Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Шағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз
ҚР Білім және Ғылым министірлігінің стандартымен 2022-2023 оқу жылына арналған 472-бұйрыққа сай жасалған
Программаны тестілеу
Материал туралы қысқаша түсінік
тестілік мәліметтерді анықтау
программа нәтижесін әртүрлі тестілік мәліметтермен сынақтан өткізу
«программаны ретке келтіру» процесін сипаттау
трассировка кестесін толтыру
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып көруге болады
Сабақ
жоспары
Ұзақмерзімдіжоспарбөлімі:8.4А бөлім. Программаларды әзірлеудің
кіріктірілген ортасында есептерді шешу
Мектеп:
Күні:
Мұғалімнің аты-жөні:
Сынып:8
Қатысушылар саны:
Қатыспағандар:
Сабақ тақырыбы
Программаны
тестілеу
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары
(оқу бағдарламасына сілтеме)
8.3.1.1өңдеудің кіріктірілген
ортасында есептердің моделін құру
8.3.3.2 программаны өңдеудің
кіріктірілген ортасының компоненттерін білу және
қолдану
Сабақ мақсаты
тестілік мәліметтерді
анықтау
программа нәтижесін әртүрлі
тестілік мәліметтермен сынақтан өткізу
«программаны ретке келтіру»
процесін сипаттау
трассировка кестесін
толтыру
Бағалау
критерийлері
программа нәтижесін әртүрлі
тестілік мәліметтермен сынақтан өткізе
алады
программа коды түсінікті болуы
үшін түсініктеме жаза алады
программа кодын тестілеуден
өткізе алады
Тілдік мақсаттар
Оқушылар:
Тестілеу, тестілік мәліметтер
ұғымдарын түсіндіру алады
Пәндік
терминология:
программалық код, программаны
ретке келтіру, түсініктеме, тестілеуден
өткізу
Оқу және жазуға арналған
пайдалы сөз тіркестері
Мен
программа кодына түсініктеме жазу
себебім...
Тестілеу
барысында келесі мәселелер анықталды
.....
Программаны ретке келтіру
дегеніміз...
Құндылықтарды
дарыту
Осы сабақта дамытылатын
құндылықтар: Ынтымақтастық, Өмір бойы оқу, Академиялық
адалдық
Құндылықтарды дарыту өз есебін
шешу барысында бір-біріне шынайы түсініктеме беру, программа кодын
тексеру барысында қателерді анықтап, бір-біріне көмек беру арқылы
жүзеге асады
Пәнаралық байланыстар
Пәнаралық интеграция әр түрлі
пәндерден тапсырмаларды шешу кезінде сабақта жүзеге
асырылады
Бастапқы
білім
Программалау ортасында өз
кодын (жобасын) әзірлеу.
Сабақ барысы
Сабақ
кезеңдері:
Сабақта орындалатын
іс-әрекеттер
Оқу
ресурстары
Сабақтың
басы
мин
Білімді
белсендендіру
Оқушылар жобамен жұмыс жасау
кезеңдерін дұрыс келтіреді
Оқушыларға сабақ тақырыбы мен
мақсаттарын таныстыру
Презентация
Сабақтың
ортасы
4-15
мин
16-35
мин
Оқушылардан формативті
бағалауға арналған тапсырмаларды орындауды сұраңыз
сұраңыз
Өзара бағалау жұмысын
ұйымдастырыңыз:оқушылар жұмыстарын ауыстырып, критерий бойынша
дұрыс жауаппен салыстырып бағалайды
Жеке жұмыс:
Тестілеу
Оқушылар өз программалық
кодтарын мәліметтер енгізу арқылы тестілеуден
өткізеді
Қосымша тапсырма:
Егер оқушылар жоспарланған
жұмыстарын аяқтап болса, блок-схема критерийлеріне сай тексеру
қажет.
Таратпа
1
Презентация
Таратпа
2
Презентация
Сабақтың
соңы
мин
Кері
байланыс
Оқушылар өз жобалық
жұмыстарына байланысты кері байланыс
береді.
Не қиын
болды?
Қандай жаңа білімді өз
беттерімен игере алды?
Презентация
Қосымша
ақпарат
Дифференциация –Сіз оқушыларға көбірек
қолдау көрсету үшін не істейсіз?Қабілеті жоғары оқушыларға
қандай тапсырма беруді көздеп отырсыз?
Бағалау – Оқушылардың
ақпаратты қаншалықты меңгергенін қалай
тескересіз?
Пәнаралық байланыс.
Қауіпсіздік ережелері. АКТ-мен байланыс. Құндылықтармен байланыс
(тәрбиелік элемент)
Қабілеті жоғары оқушылар
қабілеті төмен оқушыларға кеңес береді.
Мұғалім нұсқауы,
кеңесі
1.Өзара бағалау – жұпта
бағалау
2. Сабаққа кері
байланыс
Информатика кабинетінде
денсаулық сақтау және техникалық қауіпсіздік ережелерін
сақтау
Материал ұнаса әріптестеріңізбен бөлісіңіз
Материал жариялап тегін сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Материал іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз