|
Бөлімі: Тұрғын үй
|
Мектеп: |
||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
||||||
|
Класс: 8 а |
Оқушының аты-жөні: |
|
|||||
|
Сабақ тақырыбы |
Отбасы құрамы. |
||||||
|
Сабақта қол жететін оқыту мақсаттары: (сілтеме оқу бағдарламасы) |
8.4.2.5 жақын туыстарды достар мен таныстардан ажырата білу |
||||||
|
Сабақ мақсаты:
|
Жақын туыстарды достар мен таныстардан ажырата білуді үйрету. Отбасы мүшелерін, үлкен-кішісіне қамқорлық жасауды білу. Үлкенге құрмет, кішіге ізет көрсетуге тәрбиелеу. |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
сабақтың кезеңдері |
Педагог іс-әрекеттері |
Оқушы әрекеті |
бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы |
Сәлемдесу. Психологиялық сәт. Оқушының көңіл-күйін сұрау,көңіл-күйін көтеру. Оқушымен отбасы мүшелері туралы әңгімелесу. Өз отбасы мүшелерімен таныстыруды сұрану. |
Сәлемдеседі. Сұрақ-жауап алмасу. Оқушы тыңдайды,бақылайды,өз ойын айтады. |
Өзін-өзі бағалау |
Отбасы альбомы, суреттері |
|||
|
Сабақтың ортасы
|
Оқушыға отбасы үлкендері,ата-апа,әкесі,анасы,бауырлары туралы,олармен қарым-қатынастары туралы әңгімелеу. Оқушыға жақын туыстар мен отбасы мүшелерінің туыстық қатынастары туралы мағлұмат беру. |
Оқушы өз отбасы мүшелері, олардың жақындықтары туралы айтып беруге тырысады. |
Білу Өз отбасы мүшелерін, жақын туыстарын ажырата білу. Түсіну Отбасы,туыстары, жақындықтары туралы білу. Қолдану 3.Практикалық жұмыс: Отбасы мүшелері, жақын туыстарын құрметтей білу. Анализ Өз жұмысына анализ жасап үйрену. Бағалау 5. Өзінің жұмысын аяқталу үлгісін болжау . |
Бөлме жинауға қажетті құралдар суреті |
|||
|
Сабақтың соңы |
Сабақ соңында оқушымен қорытынды рефлекция жүргізу: - Сен бүгін нені білдің? - Жақын туыстарыңды ата? -Бауырлар деген кімдер? |
Оқушы сұрақтарға жауап беруге тырысады. |
|
стикер |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ әлеуметтік тұрмыстық бағдарлау
ҚМЖ әлеуметтік тұрмыстық бағдарлау
|
Бөлімі: Тұрғын үй
|
Мектеп: |
||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
||||||
|
Класс: 8 а |
Оқушының аты-жөні: |
|
|||||
|
Сабақ тақырыбы |
Отбасы құрамы. |
||||||
|
Сабақта қол жететін оқыту мақсаттары: (сілтеме оқу бағдарламасы) |
8.4.2.5 жақын туыстарды достар мен таныстардан ажырата білу |
||||||
|
Сабақ мақсаты:
|
Жақын туыстарды достар мен таныстардан ажырата білуді үйрету. Отбасы мүшелерін, үлкен-кішісіне қамқорлық жасауды білу. Үлкенге құрмет, кішіге ізет көрсетуге тәрбиелеу. |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
сабақтың кезеңдері |
Педагог іс-әрекеттері |
Оқушы әрекеті |
бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы |
Сәлемдесу. Психологиялық сәт. Оқушының көңіл-күйін сұрау,көңіл-күйін көтеру. Оқушымен отбасы мүшелері туралы әңгімелесу. Өз отбасы мүшелерімен таныстыруды сұрану. |
Сәлемдеседі. Сұрақ-жауап алмасу. Оқушы тыңдайды,бақылайды,өз ойын айтады. |
Өзін-өзі бағалау |
Отбасы альбомы, суреттері |
|||
|
Сабақтың ортасы
|
Оқушыға отбасы үлкендері,ата-апа,әкесі,анасы,бауырлары туралы,олармен қарым-қатынастары туралы әңгімелеу. Оқушыға жақын туыстар мен отбасы мүшелерінің туыстық қатынастары туралы мағлұмат беру. |
Оқушы өз отбасы мүшелері, олардың жақындықтары туралы айтып беруге тырысады. |
Білу Өз отбасы мүшелерін, жақын туыстарын ажырата білу. Түсіну Отбасы,туыстары, жақындықтары туралы білу. Қолдану 3.Практикалық жұмыс: Отбасы мүшелері, жақын туыстарын құрметтей білу. Анализ Өз жұмысына анализ жасап үйрену. Бағалау 5. Өзінің жұмысын аяқталу үлгісін болжау . |
Бөлме жинауға қажетті құралдар суреті |
|||
|
Сабақтың соңы |
Сабақ соңында оқушымен қорытынды рефлекция жүргізу: - Сен бүгін нені білдің? - Жақын туыстарыңды ата? -Бауырлар деген кімдер? |
Оқушы сұрақтарға жауап беруге тырысады. |
|
стикер |
|||
шағым қалдыра аласыз













