Күні:
05.11.2018ж
Сынып: 2
«Д»
|
Мектеп: № 129жалпы
орта мектеп
Мұғалімнің аты жөні:
Карабасова Сания
Қатысқандар
саны:26
Қатыспағандар
саны: -
|
Сабақ
тақырыбы:
|
Қазақстан
-менің туған
өлкем!
|
Оқу
мақсаттары
|
Жас ұрпақты Отанын сүюге, еліміздің рәміздерін қастерлеуге,
бай - қуатты ел екендігін мақтан етуге үйретіп, туған еліне, жеріне
деген сүйіспеншілігін арттырып, махаббат сезімін
ояту;
|
Сабақ
мақсаттары
|
Барлық
оқушылар: Жалпы қазақтардың өлкесі жайлы
біледі
Көптеген
оқушылар: Туған өлкенің маңызын
түсінеді
Кейбір
оқушылар: Туған өлке жайлы жаттауды
жатқа айтады
|
Бағалау
критерийлері
|
Туған өлке жайлы түсінгенін
көрсете алады.
|
Тілдік
мақсаттар
|
Отан
-Родина
-Motherland
Астана -capital
-столица
|
Құндылықтар
дарыту
|
Мәңгілік Ел,-Тарихтың,
мәдениет пен тілдің біртұтастығы Рухани жаңғыру алты қанатын
дәріптеу
|
Пәнаралық
байланыс
|
Сауат ашу, музыка,
жаратылыстану,ағылшын тілі
|
А.К.Т қолдану
дағдылары
|
«Көк тудың желбірегені» әні,
бейнеклипі Шымқала сурет көрсету слайд жалауша,түрлі түсті маркер
стикер ақ парақ мақал мәтелдер жинағы
т.б
|
Сабақ
барысы
|
Сабақтың жоспарланған
кезеңдері
|
Сабақтағы жоспарланған
іс-әрекет
|
Ресурстар
|
Сабақтың
басы
Ынтымақтастық
атмосферасын қалыптастыру
5
минут
|
Қазақстан
Республикасының Мемлекеттік Әнұраны
орындалады
Салеметсіздер
ме,құрметті ұстаздар мен
оқушылар!
Бүгінгі
«Қазақстан -менің туған өлкем!
»атты тәрбие сағатына қош
келдіңіздер!
Қуан шаттан алақай,
қуанатын күн келді.
Күліп шықты күн
бүгін, қайрлы таң қайырлы күн
достарым!
–
Балалар,
бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын
сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш!
дейік Ал енді интербелсенді
тақтаға назар аударайық
Рухани жаңғырудың
алты қанатына мән беру
|
Шаттық
шеңбері
слайд
|
Сабақтың
ортасы
5
минут
|
№. Топқа
біріктіру
.
Балалар топқа отырды әр топ өз орнын
білді
|
Санамақ
бойнша
|
5 мин
Шымқала бейне ролик
көру 5 мин
|
-Ал ,балалар біздің
туған өлкеміз қалай аталады?
Шымқала қандай
қала?
Қандай әсем жерлері
бар?
Оқушы ойын
тыңдау.
|
Шымқала бейне ролик
көру
|
Аяқталуы
Қызықты
тапсырма
8
минут
Дескриптор
|
Топтарға
шығармашылық тапсырма беру
:
Мақалды дұрыс
шешеді
Әріптерден сөз құрай
алады
Адасқан әріптерден
дұрыс сөз шығара алады
|
слайд
кеспе қағаздары әр
топқа.
|
Сергіту
3 мин
Сабақтың
соңы
5 мин
Рефлексия
4 мин
Кері
байланыс
|
Интерактивті
тақтамен жұмыс Топтық жұмыс
.
Интербелсенді
твқтамен жұмыс
Саралау
Мадақтау ,смайлик
беру.
стикер
жапсырады
|
Сергіту сәтіне
арналған жинақ Ән тындау «Көк тудың
желбірегені!»
Слайд
Пікір ағашы
стикер
|
Дескриптор
|
Туған өлке жайлы
сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай
алады.
Нақты сөйлеу арқылы, мәселені
түсінгенін көрсете алады.
|
|
Дифференциация – оқушыларға
көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары
оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап
отырсыз?
|
Бағалау –
оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру
жоспарыңыз?
|
Пәнаралық
байланыс
Денсаулық және қауіпсіздік
техникасының сақталуы АКТ
Құндылықтармен байланыс
(тәрбие)
|
|
|
.
|
. Сабақ бойынша рефлексия Сбақ
мақсаттары дұрыс қойылған ба?Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді
ме?Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері
сақталды ма?
Сабақ жоспарында ауытқулар
болды
|
|
|
Қорытынды
бағамдау( оқытуды да,оқуды да ескеріңіз
)
Қандай екі нәрсе
табысты болды?
1
2
Қандай екі нәрсе
сабақты жақсарта алды?
1
2
Сабақ барысында мына сынып
немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге
көмектесетіні туралы не
білдім?
|