|
Бөлім: |
ІІІ БӨЛІМ PYTHON тілінде программалау |
|||||
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
|
|||||
|
Күні: |
|
|
|
|
|
|
|
Сынып: |
|
|
|
|
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
§22 .Сызықтық алгоритмдерді программалау |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.2.1 Python тіліндегі сызықтық алгоритмдерді жазу; |
|||||
|
Сабақтың мақсаттары |
Python тілінде сызықтық алгоритмдерді программалауды танысады. Математикалық өрнектерді Python тілінде түрлендіреді. Python тілінде сызықтық алгоритмдерді программалайды. |
|||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі: Оқушылармен амандасу, түгелдеу. «Ой қозғау» әдісі сұрақтарға жауап https://wordwall.net/ru/resource/29297042
Дескриптор: -Жаңа сабақ бойынша сұрақтарға жауап береді ҚБ: стикер /1 балл/ |
Оқушылар берілген сұрақтарға өз ойларын білдіреді. |
Мадақтау сөздері |
|
|
Жоба құру |
https://www.youtube.com/watch?v=6m_AgHzoYoo
https://lms.topiq.kz/library/work/5243181003833344?page=22
|
Python тіліндегі сызықтық алгоритмдерді жазады |
|
https://lms.topiq.kz/library/work/5243181003833344?page=21 |
|
Ортасы |
1-тапсырма.Сұрақтарға жауап бер https://wordwall.net/ru/resource/28456486
Дескриптор: -Python тілінде программа кодының ретін біледі ҚБ: стикер /1 балл/ 1-тапсырма.Операторларды сәйкестендір https://wordwall.net/ru/resource/23623855
Дескриптор: -Python тілінде операторларды біледі ҚБ: стикер /1 балл/ 3-тапсырма. Операторларды сәйкестендір https://www.liveworksheets.com/mt2977557tq
Дескриптор: - Операторларды сәйкестендіреді ҚБ: стикер /1 балл/ 4-тапсырма.Жеке жұмыс. Математикалық өрнектерді сәйкестендір https://www.liveworksheets.com/oh1546574au
Дескриптор: -Программа кодының нәтижесін анықтай алады. ҚБ: стикер /1 балл/ 5-тапсырма.Берілген программа қатесін табады https://www.liveworksheets.com/cj2895161tk
Дескриптор: - Берілген программа қатесін табады ҚБ: Әр жауапқа 1 балл |
Python программасы бойынша сұрақтарға жауап береді Python тіліндегі арифметикалық амалдарға түрлендіреді Операторларды сәйкестендіреді Python тілінде өрнектерді сәйкестендіреді - Берілген программа қатесін табады |
стикер /1 балл/ Әр жауапқа 1 балл стикер /1 балл/ стикер /1 балл/ Әр жауапқа 1 балл |
https://wordwall.net/ru/resource/28456486 https://wordwall.net/ru/resource/23623855 Компьютер https://www.liveworksheets.com/mt2977557tq Оқулық |
|
Бекіту |
Кері байланыс:
|
Оқушылар сұраққа ауызша жауап береді. |
Мадақтау сөздері арқылы бағалаймын |
Сұрақтар, мадақтау сөздері: «Жарайсың!», «Тамаша!», «Жақсы!», «Талпын!». |
|
Үй тапсырмасы |
§22 |
Оқушылар дәптерлеріне жазып алады. |
|
Дәптер |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ 6кл Сызықтық алгоритмдерді программалау 8775 672 02 98 ватсап 300 тг
ҚМЖ 6кл Сызықтық алгоритмдерді программалау 8775 672 02 98 ватсап 300 тг
|
Бөлім: |
ІІІ БӨЛІМ PYTHON тілінде программалау |
|||||
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
|
|||||
|
Күні: |
|
|
|
|
|
|
|
Сынып: |
|
|
|
|
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
§22 .Сызықтық алгоритмдерді программалау |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.2.1 Python тіліндегі сызықтық алгоритмдерді жазу; |
|||||
|
Сабақтың мақсаттары |
Python тілінде сызықтық алгоритмдерді программалауды танысады. Математикалық өрнектерді Python тілінде түрлендіреді. Python тілінде сызықтық алгоритмдерді программалайды. |
|||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі: Оқушылармен амандасу, түгелдеу. «Ой қозғау» әдісі сұрақтарға жауап https://wordwall.net/ru/resource/29297042
Дескриптор: -Жаңа сабақ бойынша сұрақтарға жауап береді ҚБ: стикер /1 балл/ |
Оқушылар берілген сұрақтарға өз ойларын білдіреді. |
Мадақтау сөздері |
|
|
Жоба құру |
https://www.youtube.com/watch?v=6m_AgHzoYoo
https://lms.topiq.kz/library/work/5243181003833344?page=22
|
Python тіліндегі сызықтық алгоритмдерді жазады |
|
https://lms.topiq.kz/library/work/5243181003833344?page=21 |
|
Ортасы |
1-тапсырма.Сұрақтарға жауап бер https://wordwall.net/ru/resource/28456486
Дескриптор: -Python тілінде программа кодының ретін біледі ҚБ: стикер /1 балл/ 1-тапсырма.Операторларды сәйкестендір https://wordwall.net/ru/resource/23623855
Дескриптор: -Python тілінде операторларды біледі ҚБ: стикер /1 балл/ 3-тапсырма. Операторларды сәйкестендір https://www.liveworksheets.com/mt2977557tq
Дескриптор: - Операторларды сәйкестендіреді ҚБ: стикер /1 балл/ 4-тапсырма.Жеке жұмыс. Математикалық өрнектерді сәйкестендір https://www.liveworksheets.com/oh1546574au
Дескриптор: -Программа кодының нәтижесін анықтай алады. ҚБ: стикер /1 балл/ 5-тапсырма.Берілген программа қатесін табады https://www.liveworksheets.com/cj2895161tk
Дескриптор: - Берілген программа қатесін табады ҚБ: Әр жауапқа 1 балл |
Python программасы бойынша сұрақтарға жауап береді Python тіліндегі арифметикалық амалдарға түрлендіреді Операторларды сәйкестендіреді Python тілінде өрнектерді сәйкестендіреді - Берілген программа қатесін табады |
стикер /1 балл/ Әр жауапқа 1 балл стикер /1 балл/ стикер /1 балл/ Әр жауапқа 1 балл |
https://wordwall.net/ru/resource/28456486 https://wordwall.net/ru/resource/23623855 Компьютер https://www.liveworksheets.com/mt2977557tq Оқулық |
|
Бекіту |
Кері байланыс:
|
Оқушылар сұраққа ауызша жауап береді. |
Мадақтау сөздері арқылы бағалаймын |
Сұрақтар, мадақтау сөздері: «Жарайсың!», «Тамаша!», «Жақсы!», «Талпын!». |
|
Үй тапсырмасы |
§22 |
Оқушылар дәптерлеріне жазып алады. |
|
Дәптер |
шағым қалдыра аласыз























