|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Презентациялар (ортақ тақырыбы: «Қоршаған ортаны қорғау») |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 4 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Презентация слайдының макеті. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.2.3.1 слайд үшін макет таңдау; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Слайд үшін макет таңдайды |
|||
|
Жасампаздық және жаңашылдық айы |
• Табиғи және әлеуметтік объектілер, тірі және жансыз табиғаттың байланысы, ғылым және ғылыми білім туралы алғашқы түсініктің болуы • Білімнің жаратылыстану және гуманитарлық салаларындағы тәжірибені бақылаудың, жүйелеудің және түсінудің қарапайым дағдыларының болуы |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
Оқушылармен амандасу Психологиялық ахуал «Жақсылық тамшысы» Әр бала тамшыға өзі жасаған жақсы істерін немесе өзінің бойындағы жақсы қасиеттерін стикерге жазып жеткізеді. Іліп жатқанда әрқайсысы өзгелерге, айналасына өзі жасаған жақсылықтарын, қасиеттерін жария етеді Топқа бөлу Геометриялық фигуралар арқылы топқа бөлу; әр түрлі фигураларды оқушыларға таратып 3 –топқа бөлеміз Топтық жұмыс Уй тапсырмасын пысықтау «Сұрақ ілмегі» әдісі Мұғалім интербелсенді тақтаға сұрақтар шығарады, оқушылар топ болып , сұрақтар жауабын А-3 қағазға түйіндеп жазып, тақтаға іліп кетеді -Презентация жасау үшін ақпараттарды қайдан алуға болады? - Бет белгі деген не? -Жүктелген файлдарды қайдан көруге болады? |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Оқушылар жақсы қасиеттерімен бөліседі Оқушылар 3 топқа бөлінеді 1 топ-шеңбер 2 топ-үшбұрыш 3 топ- төрбұрыш Оқушылар үй тапсырмасын пысыққтау мақсатында тақтадағы сұрақтарға жауап береді |
Дискриптор: Үй тапсырмасын топ болып талдайды Сұрақтарға жауап жазады Қол шапалақтау |
Оқулық «Алматы кітап» баспасы Стикерлер Әртүрлі фигуралар А-3 қағаздары |
|
Сабақтың ортасы 25 мин |
Жаңа сабақ түсіндіру
Топтық жұмыс «Ой қозғау » әдісі бойынша топ болып жұмыс жасайды
Жұптық жұмыс
«Көршіңе әңгімеле» әдісі
Арқылы берілген
тапсырманы орындайды Жеке жұмыс. Компьютермен жұмыс
Сабақты бекіту
«Wordwall» платформасы бойынша Сұрақтарды жауаптармен сәйкестендіреді
|
Мұғалімді тыңдайды 1 тапсырманы орындайды 2 тапсырманы орындайды 3 тапсырманы орындайды 4-тапсырманы орындайды |
Дискриптор: -Презентация не үшін макет таңдайтынын айтады -Неліктен дайын шаблондарды алған тиімді екенін айтады Бәре келді; Керемет
Дискриптор: -Жасалған слайдтарды тапсырады -Қандай безендірулер жасалғанын талдайды «Комментарий» арқылы бір-бірін бағалау» Дискриптор: - Суретті пайдаланып, жануарлар дүниесінің алуан түрлілігі туралы презентация жасайды -Презентацияны өзіңе ұнайтындай етіп безендіріп «Жарайсыңдар» Дискриптор: Онлайн платформада сұрақтарға жауап береді |
А-4 парақшасы, маркер , стикер Оқулық, тапсырма, Дәптер Компьютер «Wordwall» https://wordwall.net/ru/resource/52549128 |
|
Сабақтың соңы 10 мин |
Кері байланыс
|
|
|
Слайд |
|
Үй тапсырмасы |
&22 оқу 91-94 бет |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Презентация слайдының макеті. 4-сынып.Қысқа мерзімді сабақ жоспары.
