|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Python тілінде алгоритмдерді программалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Арай 87751750706 |
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 8 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Практикум. Прграммалауда кездесетін қателер |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.3.2.1 алгоритмніңтрассировкасын жүзеге асыру.
|
|||
|
Сабақтың мақсаты |
Алгоритмніңтрассировкасын жүзеге асырады
|
|||
|
Тәуелсіздік және отаншылдық айы |
• Халықтың өткеніне, бүгініне және болашағына қатыстылығын түсіну • Отанға адалдықтың маңызын бағалау, елінің тарихы мен мәдениетін құрметтеу • Қазақстанның мемлекеттік рәміздерін құрметтеу, мемлекеттік мерекелердің мәнін түсіну |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Психологиялық ахуал Өрмекші торы Жіптерді лақтыру арқылы бір-біріне тілек айтады 3. Топқа бөлу. Әртүрлі шардың түстері арқылы топқа бөлінедіді
Үй тапсырмасын қайталау «Сақина тастау» ойыны. Үй тапсырмасы арқылы берілген сұрақтарға байланысты оқушы сақинаны оқушы өзі қалаған оқушыға салады. Сақина салынған оқушы сұраққа жауап береді Ойын осылайша жылдам түрде жалғасады. - - |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. өрмекші торы әдісі арқылы тілек айтады 3.шар түстері арқылы топқа бөлінеді . 4. Үй тапсырмасын қайталайды |
Дескриптор: -үй тапсырмасы бойынша сұрақтарға жауап береді 2 балл |
Оқулық «Арман ПВ» Жіптер Түрлі түсті шарлар |
|
Сабақтың ортасы 30 мин |
Жаңа тақырыпты түсіндіру
Топтық жұмыс 1-тапсырма. «Миға шабуыл» әдісі арқылы топпен жұмыс жасайды
Жұптық жұмыс. 2- тапсырма «Көршіңмен талқыла» әдісі арқылы берілген кестедегі тапсырманы жұбымен талдап , толтырады.. Керекті мәліметтерді дәптерге жазады
EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма Алгоритмді қалай тексеруге болады Жеке жұмыс . 3- тапсырма «Ой күмбезі» әдісі
Сергіту сәті «Шеңбердегі доп» Оқушылар шеңберлене отырып, бір-біріне кішкене допты лақтырады (немесе жүректің кішкене сұлбасын сағат тілі бойынша Мәселе жылжытып отырады). Доп қолына тиген оқушы сабақ туралы бір сөз айтады Сабақты бекіту. 4- тапсырма WordWall онлайн платформа бойынша сұрақтарға жауап береді |
1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды 3- тапсырманы орындайды Сергіту сәтін жасайды 4-тапсырманы орындайды |
Дескриптор: - берілген ерекшеліктердің қандай жағдайда пайда болатынын жазады 2 балл Дескриптор: -Ретке келтіргіш ортасының құралын пайдалана отырып, программадағы барлық қателікті тауып, программаны дұрыс жұмыс істету қызметін орындайды 2 балл Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді Дескриптор: Ретке келтіргіш ортасының құралын пайдалана отырып, программадағы қателіктерді тауып, оны дұрыс жұмыс істету қызметін орындайды 2 бал Дескриптор: -онлайн платформада сұрақтарға жауап береді 2 балл |
Оқулық, кесте Компьютер, жұмыс дәптер Тапсырма Ноутбук, оқулық доп https://wordwall.net/ru/resource/87706447 |
|
Сабақтың соңы 5 мин Бағалау. Үй тапсырмасы |
Кері байланыс. Жетістік сатысы
10 балдық жүйемен бағаланады &25-26оқу. 152-155 бет |
Өзін-өзі бағалау. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Python тілінде алгоритмдерді программалау 8 сынып
Python тілінде алгоритмдерді программалау 8 сынып
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Python тілінде алгоритмдерді программалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Арай 87751750706 |
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 8 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Практикум. Прграммалауда кездесетін қателер |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.3.2.1 алгоритмніңтрассировкасын жүзеге асыру.
|
|||
|
Сабақтың мақсаты |
Алгоритмніңтрассировкасын жүзеге асырады
|
|||
|
Тәуелсіздік және отаншылдық айы |
• Халықтың өткеніне, бүгініне және болашағына қатыстылығын түсіну • Отанға адалдықтың маңызын бағалау, елінің тарихы мен мәдениетін құрметтеу • Қазақстанның мемлекеттік рәміздерін құрметтеу, мемлекеттік мерекелердің мәнін түсіну |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Психологиялық ахуал Өрмекші торы Жіптерді лақтыру арқылы бір-біріне тілек айтады 3. Топқа бөлу. Әртүрлі шардың түстері арқылы топқа бөлінедіді
Үй тапсырмасын қайталау «Сақина тастау» ойыны. Үй тапсырмасы арқылы берілген сұрақтарға байланысты оқушы сақинаны оқушы өзі қалаған оқушыға салады. Сақина салынған оқушы сұраққа жауап береді Ойын осылайша жылдам түрде жалғасады. - - |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. өрмекші торы әдісі арқылы тілек айтады 3.шар түстері арқылы топқа бөлінеді . 4. Үй тапсырмасын қайталайды |
Дескриптор: -үй тапсырмасы бойынша сұрақтарға жауап береді 2 балл |
Оқулық «Арман ПВ» Жіптер Түрлі түсті шарлар |
|
Сабақтың ортасы 30 мин |
Жаңа тақырыпты түсіндіру
Топтық жұмыс 1-тапсырма. «Миға шабуыл» әдісі арқылы топпен жұмыс жасайды
Жұптық жұмыс. 2- тапсырма «Көршіңмен талқыла» әдісі арқылы берілген кестедегі тапсырманы жұбымен талдап , толтырады.. Керекті мәліметтерді дәптерге жазады
EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма Алгоритмді қалай тексеруге болады Жеке жұмыс . 3- тапсырма «Ой күмбезі» әдісі
Сергіту сәті «Шеңбердегі доп» Оқушылар шеңберлене отырып, бір-біріне кішкене допты лақтырады (немесе жүректің кішкене сұлбасын сағат тілі бойынша Мәселе жылжытып отырады). Доп қолына тиген оқушы сабақ туралы бір сөз айтады Сабақты бекіту. 4- тапсырма WordWall онлайн платформа бойынша сұрақтарға жауап береді |
1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды 3- тапсырманы орындайды Сергіту сәтін жасайды 4-тапсырманы орындайды |
Дескриптор: - берілген ерекшеліктердің қандай жағдайда пайда болатынын жазады 2 балл Дескриптор: -Ретке келтіргіш ортасының құралын пайдалана отырып, программадағы барлық қателікті тауып, программаны дұрыс жұмыс істету қызметін орындайды 2 балл Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді Дескриптор: Ретке келтіргіш ортасының құралын пайдалана отырып, программадағы қателіктерді тауып, оны дұрыс жұмыс істету қызметін орындайды 2 бал Дескриптор: -онлайн платформада сұрақтарға жауап береді 2 балл |
Оқулық, кесте Компьютер, жұмыс дәптер Тапсырма Ноутбук, оқулық доп https://wordwall.net/ru/resource/87706447 |
|
Сабақтың соңы 5 мин Бағалау. Үй тапсырмасы |
Кері байланыс. Жетістік сатысы
10 балдық жүйемен бағаланады &25-26оқу. 152-155 бет |
Өзін-өзі бағалау. |
|
шағым қалдыра аласыз

























