Бөлім: |
Ұрпақ тәрбиесі |
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
Ермекова Гулназира Кенжесовна |
|
Күні: 09 04 2026 |
Пәні: қазақ әдебиеті |
|
Сынып:7 «Д» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы |
Қайсарлық пен өр рухтың символы |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.1.3.1 көркем шығармадағы кейіпкерлердің типтерін жасалу тәсілдері тұрғысынан анықтау; |
|
Сабақтың мақсаты |
- көркем шығармадағы кейіпкерлердің типтерін жасалу тәсілдері тұрғысынан анықтайды; |
|
Құндылықтарға баулу |
ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК Еңбекті, өзінің және басқалардың еңбек нәтижелерін бағалау |
|
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ-тың басы |
Оқушылармен амандасу Оқушылардың назарын сабаққа аудару Үй тапсырмасын тексеру Сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныстыру
|
Мұғаліммен амандасады Назарын сабаққа аударады Үй тапсырмасын айтады Сабақ тақырыбы және мақсатымен танысады |
Жарайсың! Тамаша! Керемет! |
|
||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ-тың ортасы |
1-тапсырма Кестені толтыр
2-тапсырма Шығармадағы көркемдегіш құралдарды тап
|
Дескриптор: -кейіпкерлерді (Махамбет, баласы, әкесі) анықтайды; -әр кейіпкердің мінезін дұрыс сипаттайды; -шығарма мәтінінен сәйкес үзінді келтіреді; -кейіпкердің жасалу тәсілін анықтайды; -өз жауабын дәлелмен негіздейді.
Дескриптор: -көркемдегіш құрал түрін табады; -дәлелдейді
|
Дескриптор арқылы бағалау |
Таратпа
|
||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың соңы
|
«Аяқталмаған сөйлемдер» әдісі Мен бүгін...білдім Маған... қиын болды Мен ....өмірде қолданамын
Үйге тапсырма: Махамбет туралы ақпарат жазу |
Сабаққа кері байланыс береді
Үй тапсырмасын күнделіктеріне жазып алады |
1-10 балл аралығында бағалау |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қайсарлық пен өр рухтың символы
Бөлім: |
Ұрпақ тәрбиесі |
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
Ермекова Гулназира Кенжесовна |
|
Күні: 09 04 2026 |
Пәні: қазақ әдебиеті |
|
Сынып:7 «Д» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы |
Қайсарлық пен өр рухтың символы |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.1.3.1 көркем шығармадағы кейіпкерлердің типтерін жасалу тәсілдері тұрғысынан анықтау; |
|
Сабақтың мақсаты |
- көркем шығармадағы кейіпкерлердің типтерін жасалу тәсілдері тұрғысынан анықтайды; |
|
Құндылықтарға баулу |
ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК Еңбекті, өзінің және басқалардың еңбек нәтижелерін бағалау |
|
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ-тың басы |
Оқушылармен амандасу Оқушылардың назарын сабаққа аудару Үй тапсырмасын тексеру Сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныстыру
|
Мұғаліммен амандасады Назарын сабаққа аударады Үй тапсырмасын айтады Сабақ тақырыбы және мақсатымен танысады |
Жарайсың! Тамаша! Керемет! |
|
||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ-тың ортасы |
1-тапсырма Кестені толтыр
2-тапсырма Шығармадағы көркемдегіш құралдарды тап
|
Дескриптор: -кейіпкерлерді (Махамбет, баласы, әкесі) анықтайды; -әр кейіпкердің мінезін дұрыс сипаттайды; -шығарма мәтінінен сәйкес үзінді келтіреді; -кейіпкердің жасалу тәсілін анықтайды; -өз жауабын дәлелмен негіздейді.
Дескриптор: -көркемдегіш құрал түрін табады; -дәлелдейді
|
Дескриптор арқылы бағалау |
Таратпа
|
||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың соңы
|
«Аяқталмаған сөйлемдер» әдісі Мен бүгін...білдім Маған... қиын болды Мен ....өмірде қолданамын
Үйге тапсырма: Махамбет туралы ақпарат жазу |
Сабаққа кері байланыс береді
Үй тапсырмасын күнделіктеріне жазып алады |
1-10 балл аралығында бағалау |
|
шағым қалдыра аласыз


