ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР
|
Бөлім:7 |
Денсаулық- зор байлық |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Ең үлкен байлық |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.3.1.1 - мәтіндегі негізгі ақпаратты анықтау 5.2.4.1 - шағын көлемді мәтіндердің мазмұнына жоспар құру, соған сүйеніп баяндау |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
|
Бағалау критерийлері |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1. Оқушылармен амандасу. 2. Сыныпта жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру. |
Мұғаліммен амандасып, сабаққа дайындылығын көрсетеді. Зейінді, жадыны арттыру мақсатында нейрогимнастика тапсырмасын орындайды. |
Көңіл – күй смайликтері |
Стикер com/shorts/iv58yh_QopE |
|
Үй тапсырмасын тексеру. Өткен сабақты пысықтау мақсатында оқушылармен «Ыстық орындық» тәсілі бойынша сыныпқа сұрақтар қоямын. |
Ыстық орындықтың суреті түскен оқушы орындыққа отырып, берілген уақыт ішінде өткен тақырыпқа қатысты бірнеше сұраққа жауап береді. |
Қолшапалақ арқылы бір-бірін бағалау. |
Жиһаздардың суреттері Слайд 1 |
|
|
Анықталған олқылықтарды жою мақсатында жіктік жалғауды қайталау. |
Парақшадағы тапсырманы орындайды Мен көгөніс жей... Сен дәрумен іше... Ол жеміс жей... |
«1- 10 дейін» әдісі арқылы бағалайды
|
Слайд 2 |
|
|
Сабақтың тақырыбын ашып, мақсатын түсіндіру.
|
Оқушылар сұрақтарға жауап беру арқылы сабақтың тақырыбын анықтайды. |
«Қолшапалақ» әдісі арқылы бағалайды |
Слайд 3 |
|
|
Сөздікпен жұмыс |
Жаңа сөздер
айдары Күш- қуат-сила Айырбастау-разменять Зарлау – рыдать, горько плакать Тас қасаушы – каменщик |
Сөздік дәптерлеріне жазып алады. Сөздерді тыңдайды, қайталайды, сөз тіркесін құрайды |
« |
Сөздік дәптері Слайд 4 |
|
Сабақтың ортасы |
Рухани байлық пен материалдық байлықтың айырмашылығын түсіндіріп, 11 беттегі 3- тапсырманы ауызша орындаймыз. |
Берілген сөздерді адами, рухани, табиғи, материалдық екенін анықтайды. |
« |
|
|
Тыңдалым\Оқылым Тыңдалым материалын мұқият тыңдап, 13 беттегі 8- тапсырманы орындайды. |
Мәтін мазмұны бойынша ақпараттың дұрыстығын анықтайды |
«Қолшапалақ» әдісі арқылы бағалайды |
?v=g9BKkrvUdTw |
|
|
12 бет, 4- тапсырма. Мәтінмен жұмыс
|
Мәтінді оқып, мазмұны бойынша жоспар құрып жазады |
Бағалау дескрипторы Мәтін мазмұнын түсінеді – 1 балл; Мәтін мазмұны бойынша жоспар құрастырады – 3 балл; |
|
|
|
Жоспар бойынша және сюжеттің даму желісі бойынша иллюстрациялар салып, соған сүйеніп баяндап береді
|
сюжеттің даму желісі бойынша иллюстрациялар салса – 3 балл; Құрған жоспар бойынша баяндап береді – 3 балл. |
|
||
|
Сабақтың соңы |
Тақырыпты бекітумақсатында wordwall тапсырмасын орындаймыз |
Wordwall тапсырмасын ұялы телефондарында орындайды. |
«Бағдаршам» әдісі арқылы бағалайды |
cb/resource/70790823 |
|
Үй тапсырмасы |
"Денсаулық" сөзін септеу. 13 бет. 6- тапсырма. Ережені қайтала. |
Сабақта өткен тақырыпты қайталап, үй тапсырмасын өздігінен орындайды |
|
Оқулық Слайд 5 |
|
Рефлексия |
Сабақтың соңында кері байланыс алу |
|
Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. |
Стикер Слайд 6 |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ "Ең үлкен бақыт" 5 сынып
ҚМЖ "Ең үлкен бақыт" 5 сынып
ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР
|
Бөлім:7 |
Денсаулық- зор байлық |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Ең үлкен байлық |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.3.1.1 - мәтіндегі негізгі ақпаратты анықтау 5.2.4.1 - шағын көлемді мәтіндердің мазмұнына жоспар құру, соған сүйеніп баяндау |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
|
Бағалау критерийлері |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1. Оқушылармен амандасу. 2. Сыныпта жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру. |
Мұғаліммен амандасып, сабаққа дайындылығын көрсетеді. Зейінді, жадыны арттыру мақсатында нейрогимнастика тапсырмасын орындайды. |
Көңіл – күй смайликтері |
Стикер com/shorts/iv58yh_QopE |
|
Үй тапсырмасын тексеру. Өткен сабақты пысықтау мақсатында оқушылармен «Ыстық орындық» тәсілі бойынша сыныпқа сұрақтар қоямын. |
Ыстық орындықтың суреті түскен оқушы орындыққа отырып, берілген уақыт ішінде өткен тақырыпқа қатысты бірнеше сұраққа жауап береді. |
Қолшапалақ арқылы бір-бірін бағалау. |
Жиһаздардың суреттері Слайд 1 |
|
|
Анықталған олқылықтарды жою мақсатында жіктік жалғауды қайталау. |
Парақшадағы тапсырманы орындайды Мен көгөніс жей... Сен дәрумен іше... Ол жеміс жей... |
«1- 10 дейін» әдісі арқылы бағалайды
|
Слайд 2 |
|
|
Сабақтың тақырыбын ашып, мақсатын түсіндіру.
|
Оқушылар сұрақтарға жауап беру арқылы сабақтың тақырыбын анықтайды. |
«Қолшапалақ» әдісі арқылы бағалайды |
Слайд 3 |
|
|
Сөздікпен жұмыс |
Жаңа сөздер
айдары Күш- қуат-сила Айырбастау-разменять Зарлау – рыдать, горько плакать Тас қасаушы – каменщик |
Сөздік дәптерлеріне жазып алады. Сөздерді тыңдайды, қайталайды, сөз тіркесін құрайды |
« |
Сөздік дәптері Слайд 4 |
|
Сабақтың ортасы |
Рухани байлық пен материалдық байлықтың айырмашылығын түсіндіріп, 11 беттегі 3- тапсырманы ауызша орындаймыз. |
Берілген сөздерді адами, рухани, табиғи, материалдық екенін анықтайды. |
« |
|
|
Тыңдалым\Оқылым Тыңдалым материалын мұқият тыңдап, 13 беттегі 8- тапсырманы орындайды. |
Мәтін мазмұны бойынша ақпараттың дұрыстығын анықтайды |
«Қолшапалақ» әдісі арқылы бағалайды |
?v=g9BKkrvUdTw |
|
|
12 бет, 4- тапсырма. Мәтінмен жұмыс
|
Мәтінді оқып, мазмұны бойынша жоспар құрып жазады |
Бағалау дескрипторы Мәтін мазмұнын түсінеді – 1 балл; Мәтін мазмұны бойынша жоспар құрастырады – 3 балл; |
|
|
|
Жоспар бойынша және сюжеттің даму желісі бойынша иллюстрациялар салып, соған сүйеніп баяндап береді
|
сюжеттің даму желісі бойынша иллюстрациялар салса – 3 балл; Құрған жоспар бойынша баяндап береді – 3 балл. |
|
||
|
Сабақтың соңы |
Тақырыпты бекітумақсатында wordwall тапсырмасын орындаймыз |
Wordwall тапсырмасын ұялы телефондарында орындайды. |
«Бағдаршам» әдісі арқылы бағалайды |
cb/resource/70790823 |
|
Үй тапсырмасы |
"Денсаулық" сөзін септеу. 13 бет. 6- тапсырма. Ережені қайтала. |
Сабақта өткен тақырыпты қайталап, үй тапсырмасын өздігінен орындайды |
|
Оқулық Слайд 5 |
|
Рефлексия |
Сабақтың соңында кері байланыс алу |
|
Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. |
Стикер Слайд 6 |
шағым қалдыра аласыз















