|
Білім беру ұйымының атауы |
№24Лингвистикалық мектеп – гимназия КММ |
|
Пәні |
Дене шынықтыру |
|
Бөлім |
3-бөлім. Гимнастикадағы денені басқарудың қозғалыс дағдылары |
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Орынбаев Ақылбек Кәдіржанұлы |
|
Күні |
8.11.2021ж |
|
Сынып 10а |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Қауіпсіздік ережесі. Гимнастикада компазициялық элементтер құру |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
10.3.2.2. Кейбір жаттығу түрлері үшін дене қыздыру және қалыпқа келу процесін оңтайландыруды талқылау 10.1.4.4.Өзінің және өзгелердің қозғалыс қабілетін сын тұрғысынан бағалау |
|
Сабақ мақсаттары |
Гимнастика сабағының қауіпсіздік ережесімен таныстыру. Гимнастика сабақтарында оқушылардың қайрат қайсарлық қабылетін жетілдіріп, дене қимылын өзге балалардың қимылымен үйлесімді жасай білуге, эстетикалық тәрбиеге баулу |
САБАҚТЫҢ БАРЫСЫ
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Оқу ресурстары |
|
Ұйымдастыру 12 минут |
Оқушыларды қатарға тұрғызу. Сәлемдесу. Рапорт қабылдау. Оқушылардың спорттық киімдеріне назар аудару. Сабақтың тақырыбымен және мақсатымен таныстыру. Бағалау критерийлерін анықтау. Техника қауіпсіздігін ескерту. Бой жазу жаттығуларын орындау. Тыныс жолдарын қалпына келтіру. |
Бұйрықтарды орындауға дағдылану. Спорт секторы оқушылардың сабаққа дайындығы туралы рапорт береді. Сабаққа қажетті спорттық құрал-жабдықтарды дайындайды. Сабақтың мақсат-міндеттерімен танысады. Оқушылар сапқа тұрады. Мұғалімнің бұйрығы бойынша саптағы жаттығуларды , жалпы дамыту жаттығуларын орындайды. |
|
http://bmsi.ru/doc/9bb3d627-1736-4076-a898-431623a6934c http://fizkultura-na5.ru/komleksy-oru/metodika-provedeniya-i-kompleks-oru.html |
|
Жаңа білім 25 минут |
Оқушыларға гимнастика сабағындағы қауіпсіздік ережелерін түсіндіреді, сабақ барысында осы қауіпсіздік ережелерін қатаң сақтауды талап етеді, танысқандықтары туралы қауәпсәздәк ережесі дәптеріне қол қойдыртады.
Гимнастика сабақтарындағы қауіпсіздік
ережелері |
Оқушылар сапқа тұрады. Мұғалімнің бұйрығы бойынша саптағы жаттығуларды , жалпы дамыту жаттығуларын орындайды.
|
|
|
|
Бекіту 4минут |
Оқушылардың жаңа материалды бекіту мақсатында әр топқа бекіту сұрақтары беріледі.
|
Оқушылар оқытушының қойған сұрақтарына жауап береді, гимнастика жөнінде өз ойларын айтады, білімдерін кеңейтеді. Алған білімдерін рефлексия кестесі бойынша әр оқушы бүгінгі жаңа материалдан білемін, білгім келеді, үйрендім бөліктеріне өз ойын жазып, өзге оқушылардың алдына ұсынып, пікірімен бөліседі. |
|
|
|
Қорытынды 4 минут |
Оқушылардың сабаққа қатысуы, тапсырмаларды орындау барысындағы іс-әрекеттері бойынша бағаланады.
Оқушыларды сапқа тұрғызып, қоштасамын. |
Сабақтағы өзінің іс-әрекетін ой елегінен өткізіп, өз-өздеріне баға беріп, білімдерін жүйелейді. Өзіндік қозғалысын бағалау,өз әрекеттері арқылы білімдерін нақтылайды. Сапқа тұрып, мұғаліммен қоштасады. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қауіпсіздік ережесі. Гимнастикада компазициялық элементтер құру 10 сынып
Қауіпсіздік ережесі. Гимнастикада компазициялық элементтер құру 10 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
№24Лингвистикалық мектеп – гимназия КММ |
|
Пәні |
Дене шынықтыру |
|
Бөлім |
3-бөлім. Гимнастикадағы денені басқарудың қозғалыс дағдылары |
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Орынбаев Ақылбек Кәдіржанұлы |
|
Күні |
8.11.2021ж |
|
Сынып 10а |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Қауіпсіздік ережесі. Гимнастикада компазициялық элементтер құру |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
10.3.2.2. Кейбір жаттығу түрлері үшін дене қыздыру және қалыпқа келу процесін оңтайландыруды талқылау 10.1.4.4.Өзінің және өзгелердің қозғалыс қабілетін сын тұрғысынан бағалау |
|
Сабақ мақсаттары |
Гимнастика сабағының қауіпсіздік ережесімен таныстыру. Гимнастика сабақтарында оқушылардың қайрат қайсарлық қабылетін жетілдіріп, дене қимылын өзге балалардың қимылымен үйлесімді жасай білуге, эстетикалық тәрбиеге баулу |
САБАҚТЫҢ БАРЫСЫ
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Оқу ресурстары |
|
Ұйымдастыру 12 минут |
Оқушыларды қатарға тұрғызу. Сәлемдесу. Рапорт қабылдау. Оқушылардың спорттық киімдеріне назар аудару. Сабақтың тақырыбымен және мақсатымен таныстыру. Бағалау критерийлерін анықтау. Техника қауіпсіздігін ескерту. Бой жазу жаттығуларын орындау. Тыныс жолдарын қалпына келтіру. |
Бұйрықтарды орындауға дағдылану. Спорт секторы оқушылардың сабаққа дайындығы туралы рапорт береді. Сабаққа қажетті спорттық құрал-жабдықтарды дайындайды. Сабақтың мақсат-міндеттерімен танысады. Оқушылар сапқа тұрады. Мұғалімнің бұйрығы бойынша саптағы жаттығуларды , жалпы дамыту жаттығуларын орындайды. |
|
http://bmsi.ru/doc/9bb3d627-1736-4076-a898-431623a6934c http://fizkultura-na5.ru/komleksy-oru/metodika-provedeniya-i-kompleks-oru.html |
|
Жаңа білім 25 минут |
Оқушыларға гимнастика сабағындағы қауіпсіздік ережелерін түсіндіреді, сабақ барысында осы қауіпсіздік ережелерін қатаң сақтауды талап етеді, танысқандықтары туралы қауәпсәздәк ережесі дәптеріне қол қойдыртады.
Гимнастика сабақтарындағы қауіпсіздік
ережелері |
Оқушылар сапқа тұрады. Мұғалімнің бұйрығы бойынша саптағы жаттығуларды , жалпы дамыту жаттығуларын орындайды.
|
|
|
|
Бекіту 4минут |
Оқушылардың жаңа материалды бекіту мақсатында әр топқа бекіту сұрақтары беріледі.
|
Оқушылар оқытушының қойған сұрақтарына жауап береді, гимнастика жөнінде өз ойларын айтады, білімдерін кеңейтеді. Алған білімдерін рефлексия кестесі бойынша әр оқушы бүгінгі жаңа материалдан білемін, білгім келеді, үйрендім бөліктеріне өз ойын жазып, өзге оқушылардың алдына ұсынып, пікірімен бөліседі. |
|
|
|
Қорытынды 4 минут |
Оқушылардың сабаққа қатысуы, тапсырмаларды орындау барысындағы іс-әрекеттері бойынша бағаланады.
Оқушыларды сапқа тұрғызып, қоштасамын. |
Сабақтағы өзінің іс-әрекетін ой елегінен өткізіп, өз-өздеріне баға беріп, білімдерін жүйелейді. Өзіндік қозғалысын бағалау,өз әрекеттері арқылы білімдерін нақтылайды. Сапқа тұрып, мұғаліммен қоштасады. |
|
|
шағым қалдыра аласыз















