САБАҚ
ЖОСПАРЫ
|
Бөлім |
Веб-жобалау |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә (болған жағдайда) |
Апарбаева Гульмира Асылхановна |
|
|
Күні: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сынып: |
10 сынып |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Мәтінді форматтау (қаріп, абзац, тізімдер) |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
10.4.2.4 Web (веб)-парақшаларды жасауда HTML (аш ти эм эл) тегтерін қолдану; |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар үшін: қаріп, абзац, тізімдер тегтерін ажыратады. Көпшілік оқушылар үшін:Қаріптерді форматтауда,мәтінге абзац жасауда, нөмірленген және маркерленген тізімдер құруда тегтерді қолданады Кейбір оқушылар үшін:Қаріп, абзац, тізім тегтерін пайдаланып web-сайт құрайды |
|
|
Бағалау критерийлері: (Білу және түсіну. Қолдану, жоғары ойлау дағдысы) |
Web – бетінде мәтінді форматтау HTML тегтерді қолдану жолдарын анықтайды. |
|
|
Ерекше білім беруді қажет ететін оқушы үшін(қысқартылған бағдарлама негізінде) |
Web – бетінде мәтінді форматтау HTML тегтерін анықтайды. |
|
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Білу және түсіну.Қолдану. |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
ЕБҚ әркеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ұйымдастыру 1 мин Өткен білімді еске түсіру. 5 мин Сабақтың басы: |
Сәлемдесу, түгендеу Сыныпта көңілді ахуал туғызу: "Бір-бірімізге комплимент айтайық"ойыны.
Үй тапсырмасын тексеру: https://learningapps.org/ платформасы арқылы «Ақиқат» «Жалған» пікірлерін анықтайды.
Топқа бөлу: Ребус қиындыларын әр оқушыға таңдатады, үш топқа бөлінеді.Жаңа сабақтың тақырыбы ребустың шешуінде екенін айтады, сабақтың мақсатын қарастырады. |
Мұғаліммен амандасу Шеңберге тұрады.Бір қадам алдыға шығып, тек мейірімді сөздер айтады .
Оқушылар https://learningapps.org/ платформасында тапсырманы орындайды. Дұрыс жауаптарымен өздерін тексереді.
Қима қағаздарында көрсетілген ребусқа қарап оқушылар тақырыпты анықтайды. |
ЕБҚ оқушыны ескере отырып қосымша уақыт беру |
Смайликтер Өте жақсы орындалды –
Б
К
|
Ресурс-1 https://learningapps.org/display?v=pu6diygtk22
Ресурс-2 Қима қағаздар «Ребус» |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 15 мин Жаңа сабақты презентация бойынша түсіндіру
|
Жаңа сабақты меңгеру: «Инсерт кестесі» әдісі бойынша оқушылар жаңа тақырыпты презентациядан меңгереді. Тұжырымдалған ойларын кестеге түсіреді.
|
Мұғаліммен бірге сабақтың оқу мақсаттарын тұжырымдайды
«Инсерт» кестесімен жұмыс жасайды
|
|
|
Ресурс-3 Презентация 5-9
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Тапсырмалар 6 мин
7 мин
Бекіту
2 мин
|
Тақырыпты меңгергенін анықтау. №1 тапсырма Абзац. «Топтық жұмыс» Көрсетілген үлгі бойынша «Мақал-мәтелдер» Web-парақшасын жасаңыз. Д Мақал-мәтелдер Білегі күшті бірді
жығады, Оқу инемен құдық қазғандай. Мектеп-кеме, білім-теңіз.
Оқу
- білім
азығы, Жақсымын
деп Батырмын деп мақтанба,
барып
ЕБҚО
тапсырмасы: Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
САБАҚ
ЖОСПАРЫ Бөлім Веб-жобалау Педагогтің Т.А.Ә (болған
жағдайда) Апарбаева Гульмира
Асылхановна Күні: Қатысушылар
саны: Қатыспағандар
саны: Сынып: 10
сынып Сабақтың
тақырыбы: Мәтінді форматтау (қаріп,
абзац, тізімдер) Оқу бағдарламасына сәйкес оқу
мақсаттары 10.4.2.4 Web
(веб)-парақшаларды жасауда HTML (аш ти эм эл) тегтерін
қолдану; Сабақтың
мақсаты:
Барлық
оқушылар үшін: қаріп, абзац, тізімдер
тегтерін ажыратады.
Көпшілік оқушылар
үшін:Қаріптерді форматтауда,мәтінге
абзац жасауда, нөмірленген және маркерленген тізімдер құруда
тегтерді қолданады Кейбір оқушылар
үшін:Қаріп, абзац, тізім тегтерін
пайдаланып web-сайт құрайды Бағалау критерийлері: (Білу
және түсіну. Қолдану, жоғары ойлау
дағдысы) Web – бетінде мәтінді
форматтау HTML тегтерді қолдану жолдарын
анықтайды. Ерекше білім беруді қажет
ететін оқушы үшін(қысқартылған бағдарлама
негізінде) Web – бетінде мәтінді
форматтау HTML тегтерін
анықтайды. Ойлау дағдыларының
деңгейі Білу және
түсіну.Қолдану.
Сабақтың
барысы: Сабақтың
кезеңі/ уақыты Педагогтің
іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті ЕБҚ
әркеті Бағалау Ресурстар Ұйымдастыру 1
мин Өткен білімді еске
түсіру. 5
мин Сабақтың
басы:
Сәлемдесу,
түгендеу
Сыныпта көңілді
ахуал туғызу:
"Бір-бірімізге
комплимент айтайық"ойыны. Достарыңыз сізге жылы сөздер
айтқан кезде сіз өзіңізді қалай
сезіндіңіз?
Үй тапсырмасын
тексеру: https://learningapps.org/
платформасы
арқылы «Ақиқат» «Жалған» пікірлерін
анықтайды.
Топқа
бөлу: Ребус қиындыларын әр оқушыға
таңдатады, үш топқа бөлінеді.Жаңа сабақтың тақырыбы ребустың
шешуінде екенін айтады, сабақтың мақсатын
қарастырады.
Мұғаліммен
амандасу
Шеңберге тұрады.Бір
қадам алдыға шығып, тек мейірімді сөздер айтады
.
Оқушылар
https://learningapps.org/
платформасында тапсырманы орындайды. Дұрыс
жауаптарымен өздерін
тексереді.
Қима қағаздарында
көрсетілген ребусқа қарап оқушылар тақырыпты
анықтайды. ЕБҚ оқушыны ескере отырып
қосымша уақыт беру
Смайликтер
Өте жақсы орындалды
–
Б
К
Ресурс-1
https://learningapps.org/display?v=pu6diygtk22
Ресурс-2 Қима қағаздар
«Ребус» Сабақтың
ортасы 15
мин Жаңа сабақты презентация
бойынша түсіндіру
Жаңа сабақты
меңгеру: «Инсерт кестесі»
әдісі бойынша оқушылар жаңа
тақырыпты презентациядан меңгереді. Тұжырымдалған ойларын кестеге
түсіреді. V Бұрыннан
білемін + Мен үшін
жаңалық ? Сұрақ пайда
болды?
Мұғаліммен бірге
сабақтың оқу мақсаттарын
тұжырымдайды
«Инсерт» кестесімен
жұмыс жасайды
Ресурс-3
Презентация 5-9
Тапсырмалар
6
мин
7
мин
Бекіту
2
мин
Тақырыпты
меңгергенін анықтау.
№1 тапсырма Абзац.
«Топтық жұмыс»
Көрсетілген үлгі
бойынша «Мақал-мәтелдер» Web-парақшасын
жасаңыз.
Д
Мақал-мәтелдер Білегі күшті бірді
жығады,
Оқу инемен құдық
қазғандай.
Мектеп-кеме,
білім-теңіз.
Оқу
- білім
азығы, Жақсымын
деп Батырмын деп мақтанба,
барып
Мақал-мәтелдерді
абзацтарға бөледі;
Қаріптің өлшемін
түрлі деңгейде өзгертеді;
Қаріпті форматтау
(курсив, жартылай қалың, асты сызылған) тегтерін
пайдаланады.
ЕБҚО
тапсырмасы: | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||













