|
Бөлім: |
Бүгінгі таңдағы Қазақстандағы білім және ғылым жүйесі |
|
|
Мектеп |
|
|
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып:11 А |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Қазақстан Республикасы білімі мен ғылымы дамуының мәселелері мен болашағы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.4.3.1 Қазақстан Республикасының стратегиялары мен бағдарламаларын зерттеу негізінде білім және ғылым жүйесін жаңартудың алғышарттары мен маңызын талдау; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Қазақстан Республикасының стратегиялары мен бағдарламаларын зерттеу негізінде білім және ғылым жүйесін жаңартудың алғышарттары мен маңызын талдау; |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру кезеңі |
О -Сабақ мәселесі не жайында болмақ? Оқушыларды сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныстыру. |
Оқушылар өз жауаптарын ұсынады |
мадақтау |
Мұғалім презентациясы |
|
Жаңа сабақ |
100 жаңа есім жобасының 2018 жылғы жеңімпазы Алматы қаласындағы ФМБ НЗМ түлегі Иван Крепак туралы шағын аұпарат жеткізу. 100 жаңа есім жобасындағы ғылым саласындағы жеғңмпаздарды анықтай отырып, жетістіктеріне талдау жүргізу. 2017 жыл 2018 жыл 2019 жыл "Болашақ" халықаралық стипендиясы 1993 жылғы 5 қарашада Қазақстан Республикасының Президенті Нұрсұлтан Назарбаевтың қаулысымен бекітілген. Бағдарламаның мақсаты - Қазақстан Республикасының Тəуелсіздігі қарсаңында одан əрі реформалар жүргізу, ел экономикасының басым секторлары үшін жоғары білікті кадрлар мен мамандар даярлау. Берілген дайын талдауғаSWOT матрицасын жұпта орындаңыз
|
Дескриптор:
3. Еліміздің қандай саласының дамуына әсер етуі мүмкін екендігін анықтайды; 4. Ел болашағы үшін орнын түсіндіреді. Дескриптор: SO – Күшті жақтар арқылы мүмкіндіктерді пайдалану туралы шешімдер ұсынады ST – Күшті жақтардың көмегімен қауіп қатерлерді жою жөніндегі шешімдер ұсынады WO – Мүмкіндіктердің көмегімен әлсіздіктерді жою жөніндегі шешімдер ұсынады WT – Әлсіздіктер мен қауіп қатерлердің тоғысуын болдырмау жөніндегі шешімдер және екеуі орын алған жағдайда салдарымен күресі жөніндегі шешімдер ұсынады |
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отыр «Ең үздік жауап»
«Екі жұлдыз,бір ұсыныс»
«Бармақпен»
|
Презентация Н. Назарбаев. “ЕуразияУниверситеті” газеті (1-бет). ““Болашақ”-біздіңсенімдістратегиялықтаңдауымыз” мақаласы. (№23(156), желтоқсан 2013 жыл) |
|
Қорытынды |
Кері байланыс
-нені білдім, нені
үйрендім |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады |
ҚБ – сабақтағы өз әрекетіне рефлексия жасау; |
А4, конспект |
|
Оқу тапсырмасы |
Қазақстан Республикасы білімі мен ғылымы дамуының мәселелері мен болашағы |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ. Қазақстан Республикасы білімі мен ғылымы дамуының мәселелері мен болашағы
ҚМЖ. Қазақстан Республикасы білімі мен ғылымы дамуының мәселелері мен болашағы
|
Бөлім: |
Бүгінгі таңдағы Қазақстандағы білім және ғылым жүйесі |
|
|
Мектеп |
|
|
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып:11 А |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Қазақстан Республикасы білімі мен ғылымы дамуының мәселелері мен болашағы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.4.3.1 Қазақстан Республикасының стратегиялары мен бағдарламаларын зерттеу негізінде білім және ғылым жүйесін жаңартудың алғышарттары мен маңызын талдау; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Қазақстан Республикасының стратегиялары мен бағдарламаларын зерттеу негізінде білім және ғылым жүйесін жаңартудың алғышарттары мен маңызын талдау; |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру кезеңі |
О -Сабақ мәселесі не жайында болмақ? Оқушыларды сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныстыру. |
Оқушылар өз жауаптарын ұсынады |
мадақтау |
Мұғалім презентациясы |
|
Жаңа сабақ |
100 жаңа есім жобасының 2018 жылғы жеңімпазы Алматы қаласындағы ФМБ НЗМ түлегі Иван Крепак туралы шағын аұпарат жеткізу. 100 жаңа есім жобасындағы ғылым саласындағы жеғңмпаздарды анықтай отырып, жетістіктеріне талдау жүргізу. 2017 жыл 2018 жыл 2019 жыл "Болашақ" халықаралық стипендиясы 1993 жылғы 5 қарашада Қазақстан Республикасының Президенті Нұрсұлтан Назарбаевтың қаулысымен бекітілген. Бағдарламаның мақсаты - Қазақстан Республикасының Тəуелсіздігі қарсаңында одан əрі реформалар жүргізу, ел экономикасының басым секторлары үшін жоғары білікті кадрлар мен мамандар даярлау. Берілген дайын талдауғаSWOT матрицасын жұпта орындаңыз
|
Дескриптор:
3. Еліміздің қандай саласының дамуына әсер етуі мүмкін екендігін анықтайды; 4. Ел болашағы үшін орнын түсіндіреді. Дескриптор: SO – Күшті жақтар арқылы мүмкіндіктерді пайдалану туралы шешімдер ұсынады ST – Күшті жақтардың көмегімен қауіп қатерлерді жою жөніндегі шешімдер ұсынады WO – Мүмкіндіктердің көмегімен әлсіздіктерді жою жөніндегі шешімдер ұсынады WT – Әлсіздіктер мен қауіп қатерлердің тоғысуын болдырмау жөніндегі шешімдер және екеуі орын алған жағдайда салдарымен күресі жөніндегі шешімдер ұсынады |
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отыр «Ең үздік жауап»
«Екі жұлдыз,бір ұсыныс»
«Бармақпен»
|
Презентация Н. Назарбаев. “ЕуразияУниверситеті” газеті (1-бет). ““Болашақ”-біздіңсенімдістратегиялықтаңдауымыз” мақаласы. (№23(156), желтоқсан 2013 жыл) |
|
Қорытынды |
Кері байланыс
-нені білдім, нені
үйрендім |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады |
ҚБ – сабақтағы өз әрекетіне рефлексия жасау; |
А4, конспект |
|
Оқу тапсырмасы |
Қазақстан Республикасы білімі мен ғылымы дамуының мәселелері мен болашағы |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз
й
шақыру:













