|
Бөлімі: Тұрғын үй
|
Мектеп: |
||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
||||||
|
Класс: 8 а |
Оқушының аты-жөні: |
|
|||||
|
Сабақ тақырыбы |
Тұрғын үйді жинау. |
||||||
|
Сабақта қол жететін оқыту мақсаттары: (сілтеме оқу бағдарламасы) |
8.4.1.3 пәтерді (үйді) күнделікті, апталық, маусымдық тазалауды жүзеге асыру;
|
||||||
|
Сабақ мақсаты:
|
Пәтерді, үйді күнделікті, апталық, маусымдық тазалау жұмыстарын білу. |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
сабақтың кезеңдері |
Педагог іс-әрекеттері |
Оқушы әрекеті |
бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы |
Сәлемдесу. Психологиялық сәт. Оқушының көңіл-күйін сұрау,көңіл-күйін көтеру. Оқушымен үй, бөлме ,тазалық туралы әңгімелесу. Үйдің құрылысы,ішкі жиhаздары туралы, оның орналасуы әңгімелеу. Үй жабдығы, бұйымдардың қолданысы туралы түсіндіру. |
Сәлемдеседі. Сұрақ-жауап алмасу. |
Өзін-өзі бағалау |
Түрлі суреттер |
|||
|
Сабақтың ортасы
|
Оқушыға тұғын үй түрлерінен иллюстрация жасау.Көп қабатты үйлерді көрсету.Өзінің қандай үйде тұратынын сұрау? Үй жиhаздарын атап көрсету,қай жерде тұрғанын,не үшін қолданатынын сұрау.Үйді жинау кезеңдеріне технологиялық карта құрастыруға нұсқаулық беру. Оқушыға бөлмені жинау әдісін ретімен айту,жинауға қандай құралдар керектігін айту, түсіндіру. |
Оқушы тыңдайды,бақылайды,өз Ойын айтады.
Оқушы бөлме заттарын атайды.Бөлмені жинау әдістеріне технологиялық карта құрастыруға тырысады. Бөлмені жинау құралдарын топтастырады. |
Білу Тұрғын үйді тазалау түрлері. Түсіну Тұрғын үйді жинау әдістерін білу. Қолдану 3.Практикалық жұмыс: Бөлмені жинау технологиялық картасын әзірлеу,қажетті құралдарды топтастыру. Анализ Өз жұмысына анализ жасап үйрену. Бағалау 5. Өзінің жұмысын аяқталу үлгісін болжау . |
Қарындаш, дәптер,қаламсап. |
|||
|
Сабақтың соңы |
Сабақ соңында оқушымен қорытынды рефлекция жүргізу: - Сен бүгін нені білдің? - Үйді жинаудың қандай кезеңдері бар? - Үйді жинау кезінде біз қандай заттарды қолданамыз? |
Оқушы сұрақтарға жауап беруге тырысады.
|
|
стикер |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ әлеуметтік тұрмыстық бағдарлау пәнінен үйден оқыту
ҚМЖ әлеуметтік тұрмыстық бағдарлау пәнінен үйден оқыту
|
Бөлімі: Тұрғын үй
|
Мектеп: |
||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
||||||
|
Класс: 8 а |
Оқушының аты-жөні: |
|
|||||
|
Сабақ тақырыбы |
Тұрғын үйді жинау. |
||||||
|
Сабақта қол жететін оқыту мақсаттары: (сілтеме оқу бағдарламасы) |
8.4.1.3 пәтерді (үйді) күнделікті, апталық, маусымдық тазалауды жүзеге асыру;
|
||||||
|
Сабақ мақсаты:
|
Пәтерді, үйді күнделікті, апталық, маусымдық тазалау жұмыстарын білу. |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
сабақтың кезеңдері |
Педагог іс-әрекеттері |
Оқушы әрекеті |
бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы |
Сәлемдесу. Психологиялық сәт. Оқушының көңіл-күйін сұрау,көңіл-күйін көтеру. Оқушымен үй, бөлме ,тазалық туралы әңгімелесу. Үйдің құрылысы,ішкі жиhаздары туралы, оның орналасуы әңгімелеу. Үй жабдығы, бұйымдардың қолданысы туралы түсіндіру. |
Сәлемдеседі. Сұрақ-жауап алмасу. |
Өзін-өзі бағалау |
Түрлі суреттер |
|||
|
Сабақтың ортасы
|
Оқушыға тұғын үй түрлерінен иллюстрация жасау.Көп қабатты үйлерді көрсету.Өзінің қандай үйде тұратынын сұрау? Үй жиhаздарын атап көрсету,қай жерде тұрғанын,не үшін қолданатынын сұрау.Үйді жинау кезеңдеріне технологиялық карта құрастыруға нұсқаулық беру. Оқушыға бөлмені жинау әдісін ретімен айту,жинауға қандай құралдар керектігін айту, түсіндіру. |
Оқушы тыңдайды,бақылайды,өз Ойын айтады.
Оқушы бөлме заттарын атайды.Бөлмені жинау әдістеріне технологиялық карта құрастыруға тырысады. Бөлмені жинау құралдарын топтастырады. |
Білу Тұрғын үйді тазалау түрлері. Түсіну Тұрғын үйді жинау әдістерін білу. Қолдану 3.Практикалық жұмыс: Бөлмені жинау технологиялық картасын әзірлеу,қажетті құралдарды топтастыру. Анализ Өз жұмысына анализ жасап үйрену. Бағалау 5. Өзінің жұмысын аяқталу үлгісін болжау . |
Қарындаш, дәптер,қаламсап. |
|||
|
Сабақтың соңы |
Сабақ соңында оқушымен қорытынды рефлекция жүргізу: - Сен бүгін нені білдің? - Үйді жинаудың қандай кезеңдері бар? - Үйді жинау кезінде біз қандай заттарды қолданамыз? |
Оқушы сұрақтарға жауап беруге тырысады.
|
|
стикер |
|||
шағым қалдыра аласыз













