|
«№148 қазақ орта мектебі» КММ |
Пән мұғалімі: Бегманов Қуанышбек Жорабекұлы |
Мерзімі: 22.11.2021ж |
|||
|
ҰМЖ |
6.3. Құрал жабдықтар арқылы гимнастика дағдыларын арттыру. Гимнастика |
Сыныбы: 6 А |
|||
|
Сабақ тақырыбы: |
Акробатикалық элементтерден құрылған қозғалмалы ойындар мен эстафеталар, гимнастикалық кедергілерден өту. Кіші ағаш аттан секіру |
|
|||
|
Сабаққа негізделген оқу мақсаттары: |
6.1.5.1. Бірқатар дене жаттығуларының тактикаларын, стратегияларын және композициялық идеяларын түсіну және қолдана білу |
|
|||
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушылар үшін: Бірқатар дене жаттығуларының тактикаларын, стратегияларын және композициялық идеяларын түсінеді Көпшілік оқушылар үшін: дене жаттығуларының тактикаларын, стратегияларын және композициялық идеяларын қолданады, кіші аттан секіру тәсілдерін меңгереді. Кейбір оқушылар үшін: дене жаттығуларының тактикаларын,композициялық идеяларын , тәсілдерін түрлі эстафеталық ойындарда түрлендіре алады |
|
|||
|
Бағалау критерийлері: |
Дене жаттығуларының тактикалары, кіші аттан секіру тәсілдері |
|
|||
|
Сабақ кезеңдері |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушы әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Басы 10 минут |
Сапқа тұру Сәлемдесу, түгелдеу Бой сергіту жаттығулары |
|
|
Жаттығулар көрсетілімі |
|
|
Ортасы 30 минут |
Жаңа сабақты түсіндіру Оқушыларға кіші ағаш аттан секірудің ережесін естеріне салу ,секірту . Тақырып бойынша ресурстар мен таныстыру .
Сергіту сәті Еркін ұста денеңді , Тарсылдатпа еденді . Орнымыздан тұрып алып Жүгірейік бәріміз . Ойын түрлері Оқушыларды сапқа тұрғызып ,бір – екіге санау арқылы екі топқа бөлу . Оқушыларға ойын ережесін түсіндіріп ,секіртпемен секіруді ойнату .Қадағалап қарау . Ойын барысында қай топтың ойыншылары көп секірсе сол топтың ойыншылары жеңген болып есептеледі . Ойынға топ мүшелері түгел қатынасуы тиіс . |
Оқушылар ....сұрақтар бойынша жауап береді, әр дұрыс жауапқа бір ұпай алып отырады Ағаш атта секіру ережесін ұстана тырып, тапсырманы орындайды,
|
Өз ойын дұрыс мағынада білдіріп, талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру. Дескриптор: Жалпы - 2 балл 1.секіртпемен ережеге сай секіреді 2. қауіпсіздік ережесін сақтайды Бағалау «екі тілек, бір жұлдыз» Стикер тарату |
Дене шынықтыру 6-сынып Т. А. Алдамұратова Алматы «Атамұра» 2017ж Ағаш ат секіртпе |
|
|
Соңы 5 минут |
«Еркін микрофон» әдісі. Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. |
Оқушылар бүгінгі сабақтың мақсатына жеткізетін тапсырмалар орындауына қарай, өз түсінгенін, пікірін, өз ойын айту арқылы сабаққа қорытынды жасайды. |
Тапсырманы тоық, дұрыс орындаған оқушыларды марапаттау |
Стикер |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ Кіші аттан секіру 5-сынып
ҚМЖ Кіші аттан секіру 5-сынып
|
«№148 қазақ орта мектебі» КММ |
Пән мұғалімі: Бегманов Қуанышбек Жорабекұлы |
Мерзімі: 22.11.2021ж |
|||
|
ҰМЖ |
6.3. Құрал жабдықтар арқылы гимнастика дағдыларын арттыру. Гимнастика |
Сыныбы: 6 А |
|||
|
Сабақ тақырыбы: |
Акробатикалық элементтерден құрылған қозғалмалы ойындар мен эстафеталар, гимнастикалық кедергілерден өту. Кіші ағаш аттан секіру |
|
|||
|
Сабаққа негізделген оқу мақсаттары: |
6.1.5.1. Бірқатар дене жаттығуларының тактикаларын, стратегияларын және композициялық идеяларын түсіну және қолдана білу |
|
|||
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушылар үшін: Бірқатар дене жаттығуларының тактикаларын, стратегияларын және композициялық идеяларын түсінеді Көпшілік оқушылар үшін: дене жаттығуларының тактикаларын, стратегияларын және композициялық идеяларын қолданады, кіші аттан секіру тәсілдерін меңгереді. Кейбір оқушылар үшін: дене жаттығуларының тактикаларын,композициялық идеяларын , тәсілдерін түрлі эстафеталық ойындарда түрлендіре алады |
|
|||
|
Бағалау критерийлері: |
Дене жаттығуларының тактикалары, кіші аттан секіру тәсілдері |
|
|||
|
Сабақ кезеңдері |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушы әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Басы 10 минут |
Сапқа тұру Сәлемдесу, түгелдеу Бой сергіту жаттығулары |
|
|
Жаттығулар көрсетілімі |
|
|
Ортасы 30 минут |
Жаңа сабақты түсіндіру Оқушыларға кіші ағаш аттан секірудің ережесін естеріне салу ,секірту . Тақырып бойынша ресурстар мен таныстыру .
Сергіту сәті Еркін ұста денеңді , Тарсылдатпа еденді . Орнымыздан тұрып алып Жүгірейік бәріміз . Ойын түрлері Оқушыларды сапқа тұрғызып ,бір – екіге санау арқылы екі топқа бөлу . Оқушыларға ойын ережесін түсіндіріп ,секіртпемен секіруді ойнату .Қадағалап қарау . Ойын барысында қай топтың ойыншылары көп секірсе сол топтың ойыншылары жеңген болып есептеледі . Ойынға топ мүшелері түгел қатынасуы тиіс . |
Оқушылар ....сұрақтар бойынша жауап береді, әр дұрыс жауапқа бір ұпай алып отырады Ағаш атта секіру ережесін ұстана тырып, тапсырманы орындайды,
|
Өз ойын дұрыс мағынада білдіріп, талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру. Дескриптор: Жалпы - 2 балл 1.секіртпемен ережеге сай секіреді 2. қауіпсіздік ережесін сақтайды Бағалау «екі тілек, бір жұлдыз» Стикер тарату |
Дене шынықтыру 6-сынып Т. А. Алдамұратова Алматы «Атамұра» 2017ж Ағаш ат секіртпе |
|
|
Соңы 5 минут |
«Еркін микрофон» әдісі. Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. |
Оқушылар бүгінгі сабақтың мақсатына жеткізетін тапсырмалар орындауына қарай, өз түсінгенін, пікірін, өз ойын айту арқылы сабаққа қорытынды жасайды. |
Тапсырманы тоық, дұрыс орындаған оқушыларды марапаттау |
Стикер |
|
шағым қалдыра аласыз
















