Бекітілді:
Бөлім |
8-бөлім Театр өнері мен мәдениеті. |
|
Педагогтің аты-жөні |
Тасбулатова М.С. |
|
Күні |
30.04.2026 |
|
Сынып 8 «А» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы |
Қазақстан туризмі 2-сабақ |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.2.1.1 тұтас және аралас мәтіндердегі (кесте, диаграмма, сызба, сурет) ақпараттарды салыстыру; 8.3.3.1 мәтін құрылымын сақтай отырып, графиктік мәтіндегі (диаграмма, кесте) деректердің маңызды тұстарын анықтап жазу. |
|
Сабақтың мақсаты |
- тұтас және аралас мәтіндердегі (кесте, диаграмма, сызба, сурет) ақпараттарды салыстырады; -мәтін құрылымын сақтай отырып, графиктік мәтіндегі (диаграмма, кесте) деректердің маңызды тұстарын анықтап жазады. |
|
Құндылықтарды дарыту |
ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК: • Кәсіби өзін-өзі жетілдіру үшін еңбек қызметінің дағдылары жинақтау, еңбексүйгіштік, еңбекке баулу, табысты еңбектің маңыздылығын түсіну • Уақытты тиімді жоспарлай білу және кез-келген іс-әрекеттің нәтижелеріне қол жеткізу және жақсарту үшін күш салу. |
|
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті
|
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс-тар |
||||
Ұйымдастыру кезеңі(5минут) |
– Амандасу; – Оқушылардың сабаққа қатысымын тексеру; –Үй тапсырмасын тексеру; – Сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныстыру. |
Мұғаліммен амандасады; Үй тапсырмасын айтады; Сабақ тақырыбы және мақсатымен танысады. |
||||||
Сабақ басы (5мин) |
Тақырыпты болжау.
|
Мәтін түрлерімен танысады. |
«Бағалау парағы» таратылады.
|
|
||||
Ортасы (25 минут) (оқу |
||||||||
Төменде 2020 жылғы қарашадағы келушілерді іріктемелі зерттеу қорытындысы көрсетілген. Келушілерді орналастыру орындарының түрлері бойынша бөлу, пайызбен
|
Келушілердің айналысқан істерін түрлері бойынша бөлу, пайызбен
|
|
|
Мәтіндерді оқиды. Тапсырмаларды орындайды.
Дескриптор:
-
Дескриптор:
-
Презента-ция
Соңы (5 мин)
Үй тапсырмасы: 145-беттегі 7-тапсырма
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қазақстан туризмі 2-сабақ
Бекітілді:
Бөлім |
8-бөлім Театр өнері мен мәдениеті. |
|
Педагогтің аты-жөні |
Тасбулатова М.С. |
|
Күні |
30.04.2026 |
|
Сынып 8 «А» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы |
Қазақстан туризмі 2-сабақ |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.2.1.1 тұтас және аралас мәтіндердегі (кесте, диаграмма, сызба, сурет) ақпараттарды салыстыру; 8.3.3.1 мәтін құрылымын сақтай отырып, графиктік мәтіндегі (диаграмма, кесте) деректердің маңызды тұстарын анықтап жазу. |
|
Сабақтың мақсаты |
- тұтас және аралас мәтіндердегі (кесте, диаграмма, сызба, сурет) ақпараттарды салыстырады; -мәтін құрылымын сақтай отырып, графиктік мәтіндегі (диаграмма, кесте) деректердің маңызды тұстарын анықтап жазады. |
|
Құндылықтарды дарыту |
ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК: • Кәсіби өзін-өзі жетілдіру үшін еңбек қызметінің дағдылары жинақтау, еңбексүйгіштік, еңбекке баулу, табысты еңбектің маңыздылығын түсіну • Уақытты тиімді жоспарлай білу және кез-келген іс-әрекеттің нәтижелеріне қол жеткізу және жақсарту үшін күш салу. |
|
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті
|
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс-тар |
||||
Ұйымдастыру кезеңі(5минут) |
– Амандасу; – Оқушылардың сабаққа қатысымын тексеру; –Үй тапсырмасын тексеру; – Сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныстыру. |
Мұғаліммен амандасады; Үй тапсырмасын айтады; Сабақ тақырыбы және мақсатымен танысады. |
||||||
Сабақ басы (5мин) |
Тақырыпты болжау.
|
Мәтін түрлерімен танысады. |
«Бағалау парағы» таратылады.
|
|
||||
Ортасы (25 минут) (оқу |
||||||||
Төменде 2020 жылғы қарашадағы келушілерді іріктемелі зерттеу қорытындысы көрсетілген. Келушілерді орналастыру орындарының түрлері бойынша бөлу, пайызбен
|
Келушілердің айналысқан істерін түрлері бойынша бөлу, пайызбен
|
|
|
Мәтіндерді оқиды. Тапсырмаларды орындайды.
Дескриптор:
-
Дескриптор:
-
Презента-ция
Соңы (5 мин)
Үй тапсырмасы: 145-беттегі 7-тапсырма
шағым қалдыра аласыз


