|
Бөлім атауы: Адамның сырт келбеті мен мінезі |
Мектеп: |
||||||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
||||||||||||
|
Сынып: 5-сынып |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағандар: |
|||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Татулықтың маңызы. Жіктелетін және жіктелмейтін зат есімдер. БЖБ № 6 |
||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.3.5.1. Оқылым және тыңдалым материалдары бойынша негізгі ақпараттарды сақтай отырып, жинақы мәтін жазу. |
||||||||||||
|
Сабақтың мақсаттары |
Оқылым және тыңдалым материалдары бойынша негізгі ақпараттарды сақтай отырып, жинақы мәтін жазу. |
||||||||||||
|
Жоспар |
|||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||||||||
|
Сабақтың басы |
І. Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу, сабаққа дайындық. Қызығушылықты ояту
6-тапсырма. № 42-аудионы тыңдаңдар. А. Өлең мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беріңдер.
Дескриптор:
ҚБ Сабақтың мақсаттары мен бағалау критетийлерімен танысу. |
Оқушылардың сабаққа дайындығы тексеріліп, назары сабаққа аударылады. Тірек сөздерге байланысты мақал-мәтелдер анықтайды, мазмұнын ашады. Жаңа сабақтың тақырыбын анықтайды. Тыңдалым мәтіні бойынша сұрақтарға жауап береді; Сұрақтарға байланысты өз пікірін білдіреді; Айтылған пікірлерге байланысты қорытынды шығарады. |
Қалыптастырушы бағалау «5» - 9-10 ұпай; «4» - 7-8 ұпай; «3» - 5-6 ұпай. |
5-сынып «Қазақ тілі» оқулығы Мақал- мәтелдер |
|
||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Мағынаны тану
Тапсырма. Берілген түпнұсқа мәтінді мұқият оқып шығыңыз. Кестенің екінші бағанына негізгі ақпаратты сақтай отырып, жинақы мәтін жазыңыз. Жинақы мәтін жазуда зат есімнің жалғауларын қолданыңдар.
«Автор орындығында» өз мәтіндерін оқиды.
Сабақ соңында бөлім бойынша жиынтық бағалау тапсырмасын орындайды. БЖБ № 6 |
Берілген түпнұсқа мәтінді мұқият оқып шығып, кестенің екінші бағанына негізгі ақпаратты сақтай отырып, жинақы мәтін жазады. Жинақы мәтін жазуда зат есімнің жалғауларын қолданады. .
Сабақ соңында бөлім бойынша жиынтық бағалау тапсырмасын орындайды. БЖБ № 6 |
Қалыптастырушы бағалау «5» - 9-10 ұпай; «4» - 7-8 ұпай; «3» - 5-6 ұпай.
Қалыптастырушы бағалау «5» - 9-10 ұпай; «4» - 7-8 ұпай; «3» - 5-6 ұпай.
|
Тапсырма қағаздары
|
|
||||||||
|
Сабақтың соңы Үй тапсырмасы: 168-бет Ә және Б тапсырмасы.
|
Кері байланыс.
|
|
|
||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ 5-сынып. Татулықтың маңызы. Жіктелетін және жіктелмейтін зат есімдер. БЖБ № 6
ҚМЖ 5-сынып. Татулықтың маңызы. Жіктелетін және жіктелмейтін зат есімдер. БЖБ № 6
|
Бөлім атауы: Адамның сырт келбеті мен мінезі |
Мектеп: |
||||||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
||||||||||||
|
Сынып: 5-сынып |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағандар: |
|||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Татулықтың маңызы. Жіктелетін және жіктелмейтін зат есімдер. БЖБ № 6 |
||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.3.5.1. Оқылым және тыңдалым материалдары бойынша негізгі ақпараттарды сақтай отырып, жинақы мәтін жазу. |
||||||||||||
|
Сабақтың мақсаттары |
Оқылым және тыңдалым материалдары бойынша негізгі ақпараттарды сақтай отырып, жинақы мәтін жазу. |
||||||||||||
|
Жоспар |
|||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||||||||
|
Сабақтың басы |
І. Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу, сабаққа дайындық. Қызығушылықты ояту
6-тапсырма. № 42-аудионы тыңдаңдар. А. Өлең мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беріңдер.
Дескриптор:
ҚБ Сабақтың мақсаттары мен бағалау критетийлерімен танысу. |
Оқушылардың сабаққа дайындығы тексеріліп, назары сабаққа аударылады. Тірек сөздерге байланысты мақал-мәтелдер анықтайды, мазмұнын ашады. Жаңа сабақтың тақырыбын анықтайды. Тыңдалым мәтіні бойынша сұрақтарға жауап береді; Сұрақтарға байланысты өз пікірін білдіреді; Айтылған пікірлерге байланысты қорытынды шығарады. |
Қалыптастырушы бағалау «5» - 9-10 ұпай; «4» - 7-8 ұпай; «3» - 5-6 ұпай. |
5-сынып «Қазақ тілі» оқулығы Мақал- мәтелдер |
|
||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Мағынаны тану
Тапсырма. Берілген түпнұсқа мәтінді мұқият оқып шығыңыз. Кестенің екінші бағанына негізгі ақпаратты сақтай отырып, жинақы мәтін жазыңыз. Жинақы мәтін жазуда зат есімнің жалғауларын қолданыңдар.
«Автор орындығында» өз мәтіндерін оқиды.
Сабақ соңында бөлім бойынша жиынтық бағалау тапсырмасын орындайды. БЖБ № 6 |
Берілген түпнұсқа мәтінді мұқият оқып шығып, кестенің екінші бағанына негізгі ақпаратты сақтай отырып, жинақы мәтін жазады. Жинақы мәтін жазуда зат есімнің жалғауларын қолданады. .
Сабақ соңында бөлім бойынша жиынтық бағалау тапсырмасын орындайды. БЖБ № 6 |
Қалыптастырушы бағалау «5» - 9-10 ұпай; «4» - 7-8 ұпай; «3» - 5-6 ұпай.
Қалыптастырушы бағалау «5» - 9-10 ұпай; «4» - 7-8 ұпай; «3» - 5-6 ұпай.
|
Тапсырма қағаздары
|
|
||||||||
|
Сабақтың соңы Үй тапсырмасы: 168-бет Ә және Б тапсырмасы.
|
Кері байланыс.
|
|
|
||||||||||
шағым қалдыра аласыз
















