Тексерілді:
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
3D - жобалау |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Г.Бейсеева |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып:11 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
3D-панорама және виртуалды тур |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.4.1.2 Виртуалды және кеңейтілген шындықтың психикалық және физикалық денсаулыққа әсері туралы айту; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
|
Құндылықтарға баулу: |
Виртуалды және кеңейтілген шындықтың психикалық және физикалық денсаулыққа әсері туралы түсіндіру |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ұйымдастыру кезеңі. 1) Сәлемдесу, оқушылардың сабаққа қатысуын түгендеу. 2) "Қуаныш шеңбері" әдісі арқылы сыныпта қолайлы психологиялық атмосфера қалыптасады. Оқушылар бір-бірімен жақсы тілектер алмасып, бүкіл сыныптың көңіл-күйін көтереді. 3) Үй тапсырмасын тексеру
Білімді өзектендіру Бұл суреттерді не біріктіреді?
– Бүгінгі сабақтың тақырыбы қандай деп ойлайсыз? - Панорама нені білдіреді? Сабақтың тақырыбын тұжырымдау және сабақтың мақсаттарын анықтау. |
Балалар сабаққа дайындалады
Сұрақтарға жауап береді |
Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай 1-10 баллдық жүйе бойынша қалыптастырушы бағалаумен бағаланады |
Презентация Оқулық Жұмыс дәптері Компьютер |
|||||||||
|
Сабақтың ортасы 35 мин |
Жұппен жұмыс жасау Оқушылар оқулықты пайдалана отырып, "3D-панорама" тақырыбы бойынша өздерінің тірек конспектін жасайды. Оқушылар жұптасып, тірек конспектілерімен алмасады және тақырыпты бірлесе отырып талдайды Сергіту сәті
Білімді бекіту. 1-тапсырма. Жеке жұмыс
3 ____________________ ____________________ ____________________ Виртуалды тур-______ _______________________________________ _______________________________________ 2-тапсырма. 3D-панораманың негізгі түрлерін сәйкес анықтамалармен байланыстыр:
3-тапсырма. Панорама жасау кезеңдерін дұрыс ретпен орналастыр:
4-тапсырма. «3D панорамалар мен виртуалды турлардың артықшылықтар мен кесшіліктері» атты шағын зерттеу жүргіз, нәтижесін презентация түрінде рәсімде.
|
Тақырып бойынша өздерінің тірек конспектін құрастырады
Көз жаттығуларын орындайды
Дескриптор: - 3D-панорама, Виртуалды тур анықтаиаларын жазады
Дескриптор: - сәйкестікті белгілейді
Дескриптор: -3D турларды қолдану салаларын жазады
Дескриптор: - презентация құрады
|
«Екі жұлдыз бір тілек» әдісі 2 балл 4 балл 2 балл 2 балл |
Презентация, оқулық Жұмыс парағы, оқулық
|
|||||||||
|
Сабақтың соңы 5 мин
|
Үй тапсырмасы: Адам қызметінің кез-келген саласын таңдап, 3D панорамасы мен виртуалды турдың мүмкіндіктерін талдап жаз
|
Үй тапсырмасын жазады.
Өз жұмыстарын бағалайды |
Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай 1-10 баллдық жүйе бойынша қалыптастырушы бағалаумен бағаланады |
Білім класс |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ.3D-панорама және виртуалды тур
ҚМЖ.3D-панорама және виртуалды тур
Тексерілді:
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
3D - жобалау |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Г.Бейсеева |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып:11 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
3D-панорама және виртуалды тур |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.4.1.2 Виртуалды және кеңейтілген шындықтың психикалық және физикалық денсаулыққа әсері туралы айту; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
|
Құндылықтарға баулу: |
Виртуалды және кеңейтілген шындықтың психикалық және физикалық денсаулыққа әсері туралы түсіндіру |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ұйымдастыру кезеңі. 1) Сәлемдесу, оқушылардың сабаққа қатысуын түгендеу. 2) "Қуаныш шеңбері" әдісі арқылы сыныпта қолайлы психологиялық атмосфера қалыптасады. Оқушылар бір-бірімен жақсы тілектер алмасып, бүкіл сыныптың көңіл-күйін көтереді. 3) Үй тапсырмасын тексеру
Білімді өзектендіру Бұл суреттерді не біріктіреді?
– Бүгінгі сабақтың тақырыбы қандай деп ойлайсыз? - Панорама нені білдіреді? Сабақтың тақырыбын тұжырымдау және сабақтың мақсаттарын анықтау. |
Балалар сабаққа дайындалады
Сұрақтарға жауап береді |
Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай 1-10 баллдық жүйе бойынша қалыптастырушы бағалаумен бағаланады |
Презентация Оқулық Жұмыс дәптері Компьютер |
|||||||||
|
Сабақтың ортасы 35 мин |
Жұппен жұмыс жасау Оқушылар оқулықты пайдалана отырып, "3D-панорама" тақырыбы бойынша өздерінің тірек конспектін жасайды. Оқушылар жұптасып, тірек конспектілерімен алмасады және тақырыпты бірлесе отырып талдайды Сергіту сәті
Білімді бекіту. 1-тапсырма. Жеке жұмыс
3 ____________________ ____________________ ____________________ Виртуалды тур-______ _______________________________________ _______________________________________ 2-тапсырма. 3D-панораманың негізгі түрлерін сәйкес анықтамалармен байланыстыр:
3-тапсырма. Панорама жасау кезеңдерін дұрыс ретпен орналастыр:
4-тапсырма. «3D панорамалар мен виртуалды турлардың артықшылықтар мен кесшіліктері» атты шағын зерттеу жүргіз, нәтижесін презентация түрінде рәсімде.
|
Тақырып бойынша өздерінің тірек конспектін құрастырады
Көз жаттығуларын орындайды
Дескриптор: - 3D-панорама, Виртуалды тур анықтаиаларын жазады
Дескриптор: - сәйкестікті белгілейді
Дескриптор: -3D турларды қолдану салаларын жазады
Дескриптор: - презентация құрады
|
«Екі жұлдыз бір тілек» әдісі 2 балл 4 балл 2 балл 2 балл |
Презентация, оқулық Жұмыс парағы, оқулық
|
|||||||||
|
Сабақтың соңы 5 мин
|
Үй тапсырмасы: Адам қызметінің кез-келген саласын таңдап, 3D панорамасы мен виртуалды турдың мүмкіндіктерін талдап жаз
|
Үй тапсырмасын жазады.
Өз жұмыстарын бағалайды |
Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай 1-10 баллдық жүйе бойынша қалыптастырушы бағалаумен бағаланады |
Білім класс |
шағым қалдыра аласыз


D-














