|
Миссия |
Пайымдау |
Жаһандық азаматтық |
|
Өмір бойы білім алуға, жаһандық және сандық әлемдегі өзгерістерге дайын, адами қасиеті жоғары, зиялы және бәсекеге қабілетті тұлғаның сәтті дамуына ықпал ету. |
Өзгерістерге ашық, көшбасшылыққа дайын, өзі үшін, мемлекет пен әлем үшін жауапты мектеп қауымдастығы
|
Ғаламда әлем үшін бейбіт өмір сүру Бұл өзге халықтардың мәдениетінің, діндерінің әртүрлілігіне құрмет, инклюзияны, әлемдегі теңдік пен анти-нәсілшілдікті қолдау, табиғатқа адамгершілік көзқарас, әлемде болып жатқан нәрсені түсінуге сананың ашықтығы, өзгерістерге дайын болу, басқалардың тәжірибесін қабылдау және басқалардан үйрену қабілеті |
|
Ұзақ мерзімді жоспардың бөлімі: |
Мектеп: Талдықорған қ. ФМБ НЗМ |
||||||||||||||||||||
|
Күні:
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
||||||||||||||||||||
|
Кәсіби даму мақсаты |
|
||||||||||||||||||||
|
Сыныбы: |
Қатысқан оқушылар саны:
|
Қатыспағандар:
|
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
|
||||||||||||||||||||
|
Оқу мақсаты (оқу бағдарламасына сілтеме) |
|
||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаты
|
|
||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийлері (мысал) |
|
||||||||||||||||||||
|
Дифференциация |
|
||||||||||||||||||||
|
Тілдік міндеттер |
|
||||||||||||||||||||
|
Сабақта мектеп миссиясы мен пайымдауынның, Жаһандық азаматтықтың жүзеге асырылуы |
|
||||||||||||||||||||
|
Құндылықтарды дарыту Сыйласымдық, ашықтық, ынтымақтастық, патриотизм және жауапкершілік, еңбексүйгіштік пен шығармашылық, адалдық, отбасылық құндылықтар мен дәстүрлер, денсаулық пен амандық, жаһандық азаматтық |
|
||||||||||||||||||||
|
Пәнаралық байланыс |
|
||||||||||||||||||||
|
АКТ қолдану дағдылары |
|
||||||||||||||||||||
|
Осыған дейін меңгерілген білім |
|
||||||||||||||||||||
|
Білім алуға қолайлы жағдай туғызу, денсаулық және техника қауіпсіздігін сақтау
|
|
||||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||||||||||||||||
|
Жоспарланатын сабақ кеезеңдері |
Жоспар бойынша орындалуы тиіс іс-әрекеттер |
Дереккөздер
|
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 1-5 мин |
Цифрлық азаматтық анықтамасына сәйкес сілтемелерді көрсетіңіз
|
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 6-35 мин
|
|
|
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 36-40 мин
|
|
|
|||||||||||||||||||
|
Сабаққа рефлексия Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары жүзеге асты ма? Оқу мақсатына барлық оқушылар жете алды ма? Жоқ болса, неге? Сабақтағы саралау тиімді қолданылды ма? Сабақтың уақыт кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды және неге? |
Бұл бөлімді сабақ туралы ойлау үшін пайдаланыңыз. Сол жақ бағаннан сабақ туралы ең маңызды сұрақтарға жауап беріңіз. |
||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||
|
Жалпы баға Сәтті өткен екі нәрсені атап көрсетіңіз (сабақ беру және оқытуға қатысты)? 1:
2: Қандай екі нәрсе сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (сабақ беру және оқытуға қатысты)? 1:
2: Осы сабақ барысында сынып немесе жеке оқушылар туралы менің келесі сабағыма дайындалу үшін қажет болуы мүмкін қандай ақпарат алдым?
|
|||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ
ҚМЖ
|
Миссия |
Пайымдау |
Жаһандық азаматтық |
|
Өмір бойы білім алуға, жаһандық және сандық әлемдегі өзгерістерге дайын, адами қасиеті жоғары, зиялы және бәсекеге қабілетті тұлғаның сәтті дамуына ықпал ету. |
Өзгерістерге ашық, көшбасшылыққа дайын, өзі үшін, мемлекет пен әлем үшін жауапты мектеп қауымдастығы
|
Ғаламда әлем үшін бейбіт өмір сүру Бұл өзге халықтардың мәдениетінің, діндерінің әртүрлілігіне құрмет, инклюзияны, әлемдегі теңдік пен анти-нәсілшілдікті қолдау, табиғатқа адамгершілік көзқарас, әлемде болып жатқан нәрсені түсінуге сананың ашықтығы, өзгерістерге дайын болу, басқалардың тәжірибесін қабылдау және басқалардан үйрену қабілеті |
|
Ұзақ мерзімді жоспардың бөлімі: |
Мектеп: Талдықорған қ. ФМБ НЗМ |
||||||||||||||||||||
|
Күні:
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
||||||||||||||||||||
|
Кәсіби даму мақсаты |
|
||||||||||||||||||||
|
Сыныбы: |
Қатысқан оқушылар саны:
|
Қатыспағандар:
|
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
|
||||||||||||||||||||
|
Оқу мақсаты (оқу бағдарламасына сілтеме) |
|
||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаты
|
|
||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийлері (мысал) |
|
||||||||||||||||||||
|
Дифференциация |
|
||||||||||||||||||||
|
Тілдік міндеттер |
|
||||||||||||||||||||
|
Сабақта мектеп миссиясы мен пайымдауынның, Жаһандық азаматтықтың жүзеге асырылуы |
|
||||||||||||||||||||
|
Құндылықтарды дарыту Сыйласымдық, ашықтық, ынтымақтастық, патриотизм және жауапкершілік, еңбексүйгіштік пен шығармашылық, адалдық, отбасылық құндылықтар мен дәстүрлер, денсаулық пен амандық, жаһандық азаматтық |
|
||||||||||||||||||||
|
Пәнаралық байланыс |
|
||||||||||||||||||||
|
АКТ қолдану дағдылары |
|
||||||||||||||||||||
|
Осыған дейін меңгерілген білім |
|
||||||||||||||||||||
|
Білім алуға қолайлы жағдай туғызу, денсаулық және техника қауіпсіздігін сақтау
|
|
||||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||||||||||||||||
|
Жоспарланатын сабақ кеезеңдері |
Жоспар бойынша орындалуы тиіс іс-әрекеттер |
Дереккөздер
|
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 1-5 мин |
Цифрлық азаматтық анықтамасына сәйкес сілтемелерді көрсетіңіз
|
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 6-35 мин
|
|
|
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 36-40 мин
|
|
|
|||||||||||||||||||
|
Сабаққа рефлексия Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары жүзеге асты ма? Оқу мақсатына барлық оқушылар жете алды ма? Жоқ болса, неге? Сабақтағы саралау тиімді қолданылды ма? Сабақтың уақыт кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды және неге? |
Бұл бөлімді сабақ туралы ойлау үшін пайдаланыңыз. Сол жақ бағаннан сабақ туралы ең маңызды сұрақтарға жауап беріңіз. |
||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||
|
Жалпы баға Сәтті өткен екі нәрсені атап көрсетіңіз (сабақ беру және оқытуға қатысты)? 1:
2: Қандай екі нәрсе сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (сабақ беру және оқытуға қатысты)? 1:
2: Осы сабақ барысында сынып немесе жеке оқушылар туралы менің келесі сабағыма дайындалу үшін қажет болуы мүмкін қандай ақпарат алдым?
|
|||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз













