6 сабақ
Сабақтың тақырыбы: Процесстерді электронды кестелерде модельдеу
|
Бөлім |
7.2A-тарау: Есептерді электрондық кестелердің көмегімен шешу |
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|
Күні |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сынып |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Процесстерді электронды кестелерде модельдеу |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
7.2.2.2-электронды кесте элементтерін пішімдеу 7.3.3.1- деректердің типін жіктеу 7.2.2.4-электронды кестеде шартты пішімдеуді қолдану 7.2.2.3-электронды кестеде диаграммалар құру
|
|
Сабақтың мақсаты |
электрондық кестеде шартты пішімдеуді пайдалана нақты жағдайда үшін тиісті диаграмманы таңдау мүмкіндігі |
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әректі |
Бағалау |
Ресурстар |
|
1.Ұйымдастыру
2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\
3. Жаңа сабақты меңгерту
4. Бекіту |
Амандасу , оқушыларды түгендеу. Полигонын Kahoot.it қабылдау арқылы білім өзектендіру Алайда, ешқандай интернет болады, онда ол ауызша сұрақтар қоюға немесе тестілік сұрақтар түрінде таратуға болады бірге өлшемдер даярлау және дайындау мақсаттарын талқылау үшін сабақ тақырыптар хабарландыру
Бұл кезеңде, оқушылар тобы ғылыми-зерттеу жұмыстарына бастайды - оқушы үш топқа бөлуге тиіс, бұл үшін, мысалы, ол шот кездейсоқ бөлімшесі болуы мүмкін. Осыдан кейін, жұмыс үшін тақырыпты қамтамасыз ету үшін әр топ - сондай-ақ кездейсоқ тақырыбын ойната алады. топ студенттер көп алса 3-тен астам студент сол тақырыбы топтардың нәтижелерін салыстыру үшін тақырыпты және соңында қайталауға болады.
Осы зерттеу кейін Excel жұмыс істеу үшін келеді. Студенттер, кестеде табылған деректерді тозу диаграммаларды салу, стандартты функцияларды MAX, MIN пайдалануға, AVERAGE болады.
Келесі, студенттер бейнені көру шартты пішімдеу өз білімдерін жаңарту. Сіздің үстелге шартты пішімдеу элементі қосқаннан кейін: - түсті, орташа жоғарыда, гистограмма, т.б. сіз шартты пішімдеудің ең танымал түрлерін таңдауға болады
Бұл мәселе сабақтың нәтижесінде әкеледі және сіз әлі студент диаграммалар және графиктер және оларды тиімді пайдалану әр түрлі түсінуге қалай қадағалауға болады, сондықтан студенттер Changes- болжауға мүмкіндік береді.
Сабақта Рефлексия олардың қорытындылар, әсерлерімен, эмоционалдық жай-күйі туралы студенттерді сұрастыру арқылы жүзеге асырылуы мүмкін. Сіз сондай-ақ сабақтың бойынша өз пікірлері мен пікірлерді жазу үшін жапсырма оларды қамтамасыз ете алады. Рефлекция.
|
Амандасу . Тақырыпты мұхият тыңдау. Тапсырмаларды орындау
|
1-10 баллдық стикерлермен. |
Бақылау сұрақтары
Презентация Презентация Әрбір тақырып бойынша ақпараттық құжаттармен мұрағаты: қалалардың халық жануарлардың халық
Шартты пішімдеу Видео watch?v=Ay2fEoHQ3dw
Презентация Стикерлер |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Процесстерді электронды кестелерде модельдеу
Процесстерді электронды кестелерде модельдеу
6 сабақ
Сабақтың тақырыбы: Процесстерді электронды кестелерде модельдеу
|
Бөлім |
7.2A-тарау: Есептерді электрондық кестелердің көмегімен шешу |
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|
Күні |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сынып |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Процесстерді электронды кестелерде модельдеу |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
7.2.2.2-электронды кесте элементтерін пішімдеу 7.3.3.1- деректердің типін жіктеу 7.2.2.4-электронды кестеде шартты пішімдеуді қолдану 7.2.2.3-электронды кестеде диаграммалар құру
|
|
Сабақтың мақсаты |
электрондық кестеде шартты пішімдеуді пайдалана нақты жағдайда үшін тиісті диаграмманы таңдау мүмкіндігі |
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әректі |
Бағалау |
Ресурстар |
|
1.Ұйымдастыру
2. Өткен тақырыпты еске түсіру\ қайталау\
3. Жаңа сабақты меңгерту
4. Бекіту |
Амандасу , оқушыларды түгендеу. Полигонын Kahoot.it қабылдау арқылы білім өзектендіру Алайда, ешқандай интернет болады, онда ол ауызша сұрақтар қоюға немесе тестілік сұрақтар түрінде таратуға болады бірге өлшемдер даярлау және дайындау мақсаттарын талқылау үшін сабақ тақырыптар хабарландыру
Бұл кезеңде, оқушылар тобы ғылыми-зерттеу жұмыстарына бастайды - оқушы үш топқа бөлуге тиіс, бұл үшін, мысалы, ол шот кездейсоқ бөлімшесі болуы мүмкін. Осыдан кейін, жұмыс үшін тақырыпты қамтамасыз ету үшін әр топ - сондай-ақ кездейсоқ тақырыбын ойната алады. топ студенттер көп алса 3-тен астам студент сол тақырыбы топтардың нәтижелерін салыстыру үшін тақырыпты және соңында қайталауға болады.
Осы зерттеу кейін Excel жұмыс істеу үшін келеді. Студенттер, кестеде табылған деректерді тозу диаграммаларды салу, стандартты функцияларды MAX, MIN пайдалануға, AVERAGE болады.
Келесі, студенттер бейнені көру шартты пішімдеу өз білімдерін жаңарту. Сіздің үстелге шартты пішімдеу элементі қосқаннан кейін: - түсті, орташа жоғарыда, гистограмма, т.б. сіз шартты пішімдеудің ең танымал түрлерін таңдауға болады
Бұл мәселе сабақтың нәтижесінде әкеледі және сіз әлі студент диаграммалар және графиктер және оларды тиімді пайдалану әр түрлі түсінуге қалай қадағалауға болады, сондықтан студенттер Changes- болжауға мүмкіндік береді.
Сабақта Рефлексия олардың қорытындылар, әсерлерімен, эмоционалдық жай-күйі туралы студенттерді сұрастыру арқылы жүзеге асырылуы мүмкін. Сіз сондай-ақ сабақтың бойынша өз пікірлері мен пікірлерді жазу үшін жапсырма оларды қамтамасыз ете алады. Рефлекция.
|
Амандасу . Тақырыпты мұхият тыңдау. Тапсырмаларды орындау
|
1-10 баллдық стикерлермен. |
Бақылау сұрақтары
Презентация Презентация Әрбір тақырып бойынша ақпараттық құжаттармен мұрағаты: қалалардың халық жануарлардың халық
Шартты пішімдеу Видео watch?v=Ay2fEoHQ3dw
Презентация Стикерлер |
шағым қалдыра аласыз



















