|
Бөлім: |
8.1А ХХғ.б.Қазақстан |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Төребаева Ұлбосын |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Қазақстанның ХХ ғасырдың басындағы әлеуметтік-экономикалық жағдайы. Зерттеу сұрағы: Не себепті «А.Байтұрсынов Қазақ ұлтының өмір сүруінің өзі проблемаға айналды» ,-деп санады? |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.3.1.2.XX ғасыр басындағы Қазақстандағы қоғамдық –саяси процестерге баға беру. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
XX ғасыр басындағы Қазақстанның қоғамдық-саяси процестерге баға беру. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі |
Психологиялық ахуал қалыптастыру "Комплименттердің бұрқасыны» 2мин Сыныпты топқа бөлу. (жұбыңды тап) 2мин Тақырыпқа шығу («Миға шабуыл» әдісі арқылы оқушылар сабақтың тақырыбына шығады ) 6мин |
Оқушылар өз жауаптарын ұсынады |
мадақтау |
|
||||||||||||||
|
Жаңа сабақ |
1-тапсырма: Мәтін беріліп ,кестеге толтырыңыздар Оқыту формасы:жеке,жұптық жұмыс. Әдісі: «сұрақтар кестесі» 1-қадам
2-қадам Мәтін бойынша ХХ ғасырдың басындағы Қазақстанның қоғамдық процестерге,саяси процестерге баға беруге нұсқаулар беріледі. Әдісі : «болжау кестесі»
Саралау Көмек қажет етіп отырған оқушыларға оқытудың жұптастыру формасын қолдану арқылы саралаудың «диалог және қолдау көрсету» тәсілін жүзеге асырамын. Жұптасу формасын «серпілген сауал » әдісі арқылы жүргізіп,оқушыларға көмектесуге жағдай жасаймын
|
Критерийлер: - XX ғасыр басындағы Қазақстанның қоғамдық -саяси процестерге баға беріп,түсіндіреді. Дескриптор: ХХ ғ.б.Қазақстаннның қоғамдық саяси процестері туралы сұрақтар беріліп,мәтін бойынша үзіндіні жалғастырады. Дескриптор: -Саяси процестерге баға бере алады.
|
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады
«Алақан-жұдырық»
«Жұлдызшалар»«Екі жұлдыз,бір ұсыныс» |
Үлестірме материалдар
|
||||||||||||||
|
Қорытынды |
Кері байланыс - нені білдім, нені үйрендім? - нені толық түсінбедім? - немен жұмысты жалғастыру қажет?
|
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады |
ҚБ – сабақтағы өз әрекетіне рефлексия жасау; |
А4, конспект
|
||||||||||||||
|
Оқу тапсырмасы |
ХХғ.б.әлеуметтік экономикалық жағдайы тақырыбына шығармашылық ізденіс (слайд дайындау, баяндама жасау, реферат қорғау т.б.)
|
|
|
|
||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ҚМЖ Қазақстанның ХХ ғасырдың басындағы әлеуметтік-экономикалық жағдайы.
ҚМЖ Қазақстанның ХХ ғасырдың басындағы әлеуметтік-экономикалық жағдайы.
|
Бөлім: |
8.1А ХХғ.б.Қазақстан |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Төребаева Ұлбосын |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Қазақстанның ХХ ғасырдың басындағы әлеуметтік-экономикалық жағдайы. Зерттеу сұрағы: Не себепті «А.Байтұрсынов Қазақ ұлтының өмір сүруінің өзі проблемаға айналды» ,-деп санады? |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.3.1.2.XX ғасыр басындағы Қазақстандағы қоғамдық –саяси процестерге баға беру. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
XX ғасыр басындағы Қазақстанның қоғамдық-саяси процестерге баға беру. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі |
Психологиялық ахуал қалыптастыру "Комплименттердің бұрқасыны» 2мин Сыныпты топқа бөлу. (жұбыңды тап) 2мин Тақырыпқа шығу («Миға шабуыл» әдісі арқылы оқушылар сабақтың тақырыбына шығады ) 6мин |
Оқушылар өз жауаптарын ұсынады |
мадақтау |
|
||||||||||||||
|
Жаңа сабақ |
1-тапсырма: Мәтін беріліп ,кестеге толтырыңыздар Оқыту формасы:жеке,жұптық жұмыс. Әдісі: «сұрақтар кестесі» 1-қадам
2-қадам Мәтін бойынша ХХ ғасырдың басындағы Қазақстанның қоғамдық процестерге,саяси процестерге баға беруге нұсқаулар беріледі. Әдісі : «болжау кестесі»
Саралау Көмек қажет етіп отырған оқушыларға оқытудың жұптастыру формасын қолдану арқылы саралаудың «диалог және қолдау көрсету» тәсілін жүзеге асырамын. Жұптасу формасын «серпілген сауал » әдісі арқылы жүргізіп,оқушыларға көмектесуге жағдай жасаймын
|
Критерийлер: - XX ғасыр басындағы Қазақстанның қоғамдық -саяси процестерге баға беріп,түсіндіреді. Дескриптор: ХХ ғ.б.Қазақстаннның қоғамдық саяси процестері туралы сұрақтар беріліп,мәтін бойынша үзіндіні жалғастырады. Дескриптор: -Саяси процестерге баға бере алады.
|
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады
«Алақан-жұдырық»
«Жұлдызшалар»«Екі жұлдыз,бір ұсыныс» |
Үлестірме материалдар
|
||||||||||||||
|
Қорытынды |
Кері байланыс - нені білдім, нені үйрендім? - нені толық түсінбедім? - немен жұмысты жалғастыру қажет?
|
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады |
ҚБ – сабақтағы өз әрекетіне рефлексия жасау; |
А4, конспект
|
||||||||||||||
|
Оқу тапсырмасы |
ХХғ.б.әлеуметтік экономикалық жағдайы тақырыбына шығармашылық ізденіс (слайд дайындау, баяндама жасау, реферат қорғау т.б.)
|
|
|
|
||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз













