|
Пән:Қазақ тілі -------------------- Мектеп: Ұзақмерзімді жоспар бөлімі:1-бөлім. Жанды табиғат Күні: 20.09.18.Мұғалімнің ата-жөні: Сынып:3 Қатысқан оқушылар саны:------------ Қатыспаған оқушылар саны:--------------- |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Қандай әдемі балапан. |
|||||||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
3.1.3.1. тыңдаған мәтінің мазмұны бойыша сұрақтарға жауап беру және сюжеттің даму желісі бойынша иллюстрацияларды орналастыру, кесте толтыру. 3.3.1.1.-оқу түрлерін қолдана отырып, мәтін не оның бөлімдерін мәнерлеп оқу/ шолып танысу,рөлге бөліп оқу/ |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: мәтінің мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді. Көптеген оқушылар: мәтінді рөлге бөліп оқиды.. Кейбір оқушылар: досымен диалог құрады. |
|||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
Балапан туралы айтады,сипаттайды,сұрақтарға жауап береді. Мәтінді рөлге бөліп оқиды. |
|||||||||||||||||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Пәнге тән лексика мен терминология: балапан,жоғары,ұшады,ұя салады. |
|||||||||||||||||||||
|
Диалог пен жазу үшін пайдалы сөздер мен тіркестер: саған қандай құс ұнайды? Ол ұясын қайда салады? Көгершін ұясын үйдің шатырына салады. |
||||||||||||||||||||||
|
Бастапқы білім |
Құстар туралы айтады,сипаттайды. Мұғалім оқушының бастапқы білімін жетекші сұрақтар қою арқылы біле алады. |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақбарысы |
|
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағыжоспарланғаніс-әрекет |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 8 мин |
Психологиялық ахуал қалыптастыру. Шаттық шеңбер Мен досымды сүйемін, Мен әлемді сүйемін. Жақсы оқушы боламын, Кілең бестік аламын. Қазақ тілін үйреніп, Еркін сөйлер боламын! Қызығушылықты ояту. «Ойлан,тап!» стратегиясы/тірек сөздер/ Сөздікпен жұмыс. Балапан-цыпленок Мекендейді-обитает Ұшады-летает Ұя салады-гнездятся Жоғары-высоко Дұрыс ай! Ұя ұйа |
Тренингі жазылған парақшалар А 4 парағы,маркелер |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы
22мин |
Мәтінмен жүмыс «Жариялау»әдісі 1-тапсырма мәтінді тыңдап, сұрақтарға жауап беру. -Құста қандай табиғатқа жатады? - Нелер жоғары ұшады? -ұүстар ағаштың басына,үйдің шатырына,қораның төбесіне не істейді? -құстың балапаны қалай өседі? 2-тапсырма. Суретке қарап, сөйлемдерді толықтыру Қарлығаш жоғары ұшады. Қарлығаш үйдің шатырына ұя салады. Бұл қарлығаштың ұясы. Құстың балапаны ұяда өседі. Сергіту сәті Қарлығашқа ұқсайық Қане қанат қағайық. Қарлығаш боп ұшайық, Ұшып-ұшып алайық! 3тапсырма. Диалог оқу. Жазылым дәптерде 12бет . толықтырып жазу Бағалау «Білім қоржыны» |
|
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 10мин. |
Кері байланыс.рефлексия парағы.
|
|
||||||||||||||||||||
|
|
Үйге 27бет,5-тапсырма. |
|
||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қандай әдемі балапан. 3-сынып
Қандай әдемі балапан. 3-сынып
|
Пән:Қазақ тілі -------------------- Мектеп: Ұзақмерзімді жоспар бөлімі:1-бөлім. Жанды табиғат Күні: 20.09.18.Мұғалімнің ата-жөні: Сынып:3 Қатысқан оқушылар саны:------------ Қатыспаған оқушылар саны:--------------- |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Қандай әдемі балапан. |
|||||||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
3.1.3.1. тыңдаған мәтінің мазмұны бойыша сұрақтарға жауап беру және сюжеттің даму желісі бойынша иллюстрацияларды орналастыру, кесте толтыру. 3.3.1.1.-оқу түрлерін қолдана отырып, мәтін не оның бөлімдерін мәнерлеп оқу/ шолып танысу,рөлге бөліп оқу/ |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: мәтінің мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді. Көптеген оқушылар: мәтінді рөлге бөліп оқиды.. Кейбір оқушылар: досымен диалог құрады. |
|||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
Балапан туралы айтады,сипаттайды,сұрақтарға жауап береді. Мәтінді рөлге бөліп оқиды. |
|||||||||||||||||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Пәнге тән лексика мен терминология: балапан,жоғары,ұшады,ұя салады. |
|||||||||||||||||||||
|
Диалог пен жазу үшін пайдалы сөздер мен тіркестер: саған қандай құс ұнайды? Ол ұясын қайда салады? Көгершін ұясын үйдің шатырына салады. |
||||||||||||||||||||||
|
Бастапқы білім |
Құстар туралы айтады,сипаттайды. Мұғалім оқушының бастапқы білімін жетекші сұрақтар қою арқылы біле алады. |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақбарысы |
|
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағыжоспарланғаніс-әрекет |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 8 мин |
Психологиялық ахуал қалыптастыру. Шаттық шеңбер Мен досымды сүйемін, Мен әлемді сүйемін. Жақсы оқушы боламын, Кілең бестік аламын. Қазақ тілін үйреніп, Еркін сөйлер боламын! Қызығушылықты ояту. «Ойлан,тап!» стратегиясы/тірек сөздер/ Сөздікпен жұмыс. Балапан-цыпленок Мекендейді-обитает Ұшады-летает Ұя салады-гнездятся Жоғары-высоко Дұрыс ай! Ұя ұйа |
Тренингі жазылған парақшалар А 4 парағы,маркелер |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы
22мин |
Мәтінмен жүмыс «Жариялау»әдісі 1-тапсырма мәтінді тыңдап, сұрақтарға жауап беру. -Құста қандай табиғатқа жатады? - Нелер жоғары ұшады? -ұүстар ағаштың басына,үйдің шатырына,қораның төбесіне не істейді? -құстың балапаны қалай өседі? 2-тапсырма. Суретке қарап, сөйлемдерді толықтыру Қарлығаш жоғары ұшады. Қарлығаш үйдің шатырына ұя салады. Бұл қарлығаштың ұясы. Құстың балапаны ұяда өседі. Сергіту сәті Қарлығашқа ұқсайық Қане қанат қағайық. Қарлығаш боп ұшайық, Ұшып-ұшып алайық! 3тапсырма. Диалог оқу. Жазылым дәптерде 12бет . толықтырып жазу Бағалау «Білім қоржыны» |
|
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 10мин. |
Кері байланыс.рефлексия парағы.
|
|
||||||||||||||||||||
|
|
Үйге 27бет,5-тапсырма. |
|
||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз













