үй тапсырмасын жазып алады. Сабақтан алған әсерлерін “3Қ” әдісі арқылы тақтадағы qr -код пен белгілеп , кері байланыс береді. |
ҚБ: «Тамаша!» ҚБ: “Жарайсың!” ҚБ: «Тамаша!» Дескриптор: - сайттардың сипаттамасын анықтайды. - сайттардың артықшылықтарын жазады. - сайттардың кемшіліктерін анықтай біледі. - салыстыра алады. Жалпы – 4 балл ҚБ: «Жарайсың!» Дескриптор: - Шаблонды алдын ала көре алады. - Түзету мен атауын өзгерте біледі. - Суретті алмастыру батырмалары арқылы өзгерте алады. - Сайттың фонын безендіре алады. Жалпы – 6 балл ҚБ: «Тамаша!» ҚБ: «Жарайсың!» ҚБ: «Керемет!» Жалпы балл-10 |
Слайд, Интербелсенді тақта Интербелсенді тақта оқулық «Арман - ПВ» баспасы 2019 99 бет «Арман - ПВ» баспасы 2019 |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Практикум. Сайт құру
Практикум. Сайт құру
|
Қысқа мерзімді сабақ жоспары |
||||
|
Бөлім |
ІV БӨЛІМ Веб-жобалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 10 Ә |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.2.3.2 мультимедианы веб-бетте орналастыру (дыбыс және бейне) |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
мультимедианы веб-бетте орналастыру (дыбыс және бейне) |
|||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|||
|
Жасампаздық және жаңашылдық құндылығы |
Дәйек сөз – Өнерлі бала өрге жүзер - мақсат қоя білу және оған қол жеткізу; -өзгерістер мен жаңашылдыққа дайын болу; - иновацияларды пайдалаудажауапкершілікпен қарау; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Білім алушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс |
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру (2 минут) Өткен білімді еске түсіру (5 минут) Жаңа білім (30 минут)
Бекіту. (5 минут) Үйге тапсырма
Сабақтың соңы (2 минут) |
Білім алушылармен амандасу, қатысуын түгендеу. 1.Жағымды психологиялық ахуал орнату. «Көңіл-күйің қалай»? Үй тапсырмасын сұрау. «Қар кесегі» әдісі арқылы үй тапсырмасын сұраймын. Сабақтың тақырыбы, оқу мақсаты таныстырылады. Жаңа сабақ: Жұмыстың мақсаты- сайт құру және интернет желісіне сайтты орналастыру. Таңдауға ұсынылатын сайт тақырыптары: *Білім беру *Спорт *Тағам *Шығармашылық *Демалыс *Ойын *Онлайын дүкен
Сұрақ –жауап әдісі. Оқушылар кездескен кедергілерін айтып ой бөліседі Үйге тапсырма. Сайт жасау Кері байланыс “3Қ” (Қызық, қиын, құнды) әдісі арқылы mentimeter.com серлері арқылы алынады.Сабақ барысында қызық, қиын, құнды болған тұстарын белгілейді,ойларыңды қорытыңдар. |
Психологиялық ахуал “Көңіл-күйің қалай?” «Қар кесегі» әдісі арқылы көрсетілген сұрақтарға жауап береді. Оқушылар интербелсенді тақтадан берілген бейнені көреді.Көрген видеодан ойын, пікірін айтады. Білім алушылардың берілген тапсырманы қосымша ақпарат көздері арқылы дәптерге тапсырманы орындайды. Білім алушылар берілген тапсырманы компьютерге орындайды. Оқушылар “Ақиқат-Жалған” тестін тақтадан шешеді. Үй тапсырмасын жазып алады. Сабақтан алған әсерлерін “3Қ” әдісі арқылы тақтадағы qr -код пен белгілеп , кері байланыс береді. |
ҚБ: «Тамаша!» ҚБ: “Жарайсың!” ҚБ: «Тамаша!» Дескриптор: - сайттардың сипаттамасын анықтайды. - сайттардың артықшылықтарын жазады. - сайттардың кемшіліктерін анықтай біледі. - салыстыра алады. Жалпы – 4 балл ҚБ: «Жарайсың!» Дескриптор: - Шаблонды алдын ала көре алады. - Түзету мен атауын өзгерте біледі. - Суретті алмастыру батырмалары арқылы өзгерте алады. - Сайттың фонын безендіре алады. Жалпы – 6 балл ҚБ: «Тамаша!» ҚБ: «Жарайсың!» ҚБ: «Керемет!» Жалпы балл-10 |
Слайд, Интербелсенді тақта Интербелсенді тақта оқулық «Арман - ПВ» баспасы 2019 99 бет «Арман - ПВ» баспасы 2019 |
шағым қалдыра аласыз


