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Презентациялар (ортақ тақырыбы: «Қоршаған ортаны қорғау») |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 4 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Презентация слайдының макеті. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.2.3.1 слайд үшін макет таңдау; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Слайд үшін макет таңдайды |
|||
|
Жасампаздық және жаңашылдық айы |
• Табиғи және әлеуметтік объектілер, тірі және жансыз табиғаттың байланысы, ғылым және ғылыми білім туралы алғашқы түсініктің болуы • Білімнің жаратылыстану және гуманитарлық салаларындағы тәжірибені бақылаудың, жүйелеудің және түсінудің қарапайым дағдыларының болуы |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
Оқушылармен амандасу Психологиялық ахуал «Жақсылық тамшысы» Әр бала тамшыға өзі жасаған жақсы істерін немесе өзінің бойындағы жақсы қасиеттерін стикерге жазып жеткізеді. Іліп жатқанда әрқайсысы өзгелерге, айналасына өзі жасаған жақсылықтарын, қасиеттерін жария етеді Топқа бөлу Геометриялық фигуралар арқылы топқа бөлу; әр түрлі фигураларды оқушыларға таратып 3 –топқа бөлеміз Топтық жұмыс Уй тапсырмасын пысықтау «Сұрақ ілмегі» әдісі Мұғалім интербелсенді тақтаға сұрақтар шығарады, оқушылар топ болып , сұрақтар жауабын А-3 қағазға түйіндеп жазып, тақтаға іліп кетеді -Презентация жасау үшін ақпараттарды қайдан алуға болады? - Бет белгі деген не? -Жүктелген файлдарды қайдан көруге болады? |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Оқушылар жақсы қасиеттерімен бөліседі Оқушылар 3 топқа бөлінеді 1 топ-шеңбер 2 топ-үшбұрыш 3 топ- төрбұрыш Оқушылар үй тапсырмасын пысыққтау мақсатында тақтадағы сұрақтарға жауап береді |
Дискриптор: Үй тапсырмасын топ болып талдайды Сұрақтарға жауап жазады Қол шапалақтау |
Оқулық «Алматы кітап» баспасы Стикерлер Әртүрлі фигуралар А-3 қағаздары |
|
Сабақтың ортасы 25 мин |
Жаңа сабақ түсіндіру
Топтық жұмыс «Ой қозғау » әдісі бойынша топ болып жұмыс жасайды
Жұптық жұмыс
«Көршіңе әңгімеле» әдісі
Арқылы берілген
тапсырманы орындайды Жеке жұмыс. Компьютермен жұмыс
Сабақты бекіту
«Wordwall» платформасы бойынша Сұрақтарды жауаптармен сәйкестендіреді
|
Мұғалімді тыңдайды 1 тапсырманы орындайды 2 тапсырманы орындайды 3 тапсырманы орындайды 4-тапсырманы орындайды |
Дискриптор: -Презентация не үшін макет таңдайтынын айтады -Неліктен дайын шаблондарды алған тиімді екенін айтады Бәре келді; Керемет
Дискриптор: -Жасалған слайдтарды тапсырады -Қандай безендірулер жасалғанын талдайды «Комментарий» арқылы бір-бірін бағалау» Дискриптор: - Суретті пайдаланып, жануарлар дүниесінің алуан түрлілігі туралы презентация жасайды -Презентацияны өзіңе ұнайтындай етіп безендіріп «Жарайсыңдар» Дискриптор: Онлайн платформада сұрақтарға жауап береді |
А-4 парақшасы, маркер , стикер Оқулық, тапсырма, Дәптер Компьютер «Wordwall» https://wordwall.net/ru/resource/52549128 |
|
Сабақтың соңы 10 мин |
Кері байланыс
|
|
|
Слайд |
|
Үй тапсырмасы |
&22 оқу 91-94 бет |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз













