|
Класс |
9 |
|
Педагогтің аты-жөні |
Сулейменова А.Ж. |
|
Сабақтың тақырыбы |
Қақтығыстардың пайда болуы |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.2.5.1 мәтінде көтерілген мәселеге оқырманның қарым-қатынасын анықтауға арналған талқылау сұрақтарын құрастыру; 9.3.1.1 жинақталған материалдар негізінде көзделген мақсатқа сәйкес ауызша және жазбаша мәтіндер үшін күрделі жоспар құру |
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтінде көтерілген мәселеге оқырманның қарым-қатынасын анықтауға арналған талқылау сұрақтарын құрастырады. Жинақталған материалдар негізінде көзделген мақсатқа сәйкес ауызша және жазбаша мәтіндер үшін күрделі жоспар құрады. |
|
Құндылықтарды дарыту |
- жеке тұлғаның пікірін ескеру және әрбір ойдың құндылығын құрметтеу; -тақырыпқа қатысты ой түйе білу, өзін-өзі дұрыс жолға тәрбиелей білуге баулу; -қақтығыстардың адам өміріне кері ықпал ететінін ұғындыру. |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті
|
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру кезеңі(5минут) |
Амандасу. Ұйымдастыру кезеңі Үй тапсырмасын сұрау. 8-тапсырма. Аралас құрмалас сөйлемді табыңыз.. Жасалу жолын түсіндіріңіз. |
Қолдану. |
2 балл |
Оқулық |
|
Сабақ басы (10минут) |
Өрмекші сызбасы. Қақтығыс неден пайда болады? Тірек сөздер табылады (келіспеушілік, түсініспеушілік, дау-жанжал, қарулы қақтығыс, теракт, психикалық бұзылыс т.б.) Тірек сөздерді ұсынып, сол сөздер арқылы ой түйін жазады. |
Тірек сөздерді анықтайды. Сөйлемдермен ойын жеткізеді. |
2 балл |
|
|
Ортасы (20 минут) (оқу тапсырмаларын орындау) |
4,8-тапсырма мәтіндерімен жұмыс. 4-мәтінді оқып, талқылау сұрағын құрастырыңыз. Дескриптор:
|
Оқылым мәтіні бойынша сұрақ құрастырады. |
3 балл |
Оқулық |
|
|
8-тапсырма. Мәтінді оқыңыз. Күрделі жоспар құраңыз. Дескриптор:
|
Күрделі жоспар құрастырады. |
3 балл |
Оқулық |
|
Соңы (5 минут) |
Қорытынды. Сөзжұмбақты шешіңіз.
Бағалау. Үйге:10,11-тапсырма. |
Сөзжұмбақты шешеді. Телефон арқылы орындайды. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қақтығыстардың пайда болуы, 9-класс. Қазақ тілі
Қақтығыстардың пайда болуы, 9-класс. Қазақ тілі
|
Класс |
9 |
|
Педагогтің аты-жөні |
Сулейменова А.Ж. |
|
Сабақтың тақырыбы |
Қақтығыстардың пайда болуы |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.2.5.1 мәтінде көтерілген мәселеге оқырманның қарым-қатынасын анықтауға арналған талқылау сұрақтарын құрастыру; 9.3.1.1 жинақталған материалдар негізінде көзделген мақсатқа сәйкес ауызша және жазбаша мәтіндер үшін күрделі жоспар құру |
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтінде көтерілген мәселеге оқырманның қарым-қатынасын анықтауға арналған талқылау сұрақтарын құрастырады. Жинақталған материалдар негізінде көзделген мақсатқа сәйкес ауызша және жазбаша мәтіндер үшін күрделі жоспар құрады. |
|
Құндылықтарды дарыту |
- жеке тұлғаның пікірін ескеру және әрбір ойдың құндылығын құрметтеу; -тақырыпқа қатысты ой түйе білу, өзін-өзі дұрыс жолға тәрбиелей білуге баулу; -қақтығыстардың адам өміріне кері ықпал ететінін ұғындыру. |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті
|
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру кезеңі(5минут) |
Амандасу. Ұйымдастыру кезеңі Үй тапсырмасын сұрау. 8-тапсырма. Аралас құрмалас сөйлемді табыңыз.. Жасалу жолын түсіндіріңіз. |
Қолдану. |
2 балл |
Оқулық |
|
Сабақ басы (10минут) |
Өрмекші сызбасы. Қақтығыс неден пайда болады? Тірек сөздер табылады (келіспеушілік, түсініспеушілік, дау-жанжал, қарулы қақтығыс, теракт, психикалық бұзылыс т.б.) Тірек сөздерді ұсынып, сол сөздер арқылы ой түйін жазады. |
Тірек сөздерді анықтайды. Сөйлемдермен ойын жеткізеді. |
2 балл |
|
|
Ортасы (20 минут) (оқу тапсырмаларын орындау) |
4,8-тапсырма мәтіндерімен жұмыс. 4-мәтінді оқып, талқылау сұрағын құрастырыңыз. Дескриптор:
|
Оқылым мәтіні бойынша сұрақ құрастырады. |
3 балл |
Оқулық |
|
|
8-тапсырма. Мәтінді оқыңыз. Күрделі жоспар құраңыз. Дескриптор:
|
Күрделі жоспар құрастырады. |
3 балл |
Оқулық |
|
Соңы (5 минут) |
Қорытынды. Сөзжұмбақты шешіңіз.
Бағалау. Үйге:10,11-тапсырма. |
Сөзжұмбақты шешеді. Телефон арқылы орындайды. |
|
шағым қалдыра аласыз















