ҚМЖ Жаратылыстану Атамұра қаңтар айы толық 2 сынып

Тақырып бойынша 13 материал табылды

ҚМЖ Жаратылыстану Атамұра қаңтар айы толық 2 сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
ҚМЖ Жаратылыстану Атамұра қаңтар айы толық 2 сынып
Материалдың қысқаша нұсқасы

Бөлім

Заттар және олардың қасиеттері

Пәні:

Жаратылыстану

Күні:

12.01.2024ж

Педагогтің аты-жөні:

Дусбаева Н.Н.

Сынып:

Қатысқандар саны: 15 Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Табиғат ресурстары дегеніміз не?


Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

2.3.4.1 табиғат ресурстарының қолданысын анықтау;


Сабақтың мақсаты

Түрлі табиғат ресурстарының қолданысын анықтау

Құндылық

Денсаулықты қадірлеуге, салауатты өмір салтын ұстануға, ойдың тазалығын және эмоционалды тұрақтылыққа баулу.

Сабақ барысы

Сабақтың

кезеңі/уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурс

тар

Сабақтың басы

(3 мин)

Ұйымдастыру кезеңі:

Психологиялық ахуал орнату.

«Лабиринт» ойыны

Оқушылар сабаққа назар аударады.

Оқушылар допты лабиринт арқылы жүргізіп, тесікке түсіреді


Қатты қағаздан жасалған лабиринт, доп

Сабақтың ортасы

(4 мин)









8 мин

«Ой қозғау»

Табиғат ресурстары дегеніміз не?

Табиғат ресурстарының қандай түрлерін білесің?

Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау

Табиғат ресурстарын қайда қолданатынын білесің


1-тапсырм

Ұжымдық жұмыс

«Тәжірибе алаңы» әдісі

Суреттерге қара.

Мына заттарды ата.

Олардың неден жасалғанын анықта.

Адам бұл заттарды жасау үшін материалды қайдан алады?

ЕББҚ

Заттарды ата

Талқылау сұрақтары:

1. Адам бұл заттарды жасау үшін материалды қайдан алады?

Сұрақтарға жауап береді









1. суреттегі заттарды атайды

неден жасалғанын 2.анықтайды

3.материалды қайдан алатынын айтады



Мадақтау

Мадақтау

Жарайсың!,

Керемет!

Жақсы!

Талпын!




Қолсағаттың корпусын алға жылжыту


Дескриптор:

-суреттегі заттарды атайды( 1б)

-неден жасалғанын анықтайды(1б)

-материалды қайдан алатынын айтады(1б)










Қолсағат


Оқулық

81 -бет

10 мин

















Сергіту сәті

2 минут

2- тапсырма

Топтық жұмыс

«Мен зерттеушімін» әдісі

Себеттен сурет таңдау арқылы 4 топқа бөліну

Сыныптағы заттарға назар аударыңдар.

1- топ «Ағаш»

Қандай заттар ағаштан жасалған?

2-топ «Темір»

Қай заттар темірден жасалған?

3-топ «Шыны»

Қай заттар шыныдан жасалған?

4-топ «Пластмасса»

Қандай заттар пластмассадан жасалған?












1 ағаштан жасалған заттарды анықтайды

2.қорытынды жасайды

1. темірден жасалған заттарды анықтайды

2. қорытынды жасайды

1. шыныдан жасалған заттарды анықтайды

2. қорытынды жасайды

1. пластмассадан жасалған заттарды анықтайды

2. қорытынды жасайды

«Комментарий» арқылы



Дескриптор:

-ағаштан жасалған заттарды анықтайды(1б)

Дескриптор:

- темірден жасалған заттарды анықтайды(1б)

Дескриптор:

-шыныдан жасалған заттарды анықтайды(1б)

Дескриптор:

-пластмассадан жасалған заттарды анықтайды(1б)


«Басбармақ» арқылы








А4

маркер









6 мин












6 мин



3 – тапсырма

Жұптық жұмыс

«Біліміңді қолдан» әдісі

Сызба нұсқаға қара.

Өсімдіктен тағы не жасайтынын жаз.

Судың тіршілік үшін маңызы қандай?

ЕББҚ

Тапсырманы орындауда қолдау көрсету

Талқылау сұрақтары:

1. Қандай ресурстарды қалпына келетіндер деп атайды?


4- тапсырма

Жеке жұмыс

Пайдалы қазбалардың шартты белгілерін картадан қара.

Капий теңізінің жағалауында қандай қазба байлықтар орналасқанын анықта

1. өсімдіктен тағы не жасайтынын жазады

2.судың тіршілік үшінмаңызын анықтайды








1. шартты белгілерін анықтайды

2.қазба байлықтарды жазады

3.қорытындылайды

«Отшашу» арқылы бір-ірін бағалау


Дескриптор:

-өсімдіктен тағы не жасайтынын жазады(1б)

-судың тіршілік үшінмаңызын анықтайды(1б)



Дескриптор:

-шартты белгілерін анықтайды(1б)

-қазба байлықтарды жазады(1б)

-қорытындылайды(1б)

Таратпа

Қаламсап











Оқулық

84 –бет

Дәптер

қаламсап

Сабақтың соңы


Рефлексия

6 мин

«Сыныптан шығу билеті» әдісі

Табиғат ресурстары дегеніміз не?

Табиғат ресурстарының қандай түрлерін білесің?


«Қолсағат» әдісі

Үйге тапсырма

Туған өлкеңнің пайдалы қазбалары туралы анықта.

Сұрақ жауап беріп, сыныптан шығып кетеді(сұраққа жауап берген оқушы үшін сабақ аяқталды)



Бүгінгі сабақтан алған білімдерін сабақ бойына орындаған тапсырмасының нәтижесіне қарай сағаттың корпусын қадамдарға жылжытумен анықтайды.

Мадақтау

Жарайсың!,

Керемет!

Жақсы!

Талпын!









Белдігінде цифр 10 –ға дейін цифр жазылған қолсағат



Оқу меңгерушісі: П.Рахметов

























_________________________________________





_________________________________________
_________________________________________
_________________________________________
_________________________________________
_________________________________________
__________________________________________
_________________________________________


_________________________________________
_________________________________________
_________________________________________
_________________________________________
_________________________________________
_________________________________________
_________________________________________

























Бөлім

«Тәні саудың – жаны сау»

Пәні:

Жаратылыстану

Күні:

19.01.2024

Педагогтің аты-жөні:

Дусбаева Н.

Сынып: 2

Қатысқандар саны: 15 Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Табиғат ресурстары қандай болады?


Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

2.3.4.2 табиғат ресурстарын шығу тегі бойынша жіктеу

Сабақтың мақсаты

Табиғат ресурстары қандай болатынын анықтау

Құндылық

Денсаулықты қадірлеуге, салауатты өмір салтын ұстануға, ойдың тазалығын және эмоционалды тұрақтылыққа баулу.

Сабақ барысы

Сабақтың

кезеңі/уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурс

тар

Сабақтың басы

(3 мин)

Ұйымдастыру кезеңі:

Психологиялық ахуал орнату.

«Лабиринт» ойыны

Оқушылар сабаққа назар аударады.


Оқушылар допты лабиринт арқылы жүргізіп, тесікке түсіреді



Қатты қағаздан жасалған лабиринт, доп

Сабақтың ортасы

(5 мин)

















13 мин

Үй тапсырмасын тексеру

Туған өлкеңнің пайдалы қазбалары туралы анықта


«Серпілген сауал»

Табиғат ресурстары нелер жатады?

Адамдар табиғат ресурстарын қайда пайдаланады?

Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау

Табиғат ресурстарын қайда қолданатынын білесің


1- тапсырма

Топтық жұмыс

«Мен зерттеушімін» әдісі

Себеттен сурет таңдау арқылы 4 топқа бөліну

Зерттеу жүргізіңдер

Қосымша ақпарат көздерін пайдаланып, пайдалы қазбалардың қасиеттерін (түрін, түсін) сипаттаңдар

1- топ «Ағаш»

Тұздың қасиетін сипатта

2-топ «Темір»

Тас көмірдің қасиетін сипатта

3-топ «Шыны»

Алтынның қасиетін сипатта

4-топ «Пластмасса»

Құмның қасиетін сипатта

Туған өлкеңнің пайдалы қазбалары туралы анықтап, жазады


Допты қағып алып, сұраққа жауап береді




















1. тұздың қасиетін сипаттап жазады

2.қорытынды шығарады

1. тас көмірдің қасиетін сипаттап жазады

2.қорытынды шығарады

1. алтынның қасиетін сипаттап жазады

2.қорытынды шығарады

1.құмың қасиетін сипаттап жазады

2.қорытынды шығарады





Дескриптор:

-туған өлкеңнің пайдалы қазбалары туралы анықтап, жазады(1б)


Мадақтау

Мадақтау

Жарайсың!,

Керемет!

Жақсы!

Талпын!







Қолсағаттың корпусын алға жылжыту








Дескриптор:

-тұздың қасиетін сипаттап жазады

-қорытынды шығарады

Дескриптор:

- тас көмірдіңң қасиетін сипаттап жазады

-қорытынды шығарады

Дескриптор:

-алтынның қасиетін сипаттап жазады

-қорытынды шығарады

Дескриптор:

-құмның қасиетін сипаттап жазады

-қорытынды шығарады








Доп












Қолсағат










Қажетті заттар

Тұз,көмір,алтын,

Құм,су,шыны стақан 4

Қасық

Дәптер

қаламсап

8 мин
















Сергіту сәті

2 минут



2-тапсырм

Жұптық жұмыс

«Анықта» әдісі

Сызбаға қара.

Табиғат ресурстары қандай болатынын анықта.


ЕББҚ

Тапсырманы орындауда қолдау көрсету

Талқылау сұрақтары:

1. Табиғат ресурстарын шығу тегі бойынша неше топқа бөлінеді?










1.табиғат ресурстарының бірінші түрінің атн жазады

2.табиғат ресурстарының екінші түрінің атн жазады

3.сарқылатын ресурстардың түрлерін жазады

4.әр түрінде ресурстар

атын жазады

5.сарқылмайтын ресурстардың атын жазады



«Комментарий» арқылы



Дескриптор:

-табиғат ресурстарының бірінші түрінің атн жазады(1б)

- табиғат ресурстарының екінші түрінің атн жазады(1б)

-сарқылатын ресурстардың түрлерін жазады(1б)

-әр түрінде ресурстар

атын жазады(1б)

-сарқылмайтын ресурстардың атын жазады(1б)

«Басбармақ» арқылы










Таратпа

қаламсап








7 мин




3 – тапсырма

Жеке жұмыс

«Саған сұрақ» әдісі

Табиғат ресурстары шығу тегі бойынша нешеге бөлінеді?

Қандай ресурстар қалпына келетіндерге жатады?

ЕББҚ

Тапсырманы орындауда қолдау көрсету

Талқылау сұрақтары:

1. Қандай ресурстарды қалпына келетіндер деп атайды?

1. бірінші сұраққа жауап береді

2.екінші сұраққа жауап береді









«Отшашу» арқылы бір-ірін бағалау


Дескриптор:

-бірінші сұраққа жауап береді(1б)

-екінші сұраққа жауап береді(1б)



Таратпа

Қаламсап







Сабақтың соңы







Рефлексия

7 мин

«Сыныптан шығу билеті» әдісі

Табиғат ресурстары дегеніміз не?

Табиғат ресурстарының қандай түрлерін білесің?


«Қолсағат» әдісі (Бағалау)

Үйге тапсырма

Қосымша ақпарат көздерінен сұйық күйдегі табиғат ресурстары туралы мәлімет ідеп тап.

Сұрақ жауап беріп, сыныптан шығып кетеді(сұраққа жауап берген оқушы үшін сабақ аяқталды)





үгінгі сабақтан алған білімдерін сабақ бойына орындаған тапсырмасының нәтижесіне қарай сағаттың корпусын қадамдарға жылжытумен анықтайды.

Мадақтау

Жарайсың!,

Керемет!

Жақсы!

Талпын!










Белдігінде цифр 10 –ға дейін цифр жазылған қолсағат

Оқу ісінің меңгерушісі: П.Рахметов







Табиғат ресурстары 2 –ге бөлінеді 1.________________________________________


2._________________________________________


Қайта қалпына келетіндер:___________________________________________________


Қайта қалпына келмейтіндер:________________________________________________


Сарқылмайтын ресурстар:___________________________________________________

































Бөлім

«Салт –дәстүр және ауыз әдебиеті»

Пәні:

Жаратылыстану

Күні:

26.01.2024ж

Педагогтің аты-жөні:

Дусбаева Н.Н.

Сынып:

Қатысқандар саны: 15 Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Жер . Күн

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

2.4.1.1 Жер мен Күн арасындағы байланысты түсіндіру;


Сабақтың мақсаты

Жердегі тіршілікке Күннің әсерін анықтау

Құндылық

Денсаулықты қадірлеуге, салауатты өмір салтын ұстануға, ойдың тазалығын және эмоционалды тұрақтылыққа баулу.

Сабақ барысы

Сабақтың

кезеңі/уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурс

тар

Сабақтың басы

(3 мин)

Ұйымдастыру кезеңі:

Психологиялық ахуал орнату.

«Лабиринт» ойыны

Оқушылар сабаққа назар аударады.


Оқушылар допты лабиринт арқылы жүргізіп, тесікке түсіреді





Қатты қағаздан жасалған лабиринт, доп

Сабақтың ортасы

(5 мин)

















10 мин

Үй тапсырмасын тексеру

Қосымша ақпарат көздерінен сұйық күйдегі табиғат ресурстары туралы мәлімет ідеп тап.




«Серпілген сауал»

Ғаламшар деген не?

Ғарыштық нысандар қандай пішінге ие?

Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау

Жер мен күннің арасындағы байланысты білесің



1- тапсырма

Ұжымдық жұмыс

«Кесте» әдісі

Суретке қарап сұрақтарға жауап жаз.

Суреттегі ғарыштық нысандар жайлы не білесің?

ЕББҚ

Тапсырманы орындауда қолдау көрсету

Талқылау сұрақтары:

1. Ғалымдар күнді қалай бақылайды?

Қосымша ақпарат көздерінен сұйық күйдегі табиғат ресурстары туралы мәлімет ідеп табады




Допты қағып алып, сұраққа жауап береді










1. бірінші сұраққа жауап береді

2.екінші сұраққа жауап береді

3.үшінші сұраққа жауап береді

4.төртінші сұраққа жауап береді


Дескриптор:

- сұйық күйдегі табиғат ресурстары туралы мәлімет ідеп табады (1б)




Мадақтау

Мадақтау

Жарайсың!,

Керемет!

Жақсы!

Талпын!





Қолсағаттың корпусын алға жылжыту

Дескриптор:

- бірінші сұраққа жауап береді(1б)

-екінші сұраққа жауап береді(1б)

-үшінші сұраққа жауап береді(1б)

-төртінші сұраққа жауап береді(1б)








Доп











Қолсағат


Таратпа

Қаламсап

Оқулық

90-бет






10 мин









Сергіту сәті

2 минут

2-тапсырм

Жұптық жұмыс

«Саған сұрақ» әдісі

Сызбаға қара.

Сұрақтарға жауап жаз.

ЕББҚ

Тапсырманы орындауда қолдау көрсету

Талқылау сұрақтары:

1. Жердің пішіні шар екенін қалай дәлелдеуге болады?




1. бірінші сұраққа жауап береді

2.екінші сұраққа жауап береді

3.үшінші сұраққа жауап береді

4.төртінші сұраққа жауап береді


«Комментарий» арқылы

Дескриптор:

- бірінші сұраққа жауап береді(1б)

-екінші сұраққа жауап береді(1б)

-үшінші сұраққа жауап береді(1б)

-төртінші сұраққа жауап береді(1б)



Таратпа

қаламсап








8 мин




3 – тапсырма

Жеке жұмыс

«Саған сұрақ» әдісі

Суреттерге қара, нысандарды ата.

ЕББҚ

Тапсырманы орындауда қолдау көрсету

Талқылау сұрақтары:

1.Жерге ең жақын жұлдызз қалай аталады?

1. суреттегі нысандардың атауын жазады




«Отшашу» арқылы бір-ірін бағалау


Дескриптор:

-суреттегі нысандардың атауын жазады(1б)

Таратпа

Қаламсап





Сабақтың соңы







Рефлексия

7 мин

«Сыныптан шығу билеті» әдісі

Ғалымдар күнді қалай бақылайды?

Жердің пішіні шар екенін қалай дәлелдеуге болады?

«Қолсағат» әдісі (Бағалау)

Бүгінгі сабақты толық түсіндім (9,10 )

Бүгінгі сабақты түсіндім, сұрағым бар(7,8 )

Бүгінгі сабақты түсінбедім

(5,6 )

Үйге тапсырма

Қосымша ақпарат көздерінен Күн туралы қызықты мәлімет іздеп тап.

Сұрақ жауап беріп, сыныптан шығып кетеді(сұраққа жауап берген оқушы үшін сабақ аяқталды)







Бүгінгі сабақтан алған білімдерін сабақ бойына орындаған тапсырмасының нәтижесіне қарай сағаттың корпусын қадамдарға жылжытумен анықтайды.

Мадақтау

Жарайсың!,

Керемет!

Жақсы!

Талпын!











Белдігінде цифр 10 –ға дейін цифр жазылған қолсағат



Оқу ісінің меңгерушісі: П.Рахметов















Сұрақтар

Жауаптар

Суреттегі ғарыштық нысандар жайлы не білесің?






Ғаламшарлардың өлшемдерін салыстырмалы түрде ажыратуға бола ма?





Біз жарық пен жылуды қайдан аламыз?





Күн мен жердің бір –бірінен ерекшеліктері қандай?




Сұрақтар

Жауаптар


Күн туралы не білесіңдер?





Ғаламшар ма, әлде жұлдыз ба?





Жердегі тіршілікке күннің қандай әсері бар?





Неге Жерде тіршілік бар Күнде жоқ?






Shape2 Shape1









































Бөлім

«Салт –дәстүр және ауыз әдебиеті»

Пәні:

Жаратылыстану

Күні:

02.02.2024ж

Педагогтің аты-жөні:

Дусбаева Н.Н.

Сынып:

Қатысқандар саны: 15 Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Ай-Жердің табиғи серігі

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

2.4.1.2 Жердің табиғи серігін анықтау

Сабақтың мақсаты

Жердің табиғи серігін анықтау

Құндылық

Денсаулықты қадірлеуге, салауатты өмір салтын ұстануға, ойдың тазалығын және эмоционалды тұрақтылыққа баулу.

Сабақ барысы

Сабақтың

кезеңі/уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурс

тар

Сабақтың басы

(3 мин)

Ұйымдастыру кезеңі:

Психологиялық ахуал орнату.

«Лабиринт» ойыны

Оқушылар сабаққа назар аударады.


Оқушылар допты лабиринт арқылы жүргізіп, тесікке түсіреді


Қатты қағаздан жасалған лабиринт, доп

Сабақтың ортасы

(5 мин)















10 мин

Үй тапсырмасын тексеру

Қосымша ақпарат көздерінен Күн туралы қызықты мәлімет іздеп тап.



«Серпілген сауал»

Жерді Күн айнала ма әлде Жер Күнді айнала ма?

Қалай ойлайсыңдар ғалымдар Күнді ненің көмегімен бақылайды?

Тәулік деп нені айтады?

Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау

Ай туралы білесің


1- тапсырма

Жұптық жұмыс

«Тәжірибе алаңы» әдісі

Тәжірибе жаса.

Ай бетіндегі дақтар қалай пайда болды?

ЕББҚ

Тапсырманы орындауда қолдау көрсету

Талқылау сұрақтары:

1. Ай бетіндегі дақтар қалай пайда болады?

Қосымша ақпарат көздерінен Күн туралы қызықты мәлімет іздеп табады



Допты қағып алып, сұраққа жауап береді










1. қажетті заттармен тәжірибе жасайды

2.Айдың бетінде пайда болғандарды атайды

3.қорытынды шығарадыы

Дескриптор:

- Күн туралы қызықты мәлімет іздеп табады (1б)



Мадақтау

Мадақтау

Жарайсың!,

Керемет!

Жақсы!

Талпын!





Қолсағаттың корпусын алға жылжыту

Дескриптор:

- қажетті заттармен тәжірибе жасайды(1б)

-Айдың бетінде пайда болғандарды атайды(1б)

-қорытынды шығарадыы(1б)








Доп








Қолсағат

Қажетті заттар:

Жайпақ пластмасса тәрелке, ұн ,құм,

Асбұр

шақ дәндері

10 мин









Сергіту сәті

2 минут

2-тапсырм

Ұжымдық жұмыс

«Саған сұрақ» әдісі

Сұрақтарға жауап жаз.

ЕББҚ

Тапсырманы орындауда қолдау көрсету

Талқылау сұрақтары:

1. Ай күнді айнала ма?


1. бірінші сұраққа жауап береді

2.екінші сұраққа жауап береді

3.үшінші сұраққа жауап береді

4.төртінші сұраққа жауап береді


«Комментарий» арқылы

Дескриптор:

- бірінші сұраққа жауап береді(1б)

-екінші сұраққа жауап береді(1б)

-үшінші сұраққа жауап береді(1б)

-төртінші сұраққа жауап береді(1б)



Таратпа

қаламсап








8 мин




3 – тапсырма

Жеке жұмыс

«Анықта» әдісі

Суреттерге қара, нысанды ата.

ЕББҚ

Тапсырманы орындауда қолдау көрсету

Талқылау сұрақтары:

1. Айда күндіз өте суық, түнде қатты ыстық па?

1. суреттегі нысанның атауын жазады

2. ерекшелігін суреттейді




«Отшашу» арқылы бір-ірін бағалау


Дескриптор:

-суреттегі нысанның атауын жазады(1б)

-ерекшелігін суреттейді (1б)

Таратпа

Қаламсап





Сабақтың соңы







Рефлексия

7 мин

«Сыныптан шығу билеті» әдісі

Жердің табиғи серігін аатаа.

Ай Күнді айналама ?

Айда күндіз өте суық, түнде қатты ыстық па?

«Қолсағат» әдісі (Бағалау)

Бүгінгі сабақты толық түсіндім (9,10 )

Бүгінгі сабақты түсіндім, сұрағым бар(7,8 )

Бүгінгі сабақты түсінбедім

(5,6 )

Үйге тапсырма

Қосымша ақпарат көздерінен Ай туралы қызықты мәлімет іздеп тап.


Сұрақ жауап беріп, сыныптан шығып кетеді(сұраққа жауап берген оқушы үшін сабақ аяқталды







Бүгінгі сабақтан алған білімдерін сабақ бойына орындаған тапсырмасының нәтижесіне қарай сағаттың корпусын қадамдарға жылжытумен анықтайды.

Мадақтау

Жарайсың!,

Керемет!

Жақсы!

Талпын!











Белдігінде цифр 10 –ға дейін цифр жазылған қолсағат



Оқу ісінің меңгерушісі: П.Рахметов













Сұрақтар

Жауаптар

Ай жұлдыз ба әлде ғаламшар ма?





Не себепті Айды Жердің серігі деп атайды?





Айда тіршілік бар ма?





Неліктен?


































Жүктеу
bolisu
Бөлісу
ЖИ арқылы жасау
Файл форматы:
docx
22.11.2024
229
Жүктеу
ЖИ арқылы жасау
Бұл материалды қолданушы жариялаған. Ustaz Tilegi ақпаратты жеткізуші ғана болып табылады. Жарияланған материалдың мазмұны мен авторлық құқық толықтай автордың жауапкершілігінде. Егер материал авторлық құқықты бұзады немесе сайттан алынуы тиіс деп есептесеңіз,
шағым қалдыра аласыз
Қазақстандағы ең үлкен материалдар базасынан іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде керек материалды іздеп, жүктеп алып сабағыңызға қолдана аласыз
Материал жариялап, аттестацияға 100% жарамды сертификатты тегін алыңыз!
Ustaz tilegi журналы министірліктің тізіміне енген. Qr коды мен тіркеу номері беріледі. Материал жариялаған соң сертификат тегін бірден беріледі.
Оқу-ағарту министірлігінің ресми жауабы
Сайтқа 5 материал жариялап, тегін АЛҒЫС ХАТ алыңыз!
Қазақстан Республикасының білім беру жүйесін дамытуға қосқан жеке үлесі үшін және де Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық материалыңызбен бөлісіп, белсенді болғаныңыз үшін алғыс білдіреміз!
Сайтқа 25 материал жариялап, тегін ҚҰРМЕТ ГРОМАТАСЫН алыңыз!
Тәуелсіз Қазақстанның білім беру жүйесін дамытуға және білім беру сапасын арттыру мақсатында Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жариялағаны үшін марапатталасыз!
Министірлікпен келісілген курстар тізімі