___________________________________________
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Кестелер (2 сабақ)
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
Веб-жобалау |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Кестелер (2 сабақ) |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.2.1 web (веб)-парақшаларды әзірлеуде HTML (аш ти эм эл)- тегтерін қолдану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
HTML тілінде кестелер жасауға арналған тегтерді біледі |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу, оқушылардың сабаққа қатысуын түгендеу. "Жақсы қасиеттерді сипаттау" Оқушылардың аты-жөні жазылған парақшалар таратылады. Оқушының аты-жөні жазылған парақша түскен оқушы оның жағымды қасиеттері туралы жазады. Ал басқа оқушылар бұл сипаттам кімге қатысты екенін табу керек. Үй тапсырмасын тексеру Өткен тақырыпты қайталау. https://wordwall.net/ru/resource/85385994
|
Балалар сабаққа дайындалады. Психологиялық тұрғыдан қолайлы атмосфера құру Сұрақтарға жауап береді |
Мақтау |
Интер белсенді тақта, презентация |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпты меңгеру. "Инсерт" әдісі. Оқушылар мәтінді арнайы белгішелермен белгілеу арқылы оқиды V—Мен мұны білемін; + — бұл мен үшін жаңа ақпарат; - — мен басқаша ойладым, бұл менің білгеніме қайшы келеді; ? — бұл маған түсініксіз, нақтылау қажет. Білімді бекіту
Сергіту сәті.
|
Оқушылар мәтінді арнайы белгішелермен белгілеу арқылы оқиды Жұмыс парағы бойынша тапсыпмаларды орындайды - кестенің суретін салады - қате жолдарды белгілейді Сергіту жаттығуларын орындайды - интерактивті тапсырманы орындайды - үлгіге сәйкес HTML-кодын құрастырады - суреттегі кестеге сәйкес HTML-кодын жазады |
ФБ |
Презентация, оқулық, жұмыс дәптерлері Жұмыс парағы, https://wordwall.net/ru/resource/58791913 |
|
Сабақтың соңы |
Үй тапсырмасы: HTML-де кестені өзгертетін атрибуттар тізімін пайдаланып кесте жасаңыз Рефлексия.
|
Ү/т жазады. Өз жұмыстарын бағалайды |
Өзін өзі бағалау |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
қмж 10 сынып 8 сабақ
қмж 10 сынып 8 сабақ
___________________________________________
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Кестелер (2 сабақ)
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
Веб-жобалау |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Кестелер (2 сабақ) |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.2.1 web (веб)-парақшаларды әзірлеуде HTML (аш ти эм эл)- тегтерін қолдану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
HTML тілінде кестелер жасауға арналған тегтерді біледі |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу, оқушылардың сабаққа қатысуын түгендеу. "Жақсы қасиеттерді сипаттау" Оқушылардың аты-жөні жазылған парақшалар таратылады. Оқушының аты-жөні жазылған парақша түскен оқушы оның жағымды қасиеттері туралы жазады. Ал басқа оқушылар бұл сипаттам кімге қатысты екенін табу керек. Үй тапсырмасын тексеру Өткен тақырыпты қайталау. https://wordwall.net/ru/resource/85385994
|
Балалар сабаққа дайындалады. Психологиялық тұрғыдан қолайлы атмосфера құру Сұрақтарға жауап береді |
Мақтау |
Интер белсенді тақта, презентация |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпты меңгеру. "Инсерт" әдісі. Оқушылар мәтінді арнайы белгішелермен белгілеу арқылы оқиды V—Мен мұны білемін; + — бұл мен үшін жаңа ақпарат; - — мен басқаша ойладым, бұл менің білгеніме қайшы келеді; ? — бұл маған түсініксіз, нақтылау қажет. Білімді бекіту
Сергіту сәті.
|
Оқушылар мәтінді арнайы белгішелермен белгілеу арқылы оқиды Жұмыс парағы бойынша тапсыпмаларды орындайды - кестенің суретін салады - қате жолдарды белгілейді Сергіту жаттығуларын орындайды - интерактивті тапсырманы орындайды - үлгіге сәйкес HTML-кодын құрастырады - суреттегі кестеге сәйкес HTML-кодын жазады |
ФБ |
Презентация, оқулық, жұмыс дәптерлері Жұмыс парағы, https://wordwall.net/ru/resource/58791913 |
|
Сабақтың соңы |
Үй тапсырмасы: HTML-де кестені өзгертетін атрибуттар тізімін пайдаланып кесте жасаңыз Рефлексия.
|
Ү/т жазады. Өз жұмыстарын бағалайды |
Өзін өзі бағалау |
|
шағым қалдыра аласыз


















