|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3D-жобалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 11 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
«Мектепке виртуалды саяхат жасау» . Практикум |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.4.1.3 бірінші тұлға көрінісі бар 3D-панорама жасау(виртуалды тур) |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Бірінші тұлға көрінісі бар 3D-панораманы жасайды |
|||
|
ӘДІЛДІК ПЕН ЖАУАПКЕРШІЛІК ҚҰНДЫЛЫҒЫ |
-қоғамның барлық мүшелеріне тең құқық пен мүмкіндіктерді қамтамасыз ету; - кемсітушілік пен теңсіздікке жол бермеу; - білім алуға, денсаулық сақтауға және басқа да әлеуметтік игіліктерге қолжетімді болуын қамтамасыз ету; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Шаттық шеңбер құрып бір-біріне тілектер айтады
3. Топқа
бөлу:
3-түсті смайликтер арқылы
топқа бөлу 4. «Блиц кездесу» Екі оқушы біреуі тақтаға, ал екіншісі қарама-қарсы жаққа қарап отырады. Бірінші қатысушыда келесі әріптесіне өтпей тұрып, төменде келтірілген негізгі сұрақтарды түсіндіру үшін бар-жоғы 30 секунды бар –мұғалім түсіндіру үшін негізгі сөзді мысал ретінде келтіреді. - Image Composite Editor - Autostitch -Hugin -Photo Gallery -Google Photos -Dermandar |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Бірі-біріне әдемі тілектерін айтады 3. Маркерлердің түсі арқылы топқа бөлінеді 4. Үй тапсырмасына жауап береді. |
Дескриптор: Үй тапсырмасы бойынша сұрақтарды түсіндіреді 2 балл |
Оқулық «Арман ПВ» Түрлі түсті смайлик |
|
Сабақтың ортасы 30 мин |
Практикалық жұмыс «Топтық жұмыс» 1-тапсырма «Миға шабуыл» әдісі
Жұптық жұмыс 2-тапсырма «Көрсет және әңгімеле» Компьютерде тапсырманы бірлесіп орындап, бір-біріне әңгімелейді
ЕБҚЕ бар балалар үшін тапсырма Сөйлемді аяқта Microsoft-тің өнімі Image Composite Editor- қолданыстағы............................................ Сергіту сәті «Тормоз» ойыны Шеңберде тұрып, ретімен саналады. Жүргізуші өз санын айтып, санын шапалақтайды, барлығы солай қайталайды. Сосын басқа әріптестің санын айтады, сол кезде сол әріптес әрі қарай жалғастыру керек. «Жеке жұмыс» . 3 –тапсырма «Ой қозғау» әдісі
|
1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды Сергіту сәтін жасайды 3-тапсырманы орындайды |
Дескриптор - «Мектеп алаңы» аты фотопанорма жасайды 2 балл Дескриптор: Image Composite Editor-программасының желімдеу , кесу және экспорттау қадамдарын орындап сақтайды 2 балл Дескриптор: Берілген тапсырма бойынша сөйлемді аяқтайды Дескриптор: -«Менің мектебім» атты видеопанорма жасайды 4 балл |
Оқулық компьютер тапсырма Ноутбук, оқулық |
|
Сабақтың соңы 5 мин Бағалау Үй тапсырмасы |
2.Кері байланыс:
Бағалау 10 балдық жүйемен бағаланады &25-26 оқу. 77-81 бет |
Өзін-өзі бағалау. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ. "Мектепке виртуалды саяхат жасау.Практикум" 11-сынып
ҚМЖ. "Мектепке виртуалды саяхат жасау.Практикум" 11-сынып
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3D-жобалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 11 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
«Мектепке виртуалды саяхат жасау» . Практикум |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.4.1.3 бірінші тұлға көрінісі бар 3D-панорама жасау(виртуалды тур) |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Бірінші тұлға көрінісі бар 3D-панораманы жасайды |
|||
|
ӘДІЛДІК ПЕН ЖАУАПКЕРШІЛІК ҚҰНДЫЛЫҒЫ |
-қоғамның барлық мүшелеріне тең құқық пен мүмкіндіктерді қамтамасыз ету; - кемсітушілік пен теңсіздікке жол бермеу; - білім алуға, денсаулық сақтауға және басқа да әлеуметтік игіліктерге қолжетімді болуын қамтамасыз ету; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Шаттық шеңбер құрып бір-біріне тілектер айтады
3. Топқа
бөлу:
3-түсті смайликтер арқылы
топқа бөлу 4. «Блиц кездесу» Екі оқушы біреуі тақтаға, ал екіншісі қарама-қарсы жаққа қарап отырады. Бірінші қатысушыда келесі әріптесіне өтпей тұрып, төменде келтірілген негізгі сұрақтарды түсіндіру үшін бар-жоғы 30 секунды бар –мұғалім түсіндіру үшін негізгі сөзді мысал ретінде келтіреді. - Image Composite Editor - Autostitch -Hugin -Photo Gallery -Google Photos -Dermandar |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Бірі-біріне әдемі тілектерін айтады 3. Маркерлердің түсі арқылы топқа бөлінеді 4. Үй тапсырмасына жауап береді. |
Дескриптор: Үй тапсырмасы бойынша сұрақтарды түсіндіреді 2 балл |
Оқулық «Арман ПВ» Түрлі түсті смайлик |
|
Сабақтың ортасы 30 мин |
Практикалық жұмыс «Топтық жұмыс» 1-тапсырма «Миға шабуыл» әдісі
Жұптық жұмыс 2-тапсырма «Көрсет және әңгімеле» Компьютерде тапсырманы бірлесіп орындап, бір-біріне әңгімелейді
ЕБҚЕ бар балалар үшін тапсырма Сөйлемді аяқта Microsoft-тің өнімі Image Composite Editor- қолданыстағы............................................ Сергіту сәті «Тормоз» ойыны Шеңберде тұрып, ретімен саналады. Жүргізуші өз санын айтып, санын шапалақтайды, барлығы солай қайталайды. Сосын басқа әріптестің санын айтады, сол кезде сол әріптес әрі қарай жалғастыру керек. «Жеке жұмыс» . 3 –тапсырма «Ой қозғау» әдісі
|
1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды Сергіту сәтін жасайды 3-тапсырманы орындайды |
Дескриптор - «Мектеп алаңы» аты фотопанорма жасайды 2 балл Дескриптор: Image Composite Editor-программасының желімдеу , кесу және экспорттау қадамдарын орындап сақтайды 2 балл Дескриптор: Берілген тапсырма бойынша сөйлемді аяқтайды Дескриптор: -«Менің мектебім» атты видеопанорма жасайды 4 балл |
Оқулық компьютер тапсырма Ноутбук, оқулық |
|
Сабақтың соңы 5 мин Бағалау Үй тапсырмасы |
2.Кері байланыс:
Бағалау 10 балдық жүйемен бағаланады &25-26 оқу. 77-81 бет |
Өзін-өзі бағалау. |
|
шағым қалдыра аласыз



















