ҚМЖ жинағы

Тақырып бойынша 21 материал табылды

ҚМЖ жинағы

Материал туралы қысқаша түсінік
24 сағаттық ҚЖМ Құқық және экономика пәні
Материалдың қысқаша нұсқасы

Алматы қаласы

Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының

ШЖҚ «Жоғары медициналық колледжi» КМК

КГП на ПХВ «Высший медицинский колледж» Управления общественного здравоохранения города Алматы


1 «ЖАЛПЫ ГУМАНИТАРЛЫҚ ПӘНДЕР» ЦӘК

ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР


Модуль / Пән

"Денсаулық сақтаудағы экономика және құқық негіздері"

(қоғамдық-гуманитарлық бағыт)

Бөлім / кіші бөлім

1. Қоғамдық денсаулық сақтаудың ұйымдастыру құқықтық негіздері

Сабақ тақырыбы

1.1тақырып. Қоғамдық сақтауды ұйымдастыру

Мұғалім

Турлыбаева Гулнур Байзаковна

Жалпы мәліметтер

Курс 2тобы

ЕІ 23-1

ЕІ 23-2

ЕІ 23-3

ЕІ 23-4



күні:« »_____2024ж

күні:« »_____2024ж

күні:« »_____2024ж

күні:« »_____2024ж


Сабақ түрі

Жаңа білімді игеру

Мақсаттары, міндеттері

1) Қоғамдық денсаулық сақтаудың ұйымдастыру құқықтық негіздері туралы білім беру

Күтілетін нәтижелер

1) құқықтық қамтамсыз ету жүйесінің негізін қалаушы актілерін талдау жасау арқылы, логикалық ойларын дамыту анықтайды;

Қажетті ресурстар

https://youtu.be/UiZMx-2wEtE?si=JAuLq-drJ8pMk8TR

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақта жоспарланған іс-шаралар

Ресурстар

Сабақтың басы

(ұйымдастыру кезеңі)

I. сыныпты ұйымдастыру.

  • Білім алушылардың сабаққа қатысуын түгендеу

Мақсаты: Оқушылардың бір-біріне тілектері арқылы тыңдау дағдыларын дамыту, сабаққа белсенділігін арттыру.


- Сабаққа зейіндерін шоғырландыру;

-«ТВL,СВL» әдісі бойынша топқа бөлу;


II. Тірек білімді өзектендіру


Ойын әдісі: Өзіме, көршіме

Үш топтан 2 адамнан ортаға шығады

Конвертте тапсырмалар


Дейгейлік тапсырмалар:

Қоғамдық денсаулық сақтаудың ұйымдастыру құқықтық негіздері туарлы білім беру

Тест тапсырмалары:


Б ілім алушыларды cабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру.


С.Е.Битенова, Л.К.Мазгумова

«Экономикалық және құқықтық білім негіздері»












Деңгейлік тапсырма

Сабақтың ортасы

(Түсіну кезеңі)

III. Жаңа материалды зерттеу

Видео материал көрсету арқылы жаңа тақырыпты ашу (Видео көрсету)

Құқық», «мораль», «әлеуметтік норма», «құқықтық норма, «заң», «құқықтық мәдениет» ұғымдарына қатысты оқулықпен жұмыс жасаңыздар.

1.Құқық ұғымы және құқықтық нормалар

2.Құқық және мемлекет

3.Құқықтың қоғам өміріндегі рөлі

Тапсырма: «Венн диаграммасын сызу арқылы мораль мен құқықтың айырмашылығы мен ұқсастықтарын анықтаңыздар»

ЕББҚ: оқушыға тапсырманың нақты бір бөлігін ерекшелеп көрсетіп беріледі.

М.: Сыныптық талқылау ұйымдастыру «Ойлан. Талқыла. Ойыңмен бөліс»

«Қоғамдық қатынастарды реттеудегі әлеуметтік нормалардың (мораль мен құқықтың) қайсысы маңыздырақ деп ойлайсыз? Барлық дәлелдеріңізді мысал келтіру арқылы қуаттаныз.

Елімізде құқық бұзушылықтардың орын алу себептері азаматтардың заңдарды білмеуінен бе, әлде құқықтық мәдениеттің төмен болуынан ба?

ЕББҚ: оқушыға жеке жұмыс кезінде қасындағы сыныптастары және мұғалім диалог арқылы қолдау жасайды


https://www.instagram.com/tv/B-6zDDqnJj-/?igshid=mdc76suinols

Қосымша 1



Қосымша 2






Қосымша 3


Сабақтың соңы


  1. Жаңа материалды бекіту

«Өз жұлдызыңды жақ» әдісі бойынша сабақты қорыту

Өз жұлдыздарындағы сұрақтарға жауап беріп, аспан фото суретіне іледі

Өз атынан сот әдісін пайдаланып, әр топқа өздерін бағалату


Мұғалімнің бақылау картасы

ТАӘ

Үй жұмысының кестесін орындау

«Ұялы телефон» тапсырмасы

Ыстық орындық топтық жұмыс

«Логикалық тапсырмалар» тапсырмасын орындауы













Рефлексия

Кері байланыс: «Не білетінмін», «Не білдім?», «Не білгім келеді»



V. Үй тапсырмасы:

ЕББҚ «Ең үздік жауап

«Өзін-өзі бағалау»

Кері байланыс

Жалғастырыңыз:

Маған ... қызықты болды

Бұл ... қиындық туғызды

Осы ... мені ойландырды



Тексерілді:


ЦӘК төрағасы ____________ А.Н.Далибаева

ҒӘБ басшысымен келісілді ____________ Г.А. Амрина


















Модуль / Пән

"Денсаулық сақтаудағы экономика және құқық негіздері"

(қоғамдық-гуманитарлық бағыт)

Бөлім / кіші бөлім

1.Экономикалық терминдердің маңызы, нарықтық экономиканың заңдылықтары мен қағидаларын білуі керек

Сабақ тақырыбы

1.2-тақырып. Денсаулық сақтау саласының экономикасы.

Мұғалім

Турлыбаева Гулнур Байзаковна

Жалпы мәліметтер

Курс 2 тобы

ЕІ 23-1

ЕІ 23-2

ЕІ 23-3

ЕІ 23-4



күні:« »_____2024ж

күні:« »_____2024ж

күні:« »_____2024ж

күні:« »_____2024ж


Сабақ түрі

Жаңа білімді игеру

Мақсаттары, міндеттері

1) Студенттер денсаулық сақтау экономикасы аспектілерінің негіздерін білулері тиіс.

Күтілетін нәтижелер

1) өзінің қызметінің мақсатын қою, оны жүзеге асыру үшін шарттарын анықтау, оған жету үрдісін анықтайды

Қажетті ресурстар

https://youtu.be/UiZMx-2wEtE?si=JAuLq-drJ8pMk8TR

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақта жоспарланған іс-шаралар

Ресурстар

Сабақтың басы

(ұйымдастыру кезеңі)

I. сыныпты ұйымдастыру.

Мақсаты: бірлескен орта құру.

- Бір-бірімізге күлімсірейік. Бір-бірімізге жылы сөздер айтыңыз.

- Слайдқа қараңыз, слайдтағы әр суретке атау беріңіз.

II. Тірек білімді өзектендіру

Сабақ тақырыбымен таныстыру үшін сыныпқа «Миға шабуыл» әдісі арқылы бейнебаян көрсету. Бейнебаян негізінде сыныппен талқылау ұйымдастыру:

1.Денсаулық сақтау экономикасының анықтамасы.

2. Денсаулық сақтау экономикасының міндеттері.

3. Денсаулық сақтаудың қоғамдық өндіріске әсері.

4. Денсаулық сақтаудағы тиімділіктің түрлері.

5. Денсаулық сақтаудағы экономикалық шығынның анқтамасы.


С.Е.Битенова, Л.К.Мазгумова

«Экономикалық және құқықтық білім негіздері»



Деңгейлік тапсырма

Сабақтың ортасы

(Түсіну кезеңі)

III. Жаңа материалды зерттеу

«File» әдісі бойынша Конституция баптарын қолдана отырып, адам және азаматтың конституциялық құқықтарын, бостандықтарын, міндеттеріне талдау жасайды


«F» - негізгі заңды анықтаңыз


«І»- негізгі ндсясын айқындаңыз


«L» - көтерілген негізгі анықтаныз


«Е» - Көтерілген мәселелерді өзіндік көзқарасыңызбен талданыз


ЕББҚ оқушыларына (есту, көру, қабылдау деңгейі төмен)қосымша қолдау көрсету мақсатында үлестірме материал беріледі

Экономикалық талдауда қолданылатын әдістер:

- құны (cost analysis) – денсаулық сақтау өнімі мен қызметін көрсету үрдісінде нақтылы түрде жұмсалған қаражат.

- ауру құны (cost of illness) – белгілі бір аурудың түрін анықтау мен емін жүргізудегі медициналық мекеменің шығынын тіркеу.

- құн - пайда (cost – benefit analysis) – ақшамен көрсетілген шығын мен пайда арақатынасын басқа нарық шешімдер бойынша тиімділігін бағалау әдісі.

- құн - тиімділік (cost – effectiviness analysis) – ақша түріндегі шығын мен ақшалай емес сандық денсаулықтағы өзгерістердің нәтижелерінің арақатынасы бойынша альтернативті шешімдер тиімділігін бағалау әдісі (мысалы, сақталынған өмірлер санындағы немесе ауру-сырқаусыз күндер санындағы).

ЕББҚ Өз позициясына кем дегенде 2 мысал келтіреді

Өз позициясына 3 сөйлеммен қорытынды жасайды

Ақпараттық мәтін


Үлестірмелі қағаздар







Суреттер





Тірек-сызбалар

Кесте


ҚБ «Алақан-жұлдыз»



Сабақтың соңы

ҚБ «Мадақтау сэндвичі»

Кері байланыс

Бүгінгі сабақтан мен не білдім?

Сабақ барысында қандай қиындыққа кездестің?

Сабақ барысында қандай сұрақ туындады?


ТАӘ

Үй жұмысының кестесін орындау

«Ұялы телефон» тапсырмасы

Ыстық орындық топтық жұмыс

«Логикалық тапсырмалар» тапсырмасын орындауы













Рефлексия

Кері байланыс: «Не білетінмін», «Не білдім?», «Не білгім келеді»

V. Үй тапсырмасы:

ЕББҚ «Ең үздік жауап

«Өзін-өзі бағалау»

Кері байланыс

Жалғастырыңыз:

Маған ... қызықты болды

Бұл ... қиындық туғызды

Осы ... мені ойландырды



Тексерілді:


ЦӘК төрағасы ____________ А.Н.Далибаева

ҒӘБ басшысымен келісілді ____________ Г.А. Амрина





















Модуль / Пән

"Денсаулық сақтаудағы экономика және құқық негіздері"

(қоғамдық-гуманитарлық бағыт)

Бөлім / кіші бөлім

1. Құқықтық мәдениетті қалыптастурыда құқықтық ережелердің құндылықтарын талдай алуы;

Сабақ тақырыбы

1.3-тақырып. Денсаулық сақтау саласындағы құқықтар мен міндеттер және оларды қамтамасыз ету

Мұғалім

Турлыбаева Гулнур Байзаковна

Жалпы мәліметтер

Курс 2 тобы

ЕІ 23-1

ЕІ 23-2

ЕІ 23-3

ЕІ 23-4



күні:« »_____2024ж

күні:« »_____2024ж

күні:« »_____2024ж

күні:« »_____2024ж


Сабақ түрі

Жаңа білімді игеру

Мақсаттары, міндеттері

1) Студенттер денсаулық сақтау экономикасы аспектілерінің негіздерін білулері тиіс.

Күтілетін нәтижелер

1) өзінің қызметінің мақсатын қою, оны жүзеге асыру үшін шарттарын анықтау, оған жету үрдісін анықтайды

Қажетті ресурстар

https://youtu.be/UiZMx-2wEtE?si=JAuLq-drJ8pMk8TR

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақта жоспарланған іс-шаралар

Ресурстар

Сабақтың басы

(ұйымдастыру кезеңі)

I. сыныпты ұйымдастыру.

Мақсаты: бірлескен орта құру.

- Бір-бірімізге күлімсірейік. Бір-бірімізге жылы сөздер айтыңыз.

- Слайдқа қараңыз, слайдтағы әр суретке атау беріңіз.

II. Тірек білімді өзектендіру

Сабақ тақырыбымен таныстыру үшін сыныпқа «Миға шабуыл» әдісі арқылы бейнебаян көрсету. Бейнебаян негізінде сыныппен талқылау ұйымдастыру:

1.Денсаулық сақтау экономикасының анықтамасы.

2. Денсаулық сақтау экономикасының міндеттері.

3. Денсаулық сақтаудың қоғамдық өндіріске әсері.

4. Денсаулық сақтаудағы тиімділіктің түрлері.

5. Денсаулық сақтаудағы экономикалық шығынның анқтамасы.


С.Е.Битенова, Л.К.Мазгумова

«Экономикалық және құқықтық білім негіздері»



Деңгейлік тапсырма

Сабақтың ортасы

(Түсіну кезеңі)

Интерактивті тақтаға ҚР Конституциясының 1 бабын көрсету.

Бапта кездесетін жаңа ұғымдарды талдау. Демократия, зайырлы, унитарлы, құқықтық және әлеуметтік мемлекет ұғымдары аясында өздерің ассоциацияларын келтіру.

1 тапсырма: Ғаламторды пайдалана отырып Венн диаграмасы арқылы зайырлы мемлекет пен діни мемлекеттің айырмашылықтары мен ұқсастықтарын анықтау.

DrawObject2 DrawObject1






ЕББҚ маңызды кездесетін термин сөздерді атайды не жазып көрсетеді

2 тапсырма ҚР кесте бойынша сипаттау және басқа мемлекеттермен салыстыру.



ҚР сипаты

Белгілері

Артық

шылығы

Мысалы ретінде мемлекеттер

Демократиялық мемлекет




Құқықтық мемлекет




Зайырлы мемлекет




Әлеуметтік мемлекет




ЕББҚ: оқушыға тапсырманың нақты бір бөлігін ерекшелеп көрсетіп беріледі.

Ақпараттық мәтін


Үлестірмелі қағаздар







Суреттер





Тірек-сызбалар

Кесте


ҚБ «Алақан-жұлдыз»



Сабақтың соңы

ҚБ «Мадақтау сэндвичі»

Кері байланыс

Бүгінгі сабақтан мен не білдім?

Сабақ барысында қандай қиындыққа кездестің?

Сабақ барысында қандай сұрақ туындады?


ТАӘ

Үй жұмысының кестесін орындау

«Ұялы телефон» тапсырмасы

Ыстық орындық топтық жұмыс

«Логикалық тапсырмалар» тапсырмасын орындауы













Рефлексия\

Кері байланыс: «Не білетінмін», «Не білдім?», «Не білгім келеді»

V. Үй тапсырмасы:

ЕББҚ «Ең үздік жауап

«Өзін-өзі бағалау»

Кері байланыс

Жалғастырыңыз:

Маған ... қызықты болды

Бұл ... қиындық туғызды

Осы ... мені ойландырды



Тексерілді:


ЦӘК төрағасы ____________ А.Н.Далибаева

ҒӘБ басшысымен келісілді ____________ Г.А. Амрина

























Модуль / Пән

"Денсаулық сақтаудағы экономика және құқық негіздері"

(қоғамдық-гуманитарлық бағыт)

Бөлім / кіші бөлім

1. Қазақстан Республикасы Конституциясын талдау арқылы адамның және азаматтың конституциялық құқықтары, бостандықтары мен міндеттерін анықтау

Сабақ тақырыбы

1.4тақырып. ҚР-ның Конституциялық құқығы

Мұғалім

Турлыбаева Гулнур Байзаковна

Жалпы мәліметтер

Курс 2 тобы

ЕІ 23-1

ЕІ 23-2

ЕІ 23-3

ЕІ 23-4


күні:« »_____2024ж

күні:« »_____2024ж

күні:« »_____2024ж

күні:« »_____2024ж


Сабақ түрі

Жаңа білімді игеру

Мақсаттары, міндеттері

1) ҚР Конституциясын талдау арқылы адамның және азаматтың конституциялық құқықтары, бостандықтары мен міндеттерін анықтау

Күтілетін нәтижелер

1) ҚР Конституциясын талдау арқылы адамның және азаматтың конституциялық құқықтары, бостандықтары мен міндеттерін анықтау.

Қажетті ресурстар

https://youtu.be/UiZMx-2wEtE?si=JAuLq-drJ8pMk8TR

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақта жоспарланған іс-шаралар

Ресурстар

Сабақтың басы

(ұйымдастыру кезеңі)

Ұйымдастыру: амандасу-түгендеу

I.Қызығушылықты ояту:

Сабақ тақырыбымен таныстыру үшін сыныпқа «Миға шабуыл» әдісі арқылы бейнебаян көрсету. Бейнебаян негізінде сыныппен талқылау ұйымдастыру:

  • Конституция дегеніміз не?

  • Неліктен ҚР Конституциясы қабылданды?

  • Конституция қандай бөлімдерден тұрады?

Конституцияның қандай маңызы бар?

С.Е.Битенова, Л.К.Мазгумова

«Экономикалық және құқықтық білім негіздері»


Сабақтың ортасы

(Түсіну кезеңі)

1 тапсырма Сөйлемді толықтырыңыз
Қазақстан Республикасы өзін .........., ......., ........, ........, мемлекет ретінде орнықтырады, және оның ең қымбат қазынасы -........,
 
......................, ............. мен ..........
2 тапсырма Сызбаны толтыр
Конституция тараулары
3 тапсырма Тарихқа саяхат
1“Қасым ханның қасқа” жолы неше бөлімнен тұрды?
2.Қасым ханнан кейін құқықтық жүйені дамытуға үлес қосқан хан.
3.Тәуке ханның “Жеті жарғысында”қандай жаңа құқықтық ережелер болды?

4тапсырма
Мәліметтерді сәйкестендіріңіз
1995жыл---------- Қазақстан Республикасының Конституциясы қабылданды
2007жыл ---------Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігі туралы заңы қабылданды
1991 жыл --------Конституцияға өзгерістер мен толықтырулар енгізілді

Ақпараттық мәтін


Үлестірмелі қағаздар







Суреттер





Тірек-сызбалар

Кесте


ҚБ «Алақан-жұлдыз»


Сабақтың соңы

ҚБ «Мадақтау сэндвичі»

Кері байланыс

Бүгінгі сабақтан мен не білдім?

Сабақ барысында қандай қиындыққа кездестің?

Сабақ барысында қандай сұрақ туындады?








Рефлексия\

Кері байланыс: «Не білетінмін», «Не білдім?», «Не білгім келеді»

V. Үй тапсырмасы:

ЕББҚ «Ең үздік жауап

Сабақтың қорытындысы бойынша оқушыларды бағалау, алған бағаларын күнделік дәптерлеріне қойып беремін

Үй тапсырмасын беру: Қазақстан Республикасының құрылымы мен мазмұны (түсінік айту, конституцияның қандай бөлімдерден тұратынын дәптерге жазу).Осы ... мені ойландырды



Тексерілді:


ЦӘК төрағасы ____________ А.Н.Далибаева

ҒӘБ басшысымен келісілді ____________ Г.А. Амрина































Модуль / Пән

"Денсаулық сақтаудағы экономика және құқық негіздері"

(қоғамдық-гуманитарлық бағыт)

Бөлім / кіші бөлім

1. Құқық және мемлекет дамуының кезеңдерінде заңнама нормаларын салыстыру ;

Сабақ тақырыбы

1.5 тақырып. Денсаулық саласындағы мемлекеттің рөлі

Мұғалім

Турлыбаева Гулнур Байзаковна

Жалпы мәліметтер

Курс 2 тобы

ЕІ 23-1

ЕІ 23-2

ЕІ 23-3

ЕІ 23-4



күні:« »_____2024ж

күні:« »_____2024ж

күні:« »_____2024ж

күні:« »_____2024ж


Сабақ түрі

Жаңа білімді игеру

Мақсаттары, міндеттері

1) Сапалы және қолжетімді денсаулық сақтауды қамтамасыз ету

Күтілетін нәтижелер

1) Халықтың саламатты өмір салтын ұстануын қалыптастыру және қоғамдық денсаулық қызметін дамыту; медициналық көмектің сапасын арттыру; денсаулық сақтау жүйесін орнықты дамыту

Қажетті ресурстар

https://youtu.be/UiZMx-2wEtE?si=JAuLq-drJ8pMk8TR

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақта жоспарланған іс-шаралар

Ресурстар

Сабақтың басы

(ұйымдастыру кезеңі)

Ұйымдастыру: амандасу-түгендеу

I.Қызығушылықты ояту:

мұғалім азаматтық құқық түсінігін түсіндіруге кіріседі.

Суреттерді көрсете отырып, сабақ тақырыбына шағын шолу жасаңыз.


  • Не көріп тұрсыз?

  • Осы қоғамдық қатынастарды қандай құқықтың саласы реттейді?

  • Осы құқық саласына жататын тағы қандай қоғамдық қатынастарды қосып айтар едіңіздер?

Оқушыларды сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныстыру


С.Е.Битенова, Л.К.Мазгумова

«Экономикалық және құқықтық білім негіздері»



Деңгейлік тапсырма

Сабақтың ортасы

(Түсіну кезеңі)

Интерактивті тақтаға ҚР Конституциясының 1 бабын көрсету.

Бапта кездесетін жаңа ұғымдарды талдау. Демократия, зайырлы, унитарлы, құқықтық және әлеуметтік мемлекет ұғымдары аясында өздерің ассоциацияларын келтіру.

1 тапсырма: Ғаламторды пайдалана отырып Венн диаграмасы арқылы зайырлы мемлекет пен діни мемлекеттің айырмашылықтары мен ұқсастықтарын анықтау.

DrawObject4 DrawObject3






ЕББҚ маңызды кездесетін термин сөздерді атайды не жазып көрсетеді

2 тапсырма ҚР кесте бойынша сипаттау және басқа мемлекеттермен салыстыру.



ҚР сипаты

Белгілері

Артық

шылығы

Мысалы ретінде мемлекеттер

Демократиялық мемлекет




Құқықтық мемлекет




Зайырлы мемлекет




Әлеуметтік мемлекет




ЕББҚ: оқушыға тапсырманың нақты бір бөлігін ерекшелеп көрсетіп беріледі.

Ақпараттық мәтін


Үлестірмелі қағаздар







Суреттер





Тірек-сызбалар

Кесте


ҚБ «Алақан-жұлдыз»



Сабақтың соңы

ҚБ «Мадақтау сэндвичі»

Кері байланыс

Бүгінгі сабақтан мен не білдім?

Сабақ барысында қандай қиындыққа кездестің?

Сабақ барысында қандай сұрақ туындады?


ТАӘ

Үй жұмысының кестесін орындау

«Ұялы телефон» тапсырмасы

Ыстық орындық топтық жұмыс

«Логикалық тапсырмалар» тапсырмасын орындауы













Рефлексия\

Кері байланыс: «Не білетінмін», «Не білдім?», «Не білгім келеді»

V. Үй тапсырмасы:

ЕББҚ «Ең үздік жауап

«Өзін-өзі бағалау»

Кері байланыс

Жалғастырыңыз:

Маған ... қызықты болды

Бұл ... қиындық туғызды

Осы ... мені ойландырды



Тексерілді:


ЦӘК төрағасы ____________ А.Н.Далибаева

ҒӘБ басшысымен келісілді ____________ Г.А. Амрина











Жүктеу
bolisu
Бөлісу
ЖИ арқылы жасау
Файл форматы:
doc
05.11.2025
61
Жүктеу
ЖИ арқылы жасау
Бұл материалды қолданушы жариялаған. Ustaz Tilegi ақпаратты жеткізуші ғана болып табылады. Жарияланған материалдың мазмұны мен авторлық құқық толықтай автордың жауапкершілігінде. Егер материал авторлық құқықты бұзады немесе сайттан алынуы тиіс деп есептесеңіз,
шағым қалдыра аласыз
Қазақстандағы ең үлкен материалдар базасынан іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде керек материалды іздеп, жүктеп алып сабағыңызға қолдана аласыз
Материал жариялап, аттестацияға 100% жарамды сертификатты тегін алыңыз!
Ustaz tilegi журналы министірліктің тізіміне енген. Qr коды мен тіркеу номері беріледі. Материал жариялаған соң сертификат тегін бірден беріледі.
Оқу-ағарту министірлігінің ресми жауабы
Сайтқа 5 материал жариялап, тегін АЛҒЫС ХАТ алыңыз!
Қазақстан Республикасының білім беру жүйесін дамытуға қосқан жеке үлесі үшін және де Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық материалыңызбен бөлісіп, белсенді болғаныңыз үшін алғыс білдіреміз!
Сайтқа 25 материал жариялап, тегін ҚҰРМЕТ ГРОМАТАСЫН алыңыз!
Тәуелсіз Қазақстанның білім беру жүйесін дамытуға және білім беру сапасын арттыру мақсатында Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жариялағаны үшін марапатталасыз!
Министірлікпен келісілген курстар тізімі