|
Бөлім |
|
|
|||||||||||||||||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Тлесова Замзагул Женисовна |
|
|||||||||||||||||||
|
Күні : |
14.02.2022 |
|
|||||||||||||||||||
|
Сынып:3 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
|
||||||||||||||||||||
|
Оқу мақсаттары |
3.1.4.1. тірек сөздер мен жоспарды пайдала отырып, берілген тақырып бойынша әңгіме құрау. 3.4.2.3. сөйлемнен сөз таптарын (зат есім, сын есім, сан есім, етістік) табу |
|
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлығы: тірек сөздерді және жоспардың көмегімен берілген тақырып бойынша әңгіме құрайды.Сызба бойынша зат есімдерді жекеше және көпше түрде тәуелдейді. Сөз таптарына сұрақ қояды. Көбі: жоспардың көмегімен берілген тақырып бойынша әңгіме құрайды.Зат есімдерді жекеше және көпше түрде тәуелдейді. Сөз таптарына сұрақ қойып талдайды. Кейбірі: тақырып бойынша әңгіме құрайды. Зат есімдерді жекеше және көпше түрде тәуелдейді. Сөз таптарын тауып, сызады. |
|
|||||||||||||||||||
|
Бағалау критерииі |
сөз таптарының ережесін айтады. Жоспар бойынша әңгіме құрады. Зат есімзі тәуелдеп, жазады. |
|
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||
|
Басы |
ОЙШАҚЫРУ Оқысаңыз нұр шашатын жолыңа, Өткен күннен ой қосатын ойыңа. Қалған бізге бабалардың мұрасын, Сіңіріңдер, жас ұрпақтар, бойыңа! І. Үй тапсырмасын тексеру. (дұрыс нұсқасымен салыстыру) Үй тапсырмасынан ереже шығару. Видео тыңдау арқылы жауаптарын салыстырады. |
Дескриптор: Оқушы өз жұбын табады 1 балл Ереже құрады.1балл |
Баллдық жүйемен |
|
|||||||||||||||||
|
Ортасы |
Топтық жұмыс 1тапсырма : Сұрыптау 2 тапсырма : Дұрыс немесе бұрыс Көркем жазу сәті: Сіздің жастығыңыз. Деңгейлік тапсырмалар: 1.ДЕҢГЕЙ: Берілген сөздерді жекеше, көпше тәуелде. Сағат, әке. 2.ДЕҢГЕЙ: Төмендегі сөз тіркестеріне тәуелдік жалғауларын қойып, алдыңғы үш сөз тіркесімен сөйлем құрастыр. Менің уәдем ...., оның баласы ..., сіздің әке..., сенің іні ..., біздің аға .... 3.ДЕҢГЕЙ: Көп нүктенің орнына
|
Слайдта берілген сұрақ жауапты орындайды 1 балл Сұрақтарға жауап беру арқылы жаңа тақырыпты қаншалықты игергендерін көрсетеді |
ҚБ өзін өзі бағалау ҚБ: Мұғалім тарапынан жүретін бағалау «Ауызша мадақтау |
Ноутбук Білім ленд сайты |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия «Қол белгісі» əдісі арқылы. «Мен түсініп отырмын жəне түсіндіре аламын» дегендер қолдың бас бармағын жоғары бағыттайды. «Мен əлі түсінбей отырмын» дегендер қолдың бас бармағын жанына қарай жантайтады. «Мен түсінгеніме сенімді емеспін» дегендер қолды бұлғайды. Үй тапсырмасы |
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. |
|
Рефлексия парағы |
|||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қазақ тілі . Нәтиже сабақ Мен не үйрендім.
|
Бөлім |
|
|
|||||||||||||||||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Тлесова Замзагул Женисовна |
|
|||||||||||||||||||
|
Күні : |
14.02.2022 |
|
|||||||||||||||||||
|
Сынып:3 |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|
||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
|
||||||||||||||||||||
|
Оқу мақсаттары |
3.1.4.1. тірек сөздер мен жоспарды пайдала отырып, берілген тақырып бойынша әңгіме құрау. 3.4.2.3. сөйлемнен сөз таптарын (зат есім, сын есім, сан есім, етістік) табу |
|
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлығы: тірек сөздерді және жоспардың көмегімен берілген тақырып бойынша әңгіме құрайды.Сызба бойынша зат есімдерді жекеше және көпше түрде тәуелдейді. Сөз таптарына сұрақ қояды. Көбі: жоспардың көмегімен берілген тақырып бойынша әңгіме құрайды.Зат есімдерді жекеше және көпше түрде тәуелдейді. Сөз таптарына сұрақ қойып талдайды. Кейбірі: тақырып бойынша әңгіме құрайды. Зат есімдерді жекеше және көпше түрде тәуелдейді. Сөз таптарын тауып, сызады. |
|
|||||||||||||||||||
|
Бағалау критерииі |
сөз таптарының ережесін айтады. Жоспар бойынша әңгіме құрады. Зат есімзі тәуелдеп, жазады. |
|
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||
|
Басы |
ОЙШАҚЫРУ Оқысаңыз нұр шашатын жолыңа, Өткен күннен ой қосатын ойыңа. Қалған бізге бабалардың мұрасын, Сіңіріңдер, жас ұрпақтар, бойыңа! І. Үй тапсырмасын тексеру. (дұрыс нұсқасымен салыстыру) Үй тапсырмасынан ереже шығару. Видео тыңдау арқылы жауаптарын салыстырады. |
Дескриптор: Оқушы өз жұбын табады 1 балл Ереже құрады.1балл |
Баллдық жүйемен |
|
|||||||||||||||||
|
Ортасы |
Топтық жұмыс 1тапсырма : Сұрыптау 2 тапсырма : Дұрыс немесе бұрыс Көркем жазу сәті: Сіздің жастығыңыз. Деңгейлік тапсырмалар: 1.ДЕҢГЕЙ: Берілген сөздерді жекеше, көпше тәуелде. Сағат, әке. 2.ДЕҢГЕЙ: Төмендегі сөз тіркестеріне тәуелдік жалғауларын қойып, алдыңғы үш сөз тіркесімен сөйлем құрастыр. Менің уәдем ...., оның баласы ..., сіздің әке..., сенің іні ..., біздің аға .... 3.ДЕҢГЕЙ: Көп нүктенің орнына
|
Слайдта берілген сұрақ жауапты орындайды 1 балл Сұрақтарға жауап беру арқылы жаңа тақырыпты қаншалықты игергендерін көрсетеді |
ҚБ өзін өзі бағалау ҚБ: Мұғалім тарапынан жүретін бағалау «Ауызша мадақтау |
Ноутбук Білім ленд сайты |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия «Қол белгісі» əдісі арқылы. «Мен түсініп отырмын жəне түсіндіре аламын» дегендер қолдың бас бармағын жоғары бағыттайды. «Мен əлі түсінбей отырмын» дегендер қолдың бас бармағын жанына қарай жантайтады. «Мен түсінгеніме сенімді емеспін» дегендер қолды бұлғайды. Үй тапсырмасы |
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. |
|
Рефлексия парағы |
|||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз



