Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім |
3D баспасы |
||||
|
Пән мұғалімі |
Ерманова Гулсинай |
||||
|
Күні: |
|||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағанадар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Объектілердің 3D модельдері |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты: |
6.3.1.5 3D –редактордағы объектілердің модельдерін құру |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: «Кірістірген объектілер» анықтамасын біледі Көптеген оқушылар: Материал, Компонеттер, Стильдер диалогті терезелерінің қызметін біледі Кейбір оқушылар: Құралдар мен кірістірілген объектілердің ұқсастығы мен айырмашылығын атайды |
||||
|
Бағалау критерийі |
«Кірістірген объектілер» анықтамасымен танысады Материал, Компонеттер, Стильдер диалогті терезелерінің қызметін басқара алады Құралдар мен кірістірілген объектілердің ұқсастығы мен айырмашылығын ажырата біледі |
||||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Білу және түсіну, қолдану. |
||||
|
Сабақтың кезеңі |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Басы Ұйымдастыру кезеңі |
Оқушылармен сәлемдесу, Оқушыларды түгендеу, Оқу тапсырмасын талдау/тексеру Топқа бөлу Редактор логотиптерін таңдату арқылы топқа бөлеміз
|
Суреттерді таңдап, топқа бөлінеді |
Дескриптор 3D редакторының не екенін біледі. 2D мeн 3D ажырата алады SketchUp программасының құралдарын меңгерген SketchUp бағдарламасындағы құралдар қызметін басқара алады. |
|
|
|
|
Өткен сабақты пысықтау. Үй тапсырмасын карточкаға жасырынған сұрақтарды оқушылар бір-бірлеріне ән арқылы айналдырады. Ән тоқтаған уаққытта кімнің қолында болса сол оқушы жауап береді. Әр сұраққа жауап берген сайын «Кемпірқосақ» түстері ашылады және түске сәйкес жаңа тақырып шығып тұрады. |
Оқушылар қойылған сұрақтарға жауап береді |
Әр жауап берген дұрыс жауапқа 3 ұпайдан бағаланады. |
Сұрақ жазылған қағаздар |
|
|
Негізгі бөлім Тақырыпты ашу және меңгеру |
Жана тақырып пен мақсатын баяндау Тақырыптан небілгілеріңіз келеді? Ия, балалар ендеше осы мақсатқа жету барысында бірге жұмыс жасайық. Сабаққа қатысты видео мен тақырып жазылған парақтар беріледі. |
Оқушылар білгілері келгенді ортаға салады. Оқушылар жаңа сабақты топта талқылап, әр топтан спикерлер шығып басқа топтарға түсіндіреді. |
Мадақтау сөзі арқылы бағалау. Жарайсыңдар! Керемет! Мадақтау сөзі арқылы бағаланады. Дескриптор: Кірістірілген обьектілерді біледі. Терезенің элементтерін ажырата алады |
Плакаттар, маркер, Ссылка сабақтың |
|
|
Жеке жұмыс |
Оқулық бойынша практикада қолдану 1 және 2 тапсырма бойынша 4 және 6 суретті SketchUp-та орындау керек |
Оқушылар SketchUp программасы арқылы тапсырма орындайды |
Мадақтау сөзі арқылы бағалау. Жарайсыңдар! |
Оқулық |
|
|
Сабақ соңы |
Қорытындылау.
2.Кері байланыс:
|
Оқушыларға өзін-өзі QR код арқылы бағалауды ұйымдастырады. |
Әр дұрыс жауапқа 1 балл |
|
|
|
Үй жұмысы |
Үй тапсырмасы: $ 2.4 57-беттегі ойлануға берілген сұраққа жауап беру |
Әр дұрыс жауапқа 1 балл алады |
Оқулық |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ
ҚМЖ
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім |
3D баспасы |
||||
|
Пән мұғалімі |
Ерманова Гулсинай |
||||
|
Күні: |
|||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағанадар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Объектілердің 3D модельдері |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты: |
6.3.1.5 3D –редактордағы объектілердің модельдерін құру |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: «Кірістірген объектілер» анықтамасын біледі Көптеген оқушылар: Материал, Компонеттер, Стильдер диалогті терезелерінің қызметін біледі Кейбір оқушылар: Құралдар мен кірістірілген объектілердің ұқсастығы мен айырмашылығын атайды |
||||
|
Бағалау критерийі |
«Кірістірген объектілер» анықтамасымен танысады Материал, Компонеттер, Стильдер диалогті терезелерінің қызметін басқара алады Құралдар мен кірістірілген объектілердің ұқсастығы мен айырмашылығын ажырата біледі |
||||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Білу және түсіну, қолдану. |
||||
|
Сабақтың кезеңі |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Басы Ұйымдастыру кезеңі |
Оқушылармен сәлемдесу, Оқушыларды түгендеу, Оқу тапсырмасын талдау/тексеру Топқа бөлу Редактор логотиптерін таңдату арқылы топқа бөлеміз
|
Суреттерді таңдап, топқа бөлінеді |
Дескриптор 3D редакторының не екенін біледі. 2D мeн 3D ажырата алады SketchUp программасының құралдарын меңгерген SketchUp бағдарламасындағы құралдар қызметін басқара алады. |
|
|
|
|
Өткен сабақты пысықтау. Үй тапсырмасын карточкаға жасырынған сұрақтарды оқушылар бір-бірлеріне ән арқылы айналдырады. Ән тоқтаған уаққытта кімнің қолында болса сол оқушы жауап береді. Әр сұраққа жауап берген сайын «Кемпірқосақ» түстері ашылады және түске сәйкес жаңа тақырып шығып тұрады. |
Оқушылар қойылған сұрақтарға жауап береді |
Әр жауап берген дұрыс жауапқа 3 ұпайдан бағаланады. |
Сұрақ жазылған қағаздар |
|
|
Негізгі бөлім Тақырыпты ашу және меңгеру |
Жана тақырып пен мақсатын баяндау Тақырыптан небілгілеріңіз келеді? Ия, балалар ендеше осы мақсатқа жету барысында бірге жұмыс жасайық. Сабаққа қатысты видео мен тақырып жазылған парақтар беріледі. |
Оқушылар білгілері келгенді ортаға салады. Оқушылар жаңа сабақты топта талқылап, әр топтан спикерлер шығып басқа топтарға түсіндіреді. |
Мадақтау сөзі арқылы бағалау. Жарайсыңдар! Керемет! Мадақтау сөзі арқылы бағаланады. Дескриптор: Кірістірілген обьектілерді біледі. Терезенің элементтерін ажырата алады |
Плакаттар, маркер, Ссылка сабақтың |
|
|
Жеке жұмыс |
Оқулық бойынша практикада қолдану 1 және 2 тапсырма бойынша 4 және 6 суретті SketchUp-та орындау керек |
Оқушылар SketchUp программасы арқылы тапсырма орындайды |
Мадақтау сөзі арқылы бағалау. Жарайсыңдар! |
Оқулық |
|
|
Сабақ соңы |
Қорытындылау.
2.Кері байланыс:
|
Оқушыларға өзін-өзі QR код арқылы бағалауды ұйымдастырады. |
Әр дұрыс жауапқа 1 балл |
|
|
|
Үй жұмысы |
Үй тапсырмасы: $ 2.4 57-беттегі ойлануға берілген сұраққа жауап беру |
Әр дұрыс жауапқа 1 балл алады |
Оқулық |
||
шағым қалдыра аласыз
















