|
Білім беру ұйымының атауы |
DAMU School |
||||||
|
Пәні: |
Математика |
||||||
|
Бөлім: |
Көбейту мен бөлу.Есептер |
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Жунисова Г.А. |
||||||
|
Күні: |
04.02.2025 |
||||||
|
Сынып: 2 «А» |
Қатысушылар саны: 12 |
Қатыспағандар саны:1 |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№79 сабақ. 3-ке көбейту кестесі |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.2.4. 2.3.4.5 cандарына кобейту кестесін құру,бөлу,колдану 2.1.1.5.50-ге дейін 3,4,5-тен топтап тура және кері санау,жұп/тақ сандарды ажыратузаттар тобын 6,7,8,9-дан тең бөліктерге бөлуді көрсету |
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Санды 3-ке көбейту кестесін құру және оны қолдануды үйренесің |
||||||
|
Құндылықтар |
Ай құндылығы: Заң және тәртіп. Апталық дәйек сөз: «Тәртіпсіз ел болмайды» |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
БІЛУ 5 мин 9:35-9:40
1 мин
ТҮСІНУ 5 мин 9:40-9:45
ҚОЛДАНУ 5 мин 9:46-9:51
2 мин 9:51-9:53
ТАЛДАУ 10 мин 9:55-10:05
ЖИНАҚТАУ 5 мин 10:05-10:10
БАҒАЛАУ 5 мин 10:10-10:15
|
Алдыңғы сабақ Өткен тақырыпты пысықтау Ойынды интерактивті тақтадан қосып беру. Суретпен жұмыс
Сабақтың мақсаты мен бүгінгі сабақта орындалатын тапсырмалар хабарланады.
Жаңа тақырып 1және 3-есептер кіріктірілген. Санды 3-ке көбейту кестесін құру
Көп сатылы тапсырма ұсынылады, таныстырылады. 2-есеп
Сергіту сәті 10-есеп
Үлгі бойынша түсіндіріледі. 4-есеп
Топтық жұмыс Есепті шығар 5-есеп
6 және 7-есептер кіріктірілген
Асық шиіріп ,жатыс түрлерін атап үйрену
Үй тапсырмасы: №8,9 33-бет
Кері байланыс
Жалпы жинаған баллдары бойынша kundelik.kz бағаларын қою.
|
Оқушылар зейіні шоғырланады. «Пазл» ойыны Қазақтың ұлттық ойындарын айтады.
Кестені толтырады
1. Көбейтіндінің моделін жасайды. 2.Көбейтіндіні қосындыға түрлендіріреді. 3.Көбейтіндіні сандық сәуледе көрсетеді. 4.Көбейтіндіні кері амалмен тексер
0-ден бастап 3 сан қоса отырып,сөз құрастырады.
Мысалдарды үлгі бойынша тақтаға шығарады.
Топта есепті талдайды,тақтаға жазады.
QR бойынша телефонмен тест тапсырады.
Асықты шиіреді,жатыс түрін атайды.
Үй тапсырмасын белгілеп алады. Әр тапсырманы орындау барысында асықтар жинайды. Жинаған асық санына қарай стикерге атын жазып,тақтаға жапсырады. |
Жарайсың!
1балл-1 асық алады.
Санды 3-ке көбейту кестесін құрады-2 балл
Дескриптор: Көбейтіндіні түрлендіріп жазады. 4 балл
Дескриптор: Мысалдарды шығарады.2 балл
Дескриптор: Есептің шешуі мен жауабын жазады. 2 балл
Программада нәтижелері шығады.
Алшы- 10-9 балл Тәуке- 8-7 балл Бүк- 6-5 балл Шік- 4 балл,одан төмен
|
Слайд №1
https://learningapps.org/watch?v=pemwv2m8325
Слайд №2,3,4 https://mathsbot.com/manipulatives/blocks
Слайд №5
Слайд №6
Слайд №7 https://mathsbot.com/manipulatives/blocks
Слайд №8
Слайд №9 https://b.socrative.com/teacher/#import-quiz/45775131
Слайд №10
|
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ 3-ке көбейту кестесі 79-сабақ 2-сынып
ҚМЖ 3-ке көбейту кестесі 79-сабақ 2-сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
DAMU School |
||||||
|
Пәні: |
Математика |
||||||
|
Бөлім: |
Көбейту мен бөлу.Есептер |
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Жунисова Г.А. |
||||||
|
Күні: |
04.02.2025 |
||||||
|
Сынып: 2 «А» |
Қатысушылар саны: 12 |
Қатыспағандар саны:1 |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№79 сабақ. 3-ке көбейту кестесі |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.2.4. 2.3.4.5 cандарына кобейту кестесін құру,бөлу,колдану 2.1.1.5.50-ге дейін 3,4,5-тен топтап тура және кері санау,жұп/тақ сандарды ажыратузаттар тобын 6,7,8,9-дан тең бөліктерге бөлуді көрсету |
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Санды 3-ке көбейту кестесін құру және оны қолдануды үйренесің |
||||||
|
Құндылықтар |
Ай құндылығы: Заң және тәртіп. Апталық дәйек сөз: «Тәртіпсіз ел болмайды» |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
БІЛУ 5 мин 9:35-9:40
1 мин
ТҮСІНУ 5 мин 9:40-9:45
ҚОЛДАНУ 5 мин 9:46-9:51
2 мин 9:51-9:53
ТАЛДАУ 10 мин 9:55-10:05
ЖИНАҚТАУ 5 мин 10:05-10:10
БАҒАЛАУ 5 мин 10:10-10:15
|
Алдыңғы сабақ Өткен тақырыпты пысықтау Ойынды интерактивті тақтадан қосып беру. Суретпен жұмыс
Сабақтың мақсаты мен бүгінгі сабақта орындалатын тапсырмалар хабарланады.
Жаңа тақырып 1және 3-есептер кіріктірілген. Санды 3-ке көбейту кестесін құру
Көп сатылы тапсырма ұсынылады, таныстырылады. 2-есеп
Сергіту сәті 10-есеп
Үлгі бойынша түсіндіріледі. 4-есеп
Топтық жұмыс Есепті шығар 5-есеп
6 және 7-есептер кіріктірілген
Асық шиіріп ,жатыс түрлерін атап үйрену
Үй тапсырмасы: №8,9 33-бет
Кері байланыс
Жалпы жинаған баллдары бойынша kundelik.kz бағаларын қою.
|
Оқушылар зейіні шоғырланады. «Пазл» ойыны Қазақтың ұлттық ойындарын айтады.
Кестені толтырады
1. Көбейтіндінің моделін жасайды. 2.Көбейтіндіні қосындыға түрлендіріреді. 3.Көбейтіндіні сандық сәуледе көрсетеді. 4.Көбейтіндіні кері амалмен тексер
0-ден бастап 3 сан қоса отырып,сөз құрастырады.
Мысалдарды үлгі бойынша тақтаға шығарады.
Топта есепті талдайды,тақтаға жазады.
QR бойынша телефонмен тест тапсырады.
Асықты шиіреді,жатыс түрін атайды.
Үй тапсырмасын белгілеп алады. Әр тапсырманы орындау барысында асықтар жинайды. Жинаған асық санына қарай стикерге атын жазып,тақтаға жапсырады. |
Жарайсың!
1балл-1 асық алады.
Санды 3-ке көбейту кестесін құрады-2 балл
Дескриптор: Көбейтіндіні түрлендіріп жазады. 4 балл
Дескриптор: Мысалдарды шығарады.2 балл
Дескриптор: Есептің шешуі мен жауабын жазады. 2 балл
Программада нәтижелері шығады.
Алшы- 10-9 балл Тәуке- 8-7 балл Бүк- 6-5 балл Шік- 4 балл,одан төмен
|
Слайд №1
https://learningapps.org/watch?v=pemwv2m8325
Слайд №2,3,4 https://mathsbot.com/manipulatives/blocks
Слайд №5
Слайд №6
Слайд №7 https://mathsbot.com/manipulatives/blocks
Слайд №8
Слайд №9 https://b.socrative.com/teacher/#import-quiz/45775131
Слайд №10
|
|
||
шағым қалдыра аласыз























