|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Ойын құру (ортақ тақырыптары: «Уақыт», «Сәулет» ) |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Практикалық жұмыс |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3. 4. 2. 3 программалау ойын алаңында бірнеше кейіпкерлермен жұмыс істеу; 3.4.2.4 . программалау ойын алаңында ойын құру барысында циклдік алгоритмді жүзеге асыру; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Программалау ойын алаңында бірнеше кейіпкерлермен жұмыс істейді; Программалау ойын алаңында ойын құру барысында циклдік алгоритмді жүзеге асырады; |
|||
|
ӘДІЛДІК ПЕН ЖАУАПКЕРШІЛІК ҚҰНДЫЛЫҒЫ |
- заң және өз құқығы мен міндеттерін білу; - басқа адамдардың заңды мүдделерін, құқықтары мен еркіндіктерін құрметтеу; - құқықтық білімді өмірде қолдана білу |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу 2. Психологиялық ахуал «Жақсылық тамшысы» Әр бала тамшыға өзі жасаған жақсы істерін немесе өзінің бойындағы жақсы қасиеттерін стикерге жазып жеткізеді. Іліп жатқанда әрқайсысы өзгелерге, айналасына өзі жасаған жақсылықтарын, қасиеттерін жария етеді 3.Топқа бөлу Геометриялық фигуралар арқылы топқа бөлу; әр түрлі фигураларды оқушыларға таратып 3 –топқа бөлеміз 4.Уй тапсырмасын пысықтау «Сұрақтар жаңбыры» әдісі Әр топ параққа сұрақтар жазып, бір-біріне лақтырады. Алған сұрақтарына жауап жазып, кері лақтырады. Жауап жазылған парақты қағып алған ойыншы, сол жауаптан сұрақ тудырып, ары қарай лақтырады. Ойын осылай жалғасады. Дескриптор: - Үй тапсырмасы бойынша сұрақтарға жауап береді |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Оқушылар жақсы қасиеттерімен бөліседі Оқушылар 3 топқа бөлінеді 1 топ-шеңбер 2 топ-үшбұрыш 3 топ- төрбұрыш Оқушылар үй тапсырмасын пысыққтау мақсатында сұрақтарға жауап береді |
ҚБ Қол шапалақтау |
Оқулық «Алматы кітап» баспасы Стикерлер Әртүрлі фигуралар А-3 қағаздары |
|
Сабақтың ортасы 30 мин |
Практикалық жұмыс
Топтық жұмыс
«Өкіл » әдісі бойынша топтарға тапсырма беріледі. Топтар өздеріне берілген тапсырманы орындайды. Топтан бір оқушыны өкіл ретінде келесі топтарға жіберіп, олардың жұмыстарымен де танысып отырады.
- Адамның даму кезеңдеріне ұқсас жоба құрады Жұптық жұмыс 2-тапсырма «Ойлан. Жұптас.Бөліс» әдісі арқылы жұбымен жобаларды салыстырады, ұқсастықпен айырмашылықты анықтайды.Дәптерге орындайды
Дескриптор:
Жеке жұмыс. 3-тапсырма «Миға шабуыл» әдісі
Дескриптор: -Кейіпкер жобаның әр кезеңінде көлігінің түсін өзгерту үшін, келбет блогындағы қандай команда қолданатынын табады -Не себепті жоба скриптісінде x,y координаттары қолданылатынын анықтайды Сергіту сәті: «Әріптер мен сандар» Мұғалім сандар мен әріптерден тұратын фишкалар береді Қатысушыларға мұғалім қалаған әріп не сан айтады. Қай топ 10 санағанша, әртүрлі тәсілмен бірінші құрастырып болса, солар жеңімпаз. EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма Тапсырманы орындайды Осы батырмалар қызметін анықтап жаз
Дескриптор: Берілген батырма қызметін анықтап жазады Сабақты қорытындылау: 4-тапсырма «Wordwall» платформасы бойынша сұрақтарға жауап береді Дескриптор: -онлайн платформада сұрақтарға жауап береді
|
1 тапсырманы орындайды 2 тапсырманы орындайды. 3 тапсырманы орындайды Сергіту сәтін жасайды Тапсырманы орындайды 4- тапсырманы орындайды |
Бәре келді; Керемет
«Комментарий» арқылы бір-бірін бағалау» «Жарайсыңдар»
«Ұтымды жауап беретініңді білгенмін» «Ақылдым» |
Оқулық, А-4 парақшасы, маркер, стикер Оқулыұ, тапсырма, дәптер Әріптер мен сандар Тапсырма https://wordwall.net/resource/39094895 |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Кері байланыс
|
|
|
стикерлер |
|
Үй тапсырмасы |
& 12 оқу. 44-47 бет |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ. Ойын құру. Практикалық сабақ. 3 сынып
ҚМЖ. Ойын құру. Практикалық сабақ. 3 сынып
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Ойын құру (ортақ тақырыптары: «Уақыт», «Сәулет» ) |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Практикалық жұмыс |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3. 4. 2. 3 программалау ойын алаңында бірнеше кейіпкерлермен жұмыс істеу; 3.4.2.4 . программалау ойын алаңында ойын құру барысында циклдік алгоритмді жүзеге асыру; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Программалау ойын алаңында бірнеше кейіпкерлермен жұмыс істейді; Программалау ойын алаңында ойын құру барысында циклдік алгоритмді жүзеге асырады; |
|||
|
ӘДІЛДІК ПЕН ЖАУАПКЕРШІЛІК ҚҰНДЫЛЫҒЫ |
- заң және өз құқығы мен міндеттерін білу; - басқа адамдардың заңды мүдделерін, құқықтары мен еркіндіктерін құрметтеу; - құқықтық білімді өмірде қолдана білу |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу 2. Психологиялық ахуал «Жақсылық тамшысы» Әр бала тамшыға өзі жасаған жақсы істерін немесе өзінің бойындағы жақсы қасиеттерін стикерге жазып жеткізеді. Іліп жатқанда әрқайсысы өзгелерге, айналасына өзі жасаған жақсылықтарын, қасиеттерін жария етеді 3.Топқа бөлу Геометриялық фигуралар арқылы топқа бөлу; әр түрлі фигураларды оқушыларға таратып 3 –топқа бөлеміз 4.Уй тапсырмасын пысықтау «Сұрақтар жаңбыры» әдісі Әр топ параққа сұрақтар жазып, бір-біріне лақтырады. Алған сұрақтарына жауап жазып, кері лақтырады. Жауап жазылған парақты қағып алған ойыншы, сол жауаптан сұрақ тудырып, ары қарай лақтырады. Ойын осылай жалғасады. Дескриптор: - Үй тапсырмасы бойынша сұрақтарға жауап береді |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Оқушылар жақсы қасиеттерімен бөліседі Оқушылар 3 топқа бөлінеді 1 топ-шеңбер 2 топ-үшбұрыш 3 топ- төрбұрыш Оқушылар үй тапсырмасын пысыққтау мақсатында сұрақтарға жауап береді |
ҚБ Қол шапалақтау |
Оқулық «Алматы кітап» баспасы Стикерлер Әртүрлі фигуралар А-3 қағаздары |
|
Сабақтың ортасы 30 мин |
Практикалық жұмыс
Топтық жұмыс
«Өкіл » әдісі бойынша топтарға тапсырма беріледі. Топтар өздеріне берілген тапсырманы орындайды. Топтан бір оқушыны өкіл ретінде келесі топтарға жіберіп, олардың жұмыстарымен де танысып отырады.
- Адамның даму кезеңдеріне ұқсас жоба құрады Жұптық жұмыс 2-тапсырма «Ойлан. Жұптас.Бөліс» әдісі арқылы жұбымен жобаларды салыстырады, ұқсастықпен айырмашылықты анықтайды.Дәптерге орындайды
Дескриптор:
Жеке жұмыс. 3-тапсырма «Миға шабуыл» әдісі
Дескриптор: -Кейіпкер жобаның әр кезеңінде көлігінің түсін өзгерту үшін, келбет блогындағы қандай команда қолданатынын табады -Не себепті жоба скриптісінде x,y координаттары қолданылатынын анықтайды Сергіту сәті: «Әріптер мен сандар» Мұғалім сандар мен әріптерден тұратын фишкалар береді Қатысушыларға мұғалім қалаған әріп не сан айтады. Қай топ 10 санағанша, әртүрлі тәсілмен бірінші құрастырып болса, солар жеңімпаз. EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма Тапсырманы орындайды Осы батырмалар қызметін анықтап жаз
Дескриптор: Берілген батырма қызметін анықтап жазады Сабақты қорытындылау: 4-тапсырма «Wordwall» платформасы бойынша сұрақтарға жауап береді Дескриптор: -онлайн платформада сұрақтарға жауап береді
|
1 тапсырманы орындайды 2 тапсырманы орындайды. 3 тапсырманы орындайды Сергіту сәтін жасайды Тапсырманы орындайды 4- тапсырманы орындайды |
Бәре келді; Керемет
«Комментарий» арқылы бір-бірін бағалау» «Жарайсыңдар»
«Ұтымды жауап беретініңді білгенмін» «Ақылдым» |
Оқулық, А-4 парақшасы, маркер, стикер Оқулыұ, тапсырма, дәптер Әріптер мен сандар Тапсырма https://wordwall.net/resource/39094895 |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Кері байланыс
|
|
|
стикерлер |
|
Үй тапсырмасы |
& 12 оқу. 44-47 бет |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз



























